S2 Saldırı ve Savunma Raporları

• Selam millet. Bu tag altında saldırı ve savunama raporlarını paylaşabilir, tartışabiliriz. Kimsenin açacağı yoktu biz açalım dedil. Tüm birliklere başarılar :)

Dip;

+ + bölgesi şampiyonlar ligi gibi maşallah bizde gelelim dedik. Saygı çevreçevisinde bi server olur umarım :)

ÇEKO

Açılmamış Kanatların Büyüklüğü Bilinmez.

Hanedan Birlikleri

C4.

Çeko

Mustibo

• Siftah bizden gerisi sizden :)

ÇEKO

Hanedan Birlikleri

C4.

Çeko

Mustibo

Post was edited 1 time, last by Apocalypto: Rapor gırgırına atılmış bi rapordur ciddiye almayın :D Siftah diyede belirttim :D ().

• Keşke engelle seçeneğini geç fark etmeseydim. Kanserli hücreleri engellemek gibisi yok dilediğin kadar boş yapabilirsin karnıyarık herkes karakterini yansıtır oyunda olsa :))

ÇEKO

Hanedan Birlikleri

C4.

Çeko

Mustibo

• Boş yapmaya devam et yazdıklarını görmüyorum kendin çalıp oynamaya devam et :)

Sen kardeşim dediğin adamın şifresini alıp köydeki altınlarla köyü yıkan üstünede bunu forumda büyük bir olay yapmış gibi anlatan bi ortalık kşarısın,

Yine dostum dediğin adamların arkasından iş çevirip, oyun başında düşman dediğin birliğe birliğinin aldığı tılsımı peşkeş çekip gt yalayan bi dansözsün :D Senin ne mal olduğunu bilmeyen yok şu oyunda, beni vurmaya çalıştığın tek şey hesap silmek yada bırakmak ya beni buralardan vuramazsın ıskalarsın anca. Dediğim gibi oyunun gelişiyor ama karakterin yerlerde baboş :D

ÇEKO

Hanedan Birlikleri

C4.

Çeko

Mustibo

• Tokmak gösterme raporu mu bu ? Tebrik mi bekliyorsun amaç nedir hocam :)

maksat siftah açmak hocam bi amaç yok gırgırına attık bu kadar büyütmeyin :)

ÇEKO

Hanedan Birlikleri

C4.

Çeko

Mustibo

Post was edited 1 time, last by Apocalypto ().

• Evet öyleymiş :D Sağlam rakiplerle oynamak keyifli olacak başarılar :D

ÇEKO

Hanedan Birlikleri

C4.

Çeko

Mustibo

• Yokmu bi kilit raporu felan dostlar gözümüz gönlümüz açılsın yahu :D

ÇEKO

Hanedan Birlikleri

C4.

Çeko

Mustibo

• Özgürlük gibisi yok bro hainlik yapmamak önemli olan bence :D oyundan sana mesaj atmıştım bekirin selamı var diye silmişin hesabı :D

2dk neşe alalım dedik kalsaydın keşke :D

ÇEKO

Hanedan Birlikleri

C4.

Çeko

Mustibo

• Özgürlük gibisi yok bro hainlik yapmamak önemli olan bence :D oyundan sana mesaj atmıştım bekirin selamı var diye silmişin hesabı :D

2dk neşe alalım dedik kalsaydın keşke :D

Server boş ve zevksiz vakit harcamaya değmez sildim bende :)

GOODFELLAS (SIKI DOSTLAR) BİRLİKLERİ

• + + bölgesinde ki heyecan servera bedel bro yanlış bölgede hesap açmışın sen :D S2 beklenen sayıya ulaşamadı sadece bireysel hesaplardan çok ekip olarak gelmiş herkes önemli olan bence bu. Çok oyuncu olacağına çok ekip olsun daha zevkli olur işte o zaman :D

ÇEKO

Hanedan Birlikleri

C4.

Çeko

Mustibo

• +/+ nın nesi zevkli olacak.. Kadim dostum KONTES karşısında şansınız yok.. Hele birde her zaman yaptığı gibi kadın kılığına girip casus olarak sızdıysa içinize eyvah eyvah.....

GOODFELLAS (SIKI DOSTLAR) BİRLİKLERİ

• :D :D Bol bol savaş olacak işte bizim de payımıza düşen neyse alırız sıkıntı yok bro ne yıkılan ilk kez yıkılır ne yıkan ilk kez yıkar :D

ÇEKO

Hanedan Birlikleri

C4.

Çeko

Mustibo