PTPx2 - HU20 - 2019.08.07.

• Kedves Travian játékos,

Hosszú és ádáz csaták után a(z) "BB" klán került a Római Birodalom élére. 414125győzelmi ponttal a(z) "B" kétséget kizáróan bizonyította, hogy egyensúlyt tud teremteni a hatalmi politikai stratégiával, mindenkinek biztosítja a békét és a jólétet a Path to Pandorában. Róma Császáraként üdvözöljük a vezetőséget és elismeréssel adózunk a Tábornokoknak, Kereskedőknek, Diplomatáknak.

Nehéz csata volt, számos áldozattal, mindegyik klán kitartóan harcolt és a győztesek kiérdemelték a címüket. A(z) "Fortes.Fortuna.Adiuvat" volt a legravaszabb vetélytárs 107583 győzelmi ponttal. "VillámTeamSparta" a harmadik helyen végzett 65456 győzelmi ponttal.

Sok játékosnak döntő szerepe volt a csaták kimenetelében:

"MiLiána" volt a legnagyobb birodalom élén, őt követte "Hitman" és "Cesa&Peca".

"MiLiána" többet pusztított, mint bárki más, ő volt a legerősebb, legfélelmetesebb parancsnok.

"Omegapirates" volt a legdicsőségesebb védő, ki a kapuk előtt mészárolta le az ellenséget és öntözte vérükkel a földeket.

Reméljük élvezetes volt számodra a Path to Pandora nevű Travian környezetben.

Roma locuta est. Causa finita est!

Üdvözlettel, A te Travian Csapatod

• A Travian megérett a pusztulásra, ha az a legdicsőségesebb játékos, aki 30 falut foglal harc és hűségcsökkentés nélkül. Fantasztikus4es tulajait illetné a legfélelmetesebb parancsnok jelző, de mivel 2019-et írunk, ez a homályba vész, ahol a natar és a haverok által legyártott egységek pusztítása az etalon. TT-n még arany is jár érte szerencsére. Good luck!

• Gratulálok MiLiána és Hitman accnak, szép eredmény fiúk, lányok. :*

To death like Pablo Escobar, yes....

I'm a bad boy like Tony Montana

• Spartacus meg Horatio accot lehagytad ❤️

Te pedig a köszönömöt hagytad le, hogy ilyen nevekkel játszhattál egy klánban, kiscserkész. De látom mi a probléma, hogy egy kihalt szerveren sem férsz be a top20-ba....

• Gratulálok Balának végre megérett 2019-re az aranytolvaji felcímkézése után a legjobb érdemtelen **** titulusra is.... a díjat kinyomás után átveheted.

In Memory of a Legendary Team Gold Co. War Machine

Post was edited 1 time, last by Gyevocska_HU ().

• jajj ne már Gyevocska... hogyan deffiniálnád az izlelőszer bentlétét az ánuszban?

• "Sokan nevezik igazságérzetnek a saját irigységüket....." ?(?(?(?(?(?( Micsoda monológ.... :sleeping:

Post was edited 1 time, last by Baddy - ().

• Hagyd már... ő még pandorán is megtalálta a natar egységeket....

Fuldoklik a travián tengerében, nem megy a játék...helyette betűket keresget, mint Lolcsi...

• "Sokan nevezik igazságérzetnek a saját irigységüket....." ?(?(?(?(?(?( Micsoda monológ.... :sleeping:

Drága kicsi gengszterke... attól még, hogy semmit nem értél el a régiós szervereken, tudhatnád, hogy a monológ és az idézet nem ugyanazt jelenti, de örülök, hogy tetszik ❤️

A huszárkosás helyett a játékkal foglalkozz..

• Ebbe a vitába eddig nem szóltam és szerintem nem is az ellentétekhez szólnék, de Bala te voltál az nagyon sokáig aki csak a huszárkodással foglalkozott a játék helyett, szóval ez most picit öngól volt a részedről

• Drága kicsi gengszterke... attól még, hogy semmit nem értél el a régiós szervereken, tudhatnád, hogy a monológ és az idézet nem ugyanazt jelenti, de örülök, hogy tetszik ❤️

A huszárkosás helyett a játékkal foglalkozz..

Én tudom, hogy mi a kettő közötti különbség, de látom te nem érted, hogy miért is lett monológod, a számodra "idézet" (...), mert saját magad paródiája vagy, most már sokadjára. Olvasd el az első hozzászólásod, ha esetleg nem értenéd még mindig.... te kis irigy igazságérző.....

Minden szavad tükrözi a valódi éned, én nem játszok régiós szervereken, ellenben veled, s valóban sikertelen kis fórumpalánta maradsz, aki eltévedt a topicok között, és véletlenül a hírességek csarnokában kötött ki, a "hogyan is kell játszani" helyett.

Post was edited 1 time, last by Baddy - ().

• Gratulálni szeretnék minden játékosnak aki befejezte a szervert. Köszönöm Cesa barátomnak, hogy néha hagyott nyersit katonára is. :D Első közös szerverünkön sikerült egy 3. helyet összehoznunk, aminek nagyon örültünk. Remélem a folytatás már csak jobb lesz. Összességében sajnos egy gyenge szerver volt, mert ha Jorakademia a fő ellenfél, akkor szerintem az már mindent elmond a szerver erősségéről.

• Én tudom, hogy mi a kettő közötti különbség, de látom te nem érted, hogy miért is lett monológod, a számodra "idézet" (...), mert saját magad paródiája vagy, most már sokadjára. Olvasd el az első hozzászólásod, ha esetleg nem értenéd még mindig.... te kis irigy igazságérző.....

Minden szavad tükrözi a valódi éned, én nem játszok régiós szervereken, ellenben veled, s valóban sikertelen kis fórumpalánta maradsz, aki eltévedt a topicok között, és véletlenül a hírességek csarnokában kötött ki, a "hogyan is kell játszani" helyett.

Még pár hasonló semmitmondó monológ, és igazi gengszter leszel ❤️

btw. ha nem is játszottál a szerveren, nem te tévedtél el drága virágszálam?

• Még pár hasonló semmitmondó monológ, és igazi gengszter leszel ❤️

btw. ha nem is játszottál a szerveren, nem te tévedtél el drága virágszálam?

Még pár régiós szerver, ahol top20-ban sem vagy (pedig ahogy hallottam nagyon álmos mezőny volt...), és onnan is kiszáradsz....

Nem tévedtem el, gratuláltam a társaimnak, akik szép eredménnyel zártak ezen a szerveren. Az, hogy te egy utánfutó után futó balfék vagy, ezért belekötsz azokba akik sikert érnek el, a te problémád.