Kelių atakų paleidimas į vieną sekundę

 • Sveiki,


  dažnai susilaukiu klausimo, kaip paleisti kelias atakas į vieną sekundę, arba komentarų, kad be papildomų programų to padaryti neįmanoma. Tai netiesa – viską galima padaryti paprasta, nemodifikuota naršykle.


  Pats geriausias (iš man žinomų) metodas buvo aprašytas Katapultų paleidimo gide. Tačiau čia aprašytas „offline metodas“ veikia ne su visomis naršyklėmis, nes kai kurios naršyklės atnaujinant puslapį išmeta ne lentelę, o reikia spaudinėti paprasčiausią mygtuką, arba išmeta ir lentelę, ir mygtuką, todėl paleidimas labai sulėtėja. Šitam metodui rekomenduojama naudoti K-meleon naršyklę, o vietoje funkcijos „atsijungti nuo interneto“ pačioje naršyklėje galima tiesiog atjungti patį kompiuterį nuo interneto (aš tiesiog įjungiu lėktuvo režimą). Atjungus nuo interneto, reikia paleisti atakas, tada vėl prisijungti, paspausti "resend all tabs" ir tada greitai spaudinėti (arba tiesiog laikyti paspaudus) enter mygtuką.
  Tiesa, šio metodo minusas, kad kartais atakos pasileidžia ne tokia tvarka kaip norėjote jas paleisti. Bet jeigu bangas turite susidėjęs iš eilės ir enter spaudžiate ne per greitai, tada jos greičiausiai pasileis iš eilės, tai tikriausiai reikėtų surasti balansą tarp greitumo, kad pasileistų į vieną sekundę, bet ne per didelio, kad bangos būtų iš eilės (kai tai svarbu).


  Kitas metodas yra susidėlioti atakas atskiruose skirtukuose ir tada tiesiog labai greitai spaudinėti ctrl+tab (perjungti tarp skirtukų) ir pele spaudinėti siųsti. Arba galima pele pažymėti kiekviename skirtuke „Siųsti“ mygtuką (ne jį paspausti, bet kad matytųsi apvadas aplink jį) ir tada reiktų tik spaudinėti ctrl+tab ir enter. Jei viskas teisingai pasižymi, tai su enter paleisti atakas gaunasi greičiau nei su pele. Šitas metodas veikia ir tokiose naršyklėse kaip Firefox, Chrome. Tik tam reikia šiek tiek daugiau įgūdžių, kad greitai spaudinėjant nesusipintų pirštai ir nepraleistumėte kokio vieno enter, nes tada nepasileis ir ataka. :)


  Jeigu žinote dar kokių nors būdų paprasta nemodifikuota naršykle paleisti kelias atakas į vieną sekundę – pasidalinkite jais. Taip pat jeigu galėtumėte aprašyti vieną iš mano minėtų gidų, bet kartu su ekrano nuotraukomis – būtų nuostabu.


  Pasidalinusius naujais veikiančiais atakų paleidimo į vieną sekundę būdais (su ekrano nuotraukomis), arba aprašiusius mano siūlytus būdus kartu su informatyviomis ekrano nuotraukomis, apdovanosiu 50 auksinių. Pasiūlymas galioja pirmam žaidėjui aprašiusiam tą metodą / pridėjusiam ekrano nuotraukas.

 • Labas Shanti,

  Tikrai geras gidas, nėra ko ir pridurti. Čia už 50auksinių aprašysiu tavo būdą (žaidžiu elitiniame serveryje baltic speed, o vardas paprastas - poi):

  Išsirenkam auką (geriausia iš priešų alijanso), tada laikome ctrl mygtuką ir spaudžiame siųsti karius 4 kartus, kad atsidarytų 4 langai:

  Tada kiekviename lange nustatome kiek norime karių siųsti ir spaudžiame siųsti, bet dar nepatvirtiname:


  Išsirenkame ar su katapultomis griausime random kaip ramuma ar pasirinksime ką griauti:


  Padarome tą patį su kitais 3 langais ir tada susikaupiame, liko pati svarbiausia dalis, paspausti patvirtinti cntr+tab ir taip greit greit suspaudinėti atakas (mažas tipsas būtų pradėti spaudinėti kai sekundė tik prasideda, nes travian sekundė skirstoma į 4 dalis):  Ir pasiektas rezultatas: