S2 Saldırı ve Savunma Raporları

• sen hani hesabı devretmistin 😂😂acemi seni açılışta ordu ezdiren cinsinden

Burda da pek bir matahmissin gibi yazılar kullaniyon bak bak bak

devretmedim hesabı acemi.olan sensin ben 3k asker kaybıyla25k savunma.ezdim ezilen kim sen düşün tahmin edeyim JanPierreAcemi

SEVGİDE ÖZGÜR,SAYGIDA MECBURSUN.

вєуℓєявєуι̇

• hocam bunlar askeri sivilde çalıştırmak için basıyorlar :) bil hassa beylerbeyi zoruna gidip korkuyla profil degiştiriyor :)))

O hesap devredildi sen kimsinki senden korkupta profil degistirilsin

Post was edited 1 time, last by ISSIZ: Uygunsuz Dil ().

• Agiz ishali yine baslamis. O hesap devredildi sen kimsinki senden korkupta profil degistirilsin

hesap sahibi hesabı satmadıgını itiraf ediyor, hesap sahibinin söyledigini bile inkar ediyor :) yalanın bu kadarı sen başka yere salla yanlış frekanstasın ;) kapiş

Post was edited 1 time, last by ISSIZ: Uygunsuz Dil ().

• sen at yalan mi soylicem

hehe senin köyünü reisledigim için devrettim ne komik cocuksun sanki sen beni rrisledin

suvaride beni tanıyan kişiler bilir devir durumunu janpierreacemi

вєуℓєявєуι̇

Post was edited 1 time, last by SlyCat ().

• hocam bunlar askeri sivilde çalıştırmak için basıyorlar :) bil hassa beylerbeyi zoruna gidip korkuyla profil degiştiriyor :)))

Zoruma gidecek birşey yok sursuz köşksüz köyde 25k def ezdiren ben değilim sensin 600nüfus köyünü reisletende sensin

вєуℓєявєуι̇

Post was edited 1 time, last by Dark Blue ().

• hesap sahibi hesabı satmadıgını itiraf ediyor, hesap sahibinin söyledigini bile inkar ediyor :) yalanın bu kadarı sen başka yere salla yanlış frekanstasın ;) kapiş

O hesap devreildi adama ama sonra bazi olaylar gelisti, tekrar sahibine dondu. Kaldi ki bunlar seni hic ama ilgilendirmiyor

• Çevir kazı yanmasın!!! ağız birliği bile yapamiyorsunuz 🙉🙉

devredilse sana ne devredilmese sana ne batannbisey var galiba:D ağız birliği yapacak bir durum.yok furkan abi benim hesabımın temsilcisidir ilk günden beri olaylar ortada

вєуℓєявєуι̇

• Şimdi dostum öncelikle sana geleyim foruma pek bakmıyoruz biz ama okuyunca dedim ki ne oluyor bir sen kimseye amir memurluk taslayamazsın hele süvariden iki süvaride hepimiz kardeşizdir biraz fazla vakti olan yönetimi ele alır bizler için birlik için feragat eder bizde herkez eşittir böyle ahkamsever tutumlar bir başkanım diyene yakişmiyor

Ve ayrıca çok doğru bir kelam kullanmış tayfun biz kimseye yalvaracak insanlar değiliz bu yaptığın hitamlar cok kötü o defleri biz atmasaydık savunamdan 0 lanırdınız kardeşim en azından bu yaptığımızın hatrına insanları enayi kendini ilah gibi gösteren sözlerden uzak dur şahşi konusmuyorsun SÜVARİ deyine o birlikteki herkez lafının altına girer bende kimseye yalvarıcak ricacı olucak bir yapı yok.

Dostum, amirlik memurluk falan taslamadım, sadece bana(ve bize) taslanmasına müsaade etmedim o kadar. SÜVARİ olsun ya da olmasın ben kimseye o bahsettiğin şeyleri zaten yapmam. Ahkamsever derken kastettiğin şey ahkam kesmek ise, o da aynı şekilde, sadece bana yapılmasına müsaade etmedim. Hepsi bu.

Def.leri atmasaydınız biz def. atardık, dolayısıyla sıfırlanmazdık. Kendini ilah göstermek derken neyi kastettiğini ise anlamadım, çok ağır saçmalamışsın, umarım bir daha böyle saçma şeyler söylemezsin, komik oluyor zira. :)

Yalvarmak vs. ile ilgili ise, lütfen şu mesajımı oku bir daha yazmadan önce.

---

yav 0 multi diyonuzda artık oyunda millet aynı Ip muhabbet yazıy0r.bir de sıfır multi diyonuz.hadi ordan külahıma anlat sen onu.

Ben server çöktüğünde hesabı sileceğimi söylemiştim benim attığım defansı kalpagah görse ağzı açık kalırdı.onun için oyunu bıraktığımdan hesaba bakmıyordum.bugün girip şifremi değiştirdim olurda biri şeytana uyar hesabın silinişini iptal eder diye.100 altın verince 7k defansımız geri gelmedi sayın Travian Yönetimi.

Seni inandırmak gibi bir derdimiz yok. 0 multi ile oynuyoruz, çekememezlik yapacağına saygı duy ve tebrik et. Oyunu etik çerçevede oynuyoruz, yine yaranamıyoruz. Çok enteresan gerçekten. :)

Serverdaki en güçlü 10 def. hesabının birçoğu bizde. 7k def. için hesap silen biri olarak bence o hesapları görsen esas senin ağzın açık kalırdı.

Ayrıca Allah aşkına git doğru düzgün cümle kurmasını öğren ya, resmen ne anlatmak istediğin anlaşılmıyor. Daha kendini istediğin gibi ifade edemiyorsun, gelmiş bir de yazıp duruyorsun foruma.

KALPGÂH Birlikleri Genel Başkanı

• Burada da kendi alt birliğindeki MULTİ hesapları yağmalayarak -server başından beri yağmada hiçbir Top10 başarısı olmayan bir şahsın ve onun birliğinin- bu başarıyı nasıl elde ettiğinin kanıtları var.

...ve bundan şikâyet eden REST alt birlik oyuncularından sadece birinin ifadeleri.

Kısacası, çeşitli MULTİ SS'leri... :)