S2 Saldırı ve Savunma Raporları

• Ahmetin yakarışları çok daha ilgi çekici bence

Coskun def gelmiyo mu coskunn

coskun bu kaiser yine saldırı cıkmıs coskun bişey de coskun

senin var ya cetvelin hazırdı akşama çıkıcaz çoşkun abin dedi ki yapma benim kardeşim hesap el değiştirdi yazık çocuğada canını bağışladık ve kaiser saldirmiş dedi doğru çünkü coskun abin ahmete yalvardı kaiseri satın aldım nolur silme diye abin orda sor aslan parçası yeni sv de görecem bakayım beleşçileri

• senin var ya cetvelin hazırdı akşama çıkıcaz çoşkun abin dedi ki yapma benim kardeşim hesap el değiştirdi yazık çocuğada canını bağışladık ve kaiser saldirmiş dedi doğru çünkü coskun abin ahmete yalvardı kaiseri satın aldım nolur silme diye abin orda sor aslan parçası yeni sv de görecem bakayım beleşçileri

Bebegim ikisinede saldırma dedigim wp konuşmaları var sen niye hiddetleniyorsun istersen atım sana ikisininde yazdıklarını :)

Çok sinir iyi değil muratim yapma böyle bak zaten yüzün cukmus biraz rahat ol gergin olma büyüyünce sende 3ay onceden görürsün bazı şeyleri :)

• Guzel sonunda tebrik etmeyi ogrenmişsin :)

Aferin biraz daha zorlarsan olacak bu iş, ispirtoyu bıraktın degilmi iyi bişey değil o

Son bişey neyinize guvendinizde bukadar emin konuştunuz anlamadım ,ahmetede söyledim profilimde ki wowu biz kuracaz yazısını 3ay önce yazdım ben ,ama siz 3gun sonrasını bile goremeyip wow kuramiyacaksiniz dediniz Ahmet'e gün ve saat bile vermiştim şu gün şu saat diye

Kardeş bildiğim kadarı ile çocuk değilsin de bırak bu ayakları be yeter artık yani biz hep tebrik etmeyi bildik ama siz hep sizi adam eden bizler ve süvariden gidenler olduğunu kabul edemediniz ben Suvari oyuncusu değilim ben Ahmet’e bağlı bir oyuncuyum vur der vururum vurma der vurmam senin gibi bir iki yüzlünün lafıyla Vurma dedi sen ve hepsi rahat rahat bakıldı gorucez bakalım bir dahaki Server bu hesap satın alan neler yapabilecek bırakın bu ayaklari ispirto falan boş laflar beni tahrik edemezsin biz alkolik değiliz kardeşim evet doğru senin aldığın altının parasının 50 katını bir gecede dostlarımızla harcıyoruz ama alkol için değil beraber vakit geçirmek için boşa kürek çekme yani artık.

Post was edited 1 time, last by Martin Luther: Lütfen kullandığınız kelimelere dikkat ediniz. ().

• senin var ya cetvelin hazırdı akşama çıkıcaz çoşkun abin dedi ki yapma benim kardeşim hesap el değiştirdi yazık çocuğada canını bağışladık ve kaiser saldirmiş dedi doğru çünkü coskun abin ahmete yalvardı kaiseri satın aldım nolur silme diye abin orda sor aslan parçası yeni sv de görecem bakayım beleşçileri

Yav ne çapsız bi adamsın sen :D :D

Silseydiniz koçum saygı hesaplarına uzaklıgım 5-6 saatti.Ben orada serverı bitirdim kaç ordu bastım silseydiniz

Tılsımı caldıktan sonra silseydiniz .Silemediniz.Hesap sildiniz...

O ahmet abin kollanmasaydı bi saygı bi süvari oraya buraya yamanmasaydı onun parçasını bulamazlardı :)

• Kardeş bildiğim kadarı ile çocuk değilsin de bırak bu ayakları be yeter artık yani biz hep tebrik etmeyi bildik ama siz hep sizi adam eden bizler ve süvariden gidenler olduğunu kabul edemediniz ben Suvari oyuncusu değilim ben Ahmet’e bağlı bir oyuncuyum vur der vururum vurma der vurmam senin gibi bir iki yüzlünün lafıyla Vurma dedi sen ve hepsi rahat rahat bakıldı gorucez bakalım bir dahaki Server bu hesap satın alan neler yapabilecek bırakın bu ayaklari ispirto falan boş laflar beni tahrik edemezsin biz alkolik değiliz kardeşim evet doğru senin aldığın altının parasının 50 katını bir gecede dostlarımızla harcıyoruz ama alkol için değil beraber vakit geçirmek için boşa kürek çekme yani artık.

sly536 öncelikle bi mesajlara bakmanı isterim hakaret içeriyor gereksiz insanlar yüzünden

