Supersti vokieciai

 • Nu chebryte moderatoriai ir kitokie vierchai, kas pasakys kokia svente dabar vokieciuose? O gal kokso siunta uzmaisyta gavo ir siek tiek ant baltu jot pradejo? Rasiau laiskus travian@admin.com ir @complains.com jokio atsakymo jau savaite laiko, tai kiba sakau gal kas atsitiko? O gal tiesiog neturi laiko TQ prasidejo tai babosikus skaicuoja matyt? Butu gerai koks nors susiktas atsakymas is debileliu :)))  :thumbsup:

 • Labas, Suiciderboy,


  tokie el. pašto adresai „travian@admin.com“ ir „@complains.com“ niekada nepriklausė Travian.


  Jeigu turėjote omenyje admin@travian.com (buvo COM domeno administratoriai, tuo tarpu Baltics domeno administratoriai buvo admin@travian.lt) – šie el. pašto adresai nebeveikia. Apie tai buvo pranešta šiame pranešime (apie kitų domenų administracinių el. pašto adresų uždarymą buvo pranešta tų domenų forumuose, pvz., COM domeno).


  Jeigu norite susisiekti su pagalba, rašykite per naująją pagalbos sistemą. Ją galite rasti žaidime paspaudęs viršuje dešinėje klaustuko simbolį ir ten pasirinkęs susisiekti su pagalba. Arba, jei nežaidžiate jokiame serveryje, galite susisiekti pagrindiniame puslapyje paspausdamas „Kontaktai“ ir prie „Žaidimo pagalba“ paspaudęs Susisiekti.

 • Patikrinkite, ar negavote automatinio el. laiško, prašančio patvirtinti, kad tai ne spam'as. Jeigu tokį laišką gavote, paspauskite jame patvirtinimo nuorodą – tik tada Jūsų laiškas nukeliaus gavėjams.


  Kartais atsakymai iš complaints el. pašto adreso gali užtrukti, jeigu rašo daug žaidėjų. Tuo el. pašto adresu rašo žaidėjai iš visų domenų, todėl laiškų kiekis kartais gali būti tikrai nemažas. Iš kitų domenų CM taip pat girdėjau, kad žaidėjai ilgokai negauna atsakymų iš to el. pašto.