Travian: Codex Victoria - Closed beta

• Dragi jucători,

oferim coduri de înregistrare pentru serverul Closed Beta al versiunii aniversare Travian: Codex Victoria, care va începe pe 1 august 2019!

Important: Căutăm jucători care să poată participa la sondaje în limba engleză (feedback pentru Closed Beta).

Pentru a primi un cod de înregistrare trebuie să răspundeți la unul dintre următoarele puncte (sau la ambele, dacă doriți):

• Sunt persoana cea mai potrivită pentru a testa versiunea Travian: Codex Victoria, deoarece ___________ .
    • Ce crezi că înseamnă „Codex Victoria”? Fii creativ (vei câștiga oricum un cod).

Puteți participa la acest eveniment până pe 31 iulie, ora 17:00.

Echipa voastră Travian: Legends

closed_beta.png

• Ce crezi că înseamnă „Codex Victoria”?

In general codexurile sunt carti sau manuscrise, unele dintre ele misterioase si inca nedescifrate. Codexul Victoria poate fi un astfel de manuscris misterios care poate contine harti ale lumii sau diverse coduri ce urmeaza sa fie descifrate de jucatori.

• I can be a beta tester for Codex Victoria because I have played Travian since 2005 and I have seen a lot of good changes throughout the years.

In my opinion Codex Victoria could derive from the latin codex,cis meaning tree bark or tree trunk refering to the essence of the game and the return to its roots. It is also a celebration for the 15 years of Travian.

• Sunt persoana cea mai potrivită pentru a testa versiunea Travian: Codex Victoria, deoarece imi place sa exploatez jocul la maxim, in special sa aflu toate bug-urile si sa le exploatez.
    • Ce crezi că înseamnă „Codex Victoria”? Mi-ar placea sa fie ceva mai puzzle based.
  • Sunt persoana cea mai potrivită pentru a testa versiunea Travian: Codex Victoria, deoarece joc de mult timp acest joc.Am jucat pe mai multe servere.Imi place sa descopar lucruri noi.Imi plac aventurile...:thumbsup:

În Evul Mediu prin codex se definea o culegere manuscrisă de legi, de documente medievale sau de orice texte vechi.

Codexul Victoria poate reprezenta o lume de joc plina de mistere si noi aventuri care trebuiesc descoperite :thumbsup:8o

• Sunt o persoana potrivita pentru a testa "Codex Victoria" deoarece joc de foarte mult timp travian.

Ce inseamna "Codex Victoria" : banuiesc ca este vorba de aventurile eroului unde poate gasi diverse "pergamente" care sa ajute spre exemplu la marirea productiei, la cresterea puterii de atac/aparare a armatei !!!

• Sunt persoana cea mai potrivită pentru a testa versiunea Travian: Codex Victoria, deoarece

imi place sa joc travian.

• Ce crezi că înseamnă „Codex Victoria”? Fii creativ (vei câștiga oricum un cod).

O noua varianta de castig, probabil trebuie adunate/ puse cap la cap anumite "documente", prin regiuni in loc de puncte victorie

• Sunt persoana cea mai potrivită pentru a testa versiunea Travian: Codex Victoria, deoarece joc travian de peste 12 ani, am testat fiecare noua schimbare sau servar beta si mai ales pentru a gasi raspunsurile potrivite.

• De ce sunt persoana potrivita pentru a testa? Raspunsul este si,plu joc travian din 2005 deci am prins toate updateurile jocului.

Ce este Codex Victoria? Dupa cum ziceau si ceilalti colegi sunt de aceasi parere sigur sunt carti pentru erou sau pentru trupe un bonus nou cine stie abia astept sa vad.

• Salut!

Așteptăm în continuare mesajele voastre în acest topic. :)

Jucătorilor care au răspuns deja, le-am trimis codurile de înregistrare printr-un mesaj privat pe forum. Așadar, verificați-vă mesageria privată.

• Buna,

nu reusesc sa intru.

In prima faza am scris gresit o litera la adresa mail. Dupa ce am corectat imi da nume folosit si invalid key. Probabil cumva s-au inregistrat desi nu toate trei campurile valide. Rog un cod nou, pt nume nu-i bai pot sa folosesc altul.

• Buna,

nu reusesc sa intru.

In prima faza am scris gresit o litera la adresa mail. Dupa ce am corectat imi da nume folosit si invalid key. Probabil cumva s-au inregistrat desi nu toate trei campurile valide. Rog un cod nou, pt nume nu-i bai pot sa folosesc altul.

EU AM PRIMIT MAI MULTE CODURI DE INREGISTRARE SA LE DAU PRIETENILOR MEI SA SE INREGISTREZE SI EI

Buna,

nu reusesc sa intru.

ITI DAU UN COD .POTI SA TE INREGISTREZI CU EL : slJneHtNAkssX5NIXy0dWA

Sper sa fie de folos :)

• Salutare.

Eram curios dar nu reusesc sa ma inregistrez (oricum nu prea aveam timp) , tousi am zis sa incerc dar nu stau sa imi ma bat capul degeaba.

Asa ca , cine doreste cine pofteste aveti aici cele 5 coduri ce le-am primit. Bafta tututor carora le sunt de folos si si functioneaza:

Your exclusive registration codes for the Closed Beta:

dBTN1q7g63UD9gc3zxPyvw

d5nU0PuGCLWDszqIhge3UQ

mEY22nPQ4IlQujHTHUZvBA

Ex5Mq6BkhtBRzbRTrP0UJA

bJ0uj9GsCyCzN0eN94vQkQ

Feel free to share the codes with your friends and play together!

LE: Optional, poate imi spuneti si cine le-a folosit

neagabi : Tournament & Finals - 2011, 2012, 2013, 2014, 2015, 2016, 2017, 2018

Post was edited 1 time, last by neagabi ().