Nihai Savaş – Yedinci Bölüm – El Yazması

• header_tub7.jpg

İyi şeyler sonsuza kadar sürmez. Yaralarımı iyileştirmek için hastanede geçirdiğim ay çok hızlı geçti ancak bu sürede çok şey değişti.

Her şeyden önce imparatorluk XV. yıldönümü kutlamaları için hazırlıklarını tamamladı. On beş yıl önce ilk üç halk – Romalılar, Galyalılar ve Cermenler – bu topraklara geldi ve hep birlikte buralara yerleştiler. İnsanlar şanlı zamanları anımsadılar, bulmacalar çözdüler, birbirlerini kutladılar ve geleneksel şenlik için hazırlandılar. Ardından, hiç kimsenin hiçbir zaman Dünya Harikası görmediği uzak topraklar, egemenlik için yapılan savaşın içine çekildi. Birlikler, kendilerine sıra dışı güçler veren bölgeleri fethetmek için stratejiler tasarladı. Haberciler yeni kurulan köylerin, özellikle de ilk üçünün olağandan çok daha fazla hammadde üreteceğini duyurdu. Savaş şiddetli olacaktı ve bu topraklarda yaralananlara yardımcı olmak için hastanenin taşınmasına karar verildi. Codex Victoria'nın toprakları.

Pekala, olumlu bir not: Katillerimin benim öldüğüme inanmasına karşın artık eskisi kadar sağlıklıyım. Öte yandan ustam da tam olarak aynı şeye inanıyor gibi görünüyor.

Tabii ki tüm bu zaman boyunca beni arayacağını düşünmemiştim ama en azından giysilerimi ve diğer özel eşyalarımı saklayabilirdi.

Ustamın beni burada yalnız başıma bıraktığının ilk işareti hana geri döndüğümde hemen ortaya çıktı. Artık çamura bulanmış ama çok tanıdık gelen bir gömlek giyen, bir savaş atını tımar eden bir seyis. Evden ayrılmadan önce kız kardeşimin elleriyle işleyip bana hediye ettiği ile aynı gömlek. Yakında duran ve tembelce yapılan işi izleyen, ışıltılı bir göğüs zırhı içindeki bir savaşçı, oğlanın suratıyla birlikte, gömleğimi geri alma arzumu hızlıca söndürdü. Hay aksi!

Öyle görünüyor ki bu saatten sonra artık ben Yalnız Gölge'yim. Bundan sonra ne yapacağımı bulmayı deneyerek yavaşça mekanda dolaştım. Hayal kırıklığım için Tanrılar inayetini gösterdi ve bunun benim için yeterli olduğuna karar verdiler; bilgelikleriyle Evsiz Yalnız Gölge'ye artık parlak fikirler göndermemeyi seçtiler. Ve bu yalnızlık sanki yetmezmiş gibi bir de gökyüzü ilk yağmur damlalarını indirdi.

Hastaneyle yer değiştirmek mi? Ama onlar çoktan ayrılmıştı ve onları yaya olarak yakalayabileceğimden şüpheliydim.

Başka bir usta mı bulmalı? Kısa süreli hizmetim, bir hizmetli olarak çok en iyisi olmadığımı kanıtladı. Ve bugünlerde, bu tehlikeli dünyada hiç bilinmeyen bir yabancıyı işe almayı kim ister?

Birkaç saat sonra Evsiz Yalnız Aç Sırılsıklam Hiçbir Fikri Kalmayan Umutsuz Gölge, adının daha fazla uzamaması için ne gerekiyorsa yapmaya hazırdı.

Ve o anda dünyam yeniden ters yüz oldu. ONU... gördüm.

Harikulade mor tuniğiyle, düşüncelere dalmış bir şekilde ve dikkatini hiçbir şey çekmiyormuş gibi yol boyunca yürüyordu.

Kalbim hızla çarpmaya ve sızlamaya başladı. Aniden onunla aramda güçlü bir bağ hissettim. Tamamen sırılsıklam olmakla birlikte sıcak kanın damarlarımda nasıl da aktığını hissettim. Bu hayatımda yaşadığım en güzel histi. Umut.

Boğuk bir sesle "Sinyora Martina," dedim. Dudaklarım soğuktan mavileşmişti. "Aradığınız bir şey bende olabilir ve yardımınız karşılığında bunu size vermeye hazırım." Hanımefendi durdu ve sol kaşını kaldırdı. İlgisini çekmiş gibi görünüyordu: "Cermenler'in Dünya Harikası planı!"

Cidden, daha önce hayatımda böyle bir şaşkınlığı hiç görmemiştim!

Görev: Son günlerde imparatorluk, yeni halklarla birlikte doğudan gelen bir el yazması nedeniyle karmakarışık oldu Bu elyazmasını çöz.

tub7_sudoku.png

Not; Yarışma bitinceye kadar cevaplar görünmeyecek. Cevaplar görüntü olarak ya da sadece bir kılavuz olarak yayınlanabilir. Kurallar, normal sudoku bulmacasında olduğu gibi aynıdır.

(Amaç, 9 × 9 ızgarayı basamaklarla doldurmaktır; böylece her sütun, her satır ve dokuz 3 × 3 bloğun her biri), 1'den 9'a kadar olan rakamların tümünü içerir.

Genel Bilgi:

Başlangıç

Ağustos, 06, 2019 – 11:00 (GMT+3)

Bitiş

Ağustos 12, 2019 – 11:00 am (GMT+3)

Kazananlar duyurulur

Ağustos 13, 2019

Kazananlar nasıl seçilir

Doğru cevaplar arasından 6 rastgele kazanan seçilir

Ödüller

50 Altın x 6 kazanan

Nerede geçerli

TR Topluluğu

Ödül ne zamana kadar geçerli

Aralık 31, 2020

Kazanmak için

Oyuncu isminizi ve pyun dünyanızı yanıtınıza ekleyin. Her oyuncu yalnızca bir toplulukta yarışmaya katılabilir.

Forum ekleriyle ilgili sorun yaşıyorsanız, lütfen aşağıdaki resim yükleme hizmetlerinden birini kullanın ve cevabınıza bir link ekleyin:

Yarışmanın ilk bölümlerini kaçırdınız mı? İşte böyle başladı: The Ultimate Battle

odin.png

Post was edited 3 times, last by Odin ().

• tx3 ATG

Taşla toprakla oynadım,elimi çamura buladım. Kankam oldu,mini çetem oldu,şehre taşındım,hepsi toprak oldu.Köy ile şehir arasında kalmış bir genç. Bir KASABALI...

• ı ııı vıı vııı ıx v vı ıv ıı

ıx vı ıı ııı ıv vıı ı v vııı

ıv v vııı ı ıı vı ııı vıı ıx

ıı vııı ııı vıı ı ıv v ıx vı

vı ıx v ıı ııı vııı vıı ı ıv

vıı ıv ı vı v ıx vııı ıı ııı

v vıı ıv ıx vııı ııı ıı vı ı

vııı ıı vı ıv vıı ı ıx ııı v

ııı ı ıx v vı ıı ıv vı vıı

TR 2 DUNYASI DERDO