Martin Luther bize hemen ceza atarsınız bunlar burda kalır..

neyse gimli sana gelelim bu server attın tuttun abınle beraber yıkacaz esecez gömecez e nerde son gün bile indirdik dahada kalan ordularımız vardı hani yıkıyordunuz Gimli Prometous göremedik birşey biz aslan gibi 100 oldu heleki siz daha 90 göremezken

ekiplerimizin emeklerine ellerine zamanlarına sağlık iyiki böyle bir ekiple bir dönem geçirdim BİR SÜVARİ olmaktan gurur duydum hepinizin yeri gözümde ayrı bireysel cevaplar yerine takım olarak cevaplar verdik her zaman rakiplere o yüzden önümüze hiç bir zaman geçemediler..

Ayyildiz   Gimli Prometous boş insanlar..

• Moderatörlerin gözünden kaçtığını düşündüğünüz mesajları "İçerik Raporla" özelliğini kullanarak bildirebilirsiniz.

Mümkün olduğunca tartışmalarınıza karışmak istemiyoruz arkadaşlar ancak saygı sınırlarını aşmaya devam ederseniz tavrımız değişir.

İyi forumlar :)

• Moderatörlerin gözünden kaçtığını düşündüğünüz mesajları "İçerik Raporla" özelliğini kullanarak bildirebilirsiniz.

Mümkün olduğunca tartışmalarınıza karışmak istemiyoruz arkadaşlar ancak saygı sınırlarını aşmaya devam ederseniz tavrımız değişir.

bizimkileri akıl tartışmalarından uzak tutsan yeter karşı taraf silahsız zaten

biz küfür etsek hakaret etsek en az 1 hafta ban yeriz adamlar hakaret edip küfür edince 1 gün konusma yasağı yiyorlar siz ayrımcılık mı yapıyorsunuz anlamadım ben bu ne biçim ilgilenmedir ?? SlyCat   Martin Luther

• İçerisi temizlenmiş wow köyünü bile natardan reisleyememek.. Nuri Bilge Ceylan filmi gibisin be Kanbei, serverdaki tüm dramları mükemmel senaryolarla izlettirdin bize :D

guzel dalga gecmeye calismissin dostum ama o operasyonu ogul sultan ile esquintin beraber yonetti. kanbei yonetmedi. :)

bir sey diyecek isen onlara soylemelisin yani.

• Cezadan dolayı biraz geç yazdım ama geç olması hiç olmamasından iyidir.

Her şeyden önce wow kuran SÜVARİ birliklerini tebrik ederim geçmiş olayları veya bunların değişmesi halinde olabilecekleri konusmanın artık bir anlamı yok her zamam wowu kuran birlik hatırlanır ve başarı o birliğe aittir. Tekrardan tebrikler.
    KADİM OTTOMANS VE DESTAN birlikleri de servere kattıkları heyecandan dolayı bir tebrik ederim.

Kendi birliğim olan SAYGI birliğindeki arkadaşlarıma abilerime ayrı bir parantez açmak istiyorum. Geçen s2nin erkenden açılması sebebiyle iki elin parmaklarını geçmeyecek kişi olarak servere geldik ve yerleşim için en uygun bölgenin gri olacağına ortak karar verdik. Oyunun belirli zamanlarında aksilikler yaşamış olsak dahi oyunun genelin de hakkını verdiğimizi düşünüyorum. Herkesin eline, emeğine sağlık.

• Benden ve Martin Lutherden beklediğiniz cevap nedir Sayın Misi ?

Iste geliyoooor Özel Harekaaaat 😂😅

FORUMA DÜŞEN ILK BOŞ TANESI

Orginal ( Yalan_dunya ) ®

2008 ts8 - Yalan_dunya

2010 x2 - Yalan_dunya

2010 x5 - Yalan_dunya

2012 Final - Kiralık Katil

2013 x3 - Barbosa

2014 x2 - Yalan_dunya

2018 ts2 - CanOzcan50

2019 ts4 - Teksonsuz

2020 x3 - CanOzcan50 - EMK

2020 NYS 5x - Yalan_dunya

2020 Tr1 - CanOzcan50

Ve 2008'den Bugüne Kadar ki TÜM Trx3 Serverlerinde - Yalan_dunya ( Canozcan50 )

• Benden ve Martin Lutherden beklediğiniz cevap nedir Sayın Misi ?

adaletli davranmanız tabikide bizler en ufak bir hakarette 1 hafta ban yiyoruz adamlar gelene geçene hakaret küfür yağdırıyor 1 günlük konusma cezası alıyor forumda kayırma mı var ? SlyCat

