שאלות ותשובות

• שקלתי להיכנס לספיישל
    אך בגלל כל השינויים ובגלל ששוב טרוויאן שמו את הנקודות ניצחון לא שווה להיכנס
    גם אין טעם להיכנס לשרת איטי מאחר ובקושי למהיר נכנסים שחקנים, זה יהיה שרת מת כמו כל שרת ישראלי

אתה יכול לבוא להיכנס ולהפסיד עוד שרת שם...

• נימרוד למה אתה כזה בטוח שאתה תנצח את כולם? תוריד קצת מהאגו וההערכה עצמית המוגזמת הזאת

די זה דוחה

• אתה יכול לבוא להיכנס ולהפסיד עוד שרת שם...

אני לא נשארתי עד הסוף בשביל להפסיד או לנצח
    בנתיים אני לא מצליח להכניס לשם אפילו צוות של 3 שחקנים, אף אחד לא בעניין לגבי השרת הזה

• נימרוד למה אתה כזה בטוח שאתה תנצח את כולם? תוריד קצת מהאגו וההערכה עצמית המוגזמת הזאת

די זה דוחה

אני צוחק וסתם מכניס עניין של יריבות כדי לעודד עניין לשרת.

תלמד לא להיעלב מכל תגובה שלי.

• סבבה הבנתי

• אז חייב לשנות את הניסוח המבלבל...

איפה נתקלת בניסוח? אדאג לטפל בזה.

שקלתי להיכנס לספיישל
    אך בגלל כל השינויים ובגלל ששוב טרוויאן שמו את הנקודות ניצחון לא שווה להיכנס
    גם אין טעם להיכנס לשרת איטי מאחר ובקושי למהיר נכנסים שחקנים, זה יהיה שרת מת כמו כל שרת ישראלי

תודה על הביקורת בנוגע לנקודות הניצחון, אעביר הלאה את הפנייה שלך ושל שחקנים אחרים בנוגע לשינוי מערכת נקודות הניצחון בשרתי הספיישל.
    מעבר לכך, הייתי ממליץ לך לנסות ולהרשם בכל זאת, גישה שלילית מלכתחילה היא אולי אחת הסיבות שבגללה השרתים קצת יותר ריקים.

בהצלחה לכל הנרשמים ואשמח לענות על שאלות נוספות בנוגע לגרסא.

Knuckles.png

לכל שאלה, בקשה, טענה והמלצה אתם מוזמנים לפנות לתמיכה במשחק.
    מחכים לכם!

• איפה נתקלת בניסוח? אדאג לטפל בזה.

תודה על הביקורת בנוגע לנקודות הניצחון, אעביר הלאה את הפנייה שלך ושל שחקנים אחרים בנוגע לשינוי מערכת נקודות הניצחון בשרתי הספיישל.
    מעבר לכך, הייתי ממליץ לך לנסות ולהרשם בכל זאת, גישה שלילית מלכתחילה היא אולי אחת הסיבות שבגללה השרתים קצת יותר ריקים.

בהצלחה לכל הנרשמים ואשמח לענות על שאלות נוספות בנוגע לגרסא.

אני גם לא נכנס בגלל המערכת של הנקודות....... ולא מגישה שלילית מלכתחילה

שיחקתי בפנדורה האחרון וזה פשוט נורא... אי אפשר לפייק אי אפשר לכבוש ואי אפשר לתקוף עם גיבור רק מחשש שאולי מישהו יפעיל בדולח... ואז נמרחים בקלילות כי אלפי הגנות מגיעים לכל מקום בתוך שניות

וזה עוד היה שרת מהיר ככה שלפחות הייתי יכול לעקוץ כפרים בלילה כשאף אחד לא מפעיל לי בדולחים

חוץ מזה שמערכת האזורים הופכת את המשחק לסימסיטי... ודוגרי אם אני ארצה לשחק סימסיטי אני פשוט אלך ואוריד סימסיטי, למה לקחת משחק מלחמה ולהפוך אותו לתחרות מי בונה יותר ומי מבזבז יותר זהב על השלמות פידרים