Kórház - Kérdések és válaszok

• 6 telepessel meglehet akár a 3 falu is Csubi xd

Így is meglehetne simán 20 falum is csak mivel nincsen jó klán akik segítenek , ahol érdemes játszani így nincsen kedvem játszani. Tudnék játszani csak nincs hol és nincsen kikkel és ez a legborzalmasabb dolog::(

A Legveszélyesebb ember az aki:
    Hallgat, gondolkodik és
    figyel. 8)

• Érdekesen hangzik az, hogy ha a hős nyersit hoz kalandból, akkor nem a tárolót dobja meg, hanem mint "tárgy" bekerül a hős cuccok közé. Kérdés az, hogy lesz valami időintervallum a felhasználására, vagy valamilyen korlátozás, hogy maximum ennyit használhatsz fel stb.

• Sanszos, hogy szeptemberben

Tkm ki van, hogy minden csak szeptemberben lesz, meg majd, de már hónpokkal korábban beharangozzák éls hájpolják, hogy majd milyen jó lesz ez nekünk, már bocsánat a kifejezésért de ez szerintem mind being shit és csak megcélozzák vele az agyhiányos fogyasztói társadalom 90%-át. Lehet hogy ez csak nekem tünik így vagy fel és egyébként elnézést kérek hogy terjesztem az igém, vagy A igét, de ez fk-ra nem érdekel engem, hogy majd ekkor és ekkor ez és ez lesz, és nem áruljuk el mikor mert mi sem tudjuk... Akkor miről beszélünk, már bocsánat tőled is Gyevo???

• Tkm ki van, hogy minden csak szeptemberben lesz, meg majd, de már hónpokkal korábban beharangozzák éls hájpolják, hogy majd milyen jó lesz ez nekünk, már bocsánat a kifejezésért de ez szerintem mind being shit és csak megcélozzák vele az agyhiányos fogyasztói társadalom 90%-át. Lehet hogy ez csak nekem tünik így vagy fel és egyébként elnézést kérek hogy terjesztem az igém, vagy A igét, de ez fk-ra nem érdekel engem, hogy majd ekkor és ekkor ez és ez lesz, és nem áruljuk el mikor mert mi sem tudjuk... Akkor miről beszélünk, már bocsánat tőled is Gyevo???

Tudod minden újdonságot először bereklámoznak, pl. a filmeket, játékokat, stb. Ez már csak így működik.

Arról lehet tudni valamit, hogy milyen sebességű lesz a szerver? Feltételezem, 2x?

Részletes szerver adatokat még nem kaptunk, de lehetséges, hogy 2x lesz. Amint bármi konkrétabb információt kapunk, meg fogom osztani veletek.

• Tudod minden újdonságot először bereklámoznak, pl. a filmeket, játékokat, stb. Ez már csak így működik.

Részletes szerver adatokat még nem kaptunk, de lehetséges, hogy 2x lesz. Amint bármi konkrétabb információt kapunk, meg fogom osztani veletek.

Rendben, köszönjük!

• Tudod minden újdonságot először bereklámoznak, pl. a filmeket, játékokat, stb. Ez már csak így működik.

Legyen a döntő lécci, legyen a döntő, azzal minden továbbjutót keresztbe szivatnátok. :D

• LOL higgadj le, úgyis te leszel az első, aki minden új szeróra beregisztrál. Korábban az volt a gond, hogy miért indul ilyen sok szerver, most meg hogy kevés?

Gyevocska akkor rakja ki a szerverindulásokat, amikor azokat közlik vele. Az hogy pl a COM-on előbb rakják ki az megint egy másik dolog. Továbbá ajánlom figyelmedbe a Facebook oldalukat, ahol leírták, hogy a zárt béta augusztusban, a normál pedig szeptemberben. Minden évben ekkor indítják a szülinapi szerókat. Ezen felül olvasgathatod még a Blogot, Naptárt és a Youtube oldalakat is. Talán az angolod is javulna ;)

• Új falu 2 nyersanyag mező lvl 6 160 :lumber: 190 :clay: 150 :iron: 70 :crop: Állandó

Új falu Minden nyersanyag mező lvl 6 400 :lumber: 460:clay: 330:iron: 270 :crop: Állandó
    Új falu 1 nyersanyag mező lvl 7 240 :lumber: 255 :clay: 190 :iron: 160 :crop: Állandó

Új falu Minden nyersanyag mező lvl 7 400 :lumber: 400 :clay: 400 :iron: 200 :crop: Állandó

Itt véletlenül nem maradt le egy 0 a végéről? Mert 2 nyersi mező 6. szintre, cserébe meg kapsz alig 600 nyersit? Sehogy nem éri meg!

Biztos hogy nem hiányzik ezeknél egy nulla a nyersik végéről???