• adaletli davranmanız tabikide bizler en ufak bir hakarette 1 hafta ban yiyoruz adamlar gelene geçene hakaret küfür yağdırıyor 1 günlük konusma cezası alıyor forumda kayırma mı var ? SlyCat

Merhaba,

Size sistemin nasıl çalıştığına dair biraz bilgi vereyim. Birincisi üyelerimizi banlayan biz değiliz, sistem. Almış olduğunuz her uyarının bir puan değeri var. bu puanları biriktiren sistem, belli bir miktara ulaştığında sizi otomatik olarak banlıyor. Her uyarının bir sıfırlanma süresi var yani almış olduğunuz bu ceza puanı sizinle sonsuza kadar kalmıyor. Bugün bir uyarı aldınız diyelim ki 3 puan yazıldı hanenize, bu puan haziran sonuna kadar sizin hanenizde kalıyor sonra zaman aşımına uğrayıp sıfırlanıyor ama haziran sonuna kadar başka uyarılar da alırsanız bu ceza puanları birikiyor.

Hanesinde 3 adet ceza puanı olan 2 gün kapanma cezası alırken sizin 5 uyarınız olduğu için 1 hafta kapanma cezası alıyorsunuz.

Bu arada tarihler ve puanlar sadece örnekleme içindir.Bir üyenin banlanıp banlanmamasına veya süresinin ne olacağına biz karar vermiyoruz. Biz sadece kural ihlallerine uyarı veriyoruz. Umarım anlatabilmişimdir. İyi forumlar.

• adaletli davranmanız tabikide bizler en ufak bir hakarette 1 hafta ban yiyoruz adamlar gelene geçene hakaret küfür yağdırıyor 1 günlük konusma cezası alıyor forumda kayırma mı var ? SlyCat

Ne adaleti hocam mod'larda yanlı ve taraflı tutum sergiliyor her zaman. Oto. banlıyor sistem diyorlar inanma. bak birazdan banlanacam bende mesela.

Merhaba,

Size sistemin nasıl çalıştığına dair biraz bilgi vereyim. Birincisi üyelerimizi banlayan biz değiliz, sistem. Almış olduğunuz her uyarının bir puan değeri var. bu puanları biriktiren sistem, belli bir miktara ulaştığında sizi otomatik olarak banlıyor. Her uyarının bir sıfırlanma süresi var yani almış olduğunuz bu ceza puanı sizinle sonsuza kadar kalmıyor. Bugün bir uyarı aldınız diyelim ki 3 puan yazıldı hanenize, bu puan haziran sonuna kadar sizin hanenizde kalıyor sonra zaman aşımına uğrayıp sıfırlanıyor ama haziran sonuna kadar başka uyarılar da alırsanız bu ceza puanları birikiyor.

Hanesinde 3 adet ceza puanı olan 2 gün kapanma cezası alırken sizin 5 uyarınız olduğu için 1 hafta kapanma cezası alıyorsunuz.

Bu arada tarihler ve puanlar sadece örnekleme içindir.Bir üyenin banlanıp banlanmamasına veya süresinin ne olacağına biz karar vermiyoruz. Biz sadece kural ihlallerine uyarı veriyoruz. Umarım anlatabilmişimdir. İyi forumlar.

Demin S4 forumun'da Apocalypto hesabı damı peki dediğniz şekilde banlandı. Adamın hesabı açıldı bir mesaj yazdı küfür vs. de yoktu. Ne uyarı aldı nede mesajı düzenlendi 2 hafta ban yemiş tekrardan.

• Ne adaleti hocam mod'larda yanlı ve taraflı tutum sergiliyor her zaman. Oto. banlıyor sistem diyorlar inanma. bak birazdan banlanacam bende mesela.

Demin S4 forumun'da Apocalypto hesabı damı peki dediğniz şekilde banlandı. Adamın hesabı açıldı bir mesaj yazdı küfür vs. de yoktu. Ne uyarı aldı nede mesajı düzenlendi 2 hafta ban yemiş tekrardan.

adam geleceği görmüş moruk :D :D

FORUMA DÜŞEN ILK BOŞ TANESI

Orginal ( Yalan_dunya ) ®

2008 ts8 - Yalan_dunya

2010 x2 - Yalan_dunya

2010 x5 - Yalan_dunya

2012 Final - Kiralık Katil

2013 x3 - Barbosa

2014 x2 - Yalan_dunya

2018 ts2 - CanOzcan50

2019 ts4 - Teksonsuz

2020 x3 - CanOzcan50 - EMK

2020 NYS 5x - Yalan_dunya

2020 Tr1 - CanOzcan50

Ve 2008'den Bugüne Kadar ki TÜM Trx3 Serverlerinde - Yalan_dunya ( Canozcan50 )

tg_TL-DQ4_970x250_181126.jpg