Nový systém konfederací

 • Vážení hráči,


  s radostí vám oznamujeme, že všechny nové herní světy, které začnou po 15. 8. 2019, budou obsahovat nový systém konfederací.


  Po jeho implementaci v Path to Pandora jsme obdrželi mnoho pozitivních reakcí na fóru, v dotazníku i během setkání Legends on Tour 2019. Na základě těchto reakcí jsme se rozhodli přidat tento systém i na standardní herní světy Travian: Legends.


  Ještě jste neslyšeli o systému konfederací? Žádný strach, zde vám poskytneme přehled všech potřebných informací:


  Systém spojenectví


  Na všech nových herních světech začínajících po 15. srpnu 2019 se změní způsob, jakým fungují spojenectví. Bude možné uzavřít spojenecký pakt sestávající až ze čtyř aliancí, které musí být vzájemně propojeny.


  Co to znamená?

  Aliance A a aliance B se můžou stát spojenci – jedna z nich pošle žádost o spojenectví té druhé, která pak žádost může přijmout.

  V tuto chvíli může aliance A chtít uzavřít spojenectví i s aliancí C. Zde musí být žádost o spojenectví poslána od aliance A i od aliance B, jinak ji nebude aliance C moct přijmout.


  Co se ještě změní?

  S tímto novým systémem bude možné posílat suroviny a jednotky pouze do vesnic na vlastním účtu a do vesnic hráčů z vlastní aliance a spojeneckých aliancí.

  Veřejné nabídky na tržišti budou stále k dispozici pro všechny – pokud nezaškrtnete možnost „jen vlastní aliance“. V takovém případě budou k dispozici jen ve vlastní alianci.
  Předtím a poté


  Předtím

  Poté

  Velikost

  Každá aliance může mít až 3 různé spojenecké aliance.

  Každá aliance může patřit do jedné konfederace sestávající z maximálně 4 aliancí (viz informace v příspěvku výše).

  Podpora

  Hráči můžou podpořit libovolnou vesnici.

  Hráči můžou podpořit své vesnice a vesnice svých spoluhráčů z aliance a konfederace.

  Poslat suroviny

  Hráči můžou poslat suroviny libovolnému hráči.

  Hráči můžou poslat suroviny pouze do svých vesnic a vesnic svých spoluhráčů z aliance a konfederace. Nabídky na tržišti nejsou tímto omezením nijak ovlivněny.


  Pokud vás zajímají další podrobnosti, nezapomeňte se podívat do Travian Answers na stránku věnovanou systému konfederací http://answers.travian.cz/?aid=372#go2answer .


  Nabruste meče a napněte luky, bitva je už za rohem!


  Váš Travian: Legends Team