PTPx2 - HU20 - 2019.08.07.

• Még pár régiós szerver, ahol top20-ban sem vagy (pedig ahogy hallottam nagyon álmos mezőny volt...), és onnan is kiszáradsz....

Nem tévedtem el, gratuláltam a társaimnak, akik szép eredménnyel zártak ezen a szerveren. Az, hogy te egy utánfutó után futó balfék vagy, ezért belekötsz azokba akik sikert érnek el, a te problémád.

Kisfiam megsúgnám, hogy a klán érdemeihez legalább annyira, de jobban hozzájárultam. Az egyéni eredmények elérésének módját elfogadom, de nem tartom fairnek, mivel az ilyen dolgok miatt is fogynak az aktív játékosok. Ezt a barátaiddal intelligens módon meg tudtam beszélni, de te még mindig itt offolsz habzó szájjal és folyamatosan próbálsz belém kötni, újra és újra, de mindig lepattansz. ❤️

• Kisfiam megsúgnám, hogy a klán érdemeihez legalább annyira, de jobban hozzájárultam. Az egyéni eredmények elérésének módját elfogadom, de nem tartom fairnek, mivel az ilyen dolgok miatt is fogynak az aktív játékosok. Ezt a barátaiddal intelligens módon meg tudtam beszélni, de te még mindig itt offolsz habzó szájjal és folyamatosan próbálsz belém kötni, újra és újra, de mindig lepattansz. ❤️

Biztos te voltál a szerveren a legfélelmetesebb kiskancsó, ne nyávogj már ezen tovább. Senki nem vitatja az eredménytelenséged, ez a te saját problémád, amit folyton a másikra mutogatással szeretnél elnyomni.

Látom, konkrétan minden társam a szádba h*gyozott, de nem vitatom, hogy intelligens lépés tőlük. Engem abszolút nem érdekel a fajtád, mert belőletek van sok, aki a fórumon keres igazságot, a játékban pedig üzemképtelen. Nincs nekünk egy közös témánk, egy láthatatlan karatekölyök vagy, aki hozzám fűz kommentet, utána pedig ignorálna....

To death like Pablo Escobar, yes....

I'm a bad boy like Tony Montana

• Biztos te voltál a szerveren a legfélelmetesebb kiskancsó, ne nyávogj már ezen tovább. Senki nem vitatja az eredménytelenséged, ez a te saját problémád, amit folyton a másikra mutogatással szeretnél elnyomni.

Látom, konkrétan minden társam a szádba h*gyozott, de nem vitatom, hogy intelligens lépés tőlük. Engem abszolút nem érdekel a fajtád, mert belőletek van sok, aki a fórumon keres igazságot, a játékban pedig üzemképtelen. Nincs nekünk egy közös témánk, egy láthatatlan karatekölyök vagy, aki hozzám fűz kommentet, utána pedig ignorálna....

Nem ignorál kicsi rigó.. mosolyog a tudatlanság tengerében lévő kapálózásaidon továbbra is. Csodás napot! ❤️

• Még pár régiós szerver, ahol top20-ban sem vagy (pedig ahogy hallottam nagyon álmos mezőny volt...), és onnan is kiszáradsz....

Nem tévedtem el, gratuláltam a társaimnak, akik szép eredménnyel zártak ezen a szerveren. Az, hogy te egy utánfutó után futó balfék vagy, ezért belekötsz azokba akik sikert érnek el, a te problémád.

Aha te is egyedül egy senki vagy. Mindig 5-6 acctárs mögött arcoskodsz

• Biztos te voltál a szerveren a legfélelmetesebb kiskancsó, ne nyávogj már ezen tovább. Senki nem vitatja az eredménytelenséged, ez a te saját problémád, amit folyton a másikra mutogatással szeretnél elnyomni.

Ne foglalkozz vele! Direkt provokál. Inkább blokkold, s sokkal jobb lesz a fórum.:)

• Aha te is egyedül egy senki vagy. Mindig 5-6 acctárs mögött arcoskodsz

Tévedsz szüzike...általában 30 klántárs mögül...akik átgyalogolnak bárkin bárhol bármikor.... mert duma helyett tudás van.

In Memory of a Legendary Team Gold Co. War Machine

• Tévedsz szüzike...általában 30 klántárs mögül...akik átgyalogolnak bárkin bárhol bármikor.... mert duma helyett tudás van.

Tudás azt se tudod pupák mit jelent a tudás szó.

A Legveszélyesebb ember az aki:
    Hallgat, gondolkodik és
    figyel. 8)

• Borzasztó unalmas egy szerver volt, minden tiszteletet megérdemel az, aki végig kitartott. Legyen az B, vagy Jorak-féle csapat. Speed és TT szerver miatt elég kevés jó játékos regisztrált be, azok is egy klánba kerültek...igazából fölösleges volt eddig elhúzni a szervert (még ha fix időpontos is). 1 hónap után látni lehetett, mi lesz a szerver vége.

• Borzasztó unalmas egy szerver volt, minden tiszteletet megérdemel az, aki végig kitartott. Legyen az B, vagy Jorak-féle csapat. Speed és TT szerver miatt elég kevés jó játékos regisztrált be, azok is egy klánba kerültek...igazából fölösleges volt eddig elhúzni a szervert (még ha fix időpontos is). 1 hónap után látni lehetett, mi lesz a szerver vége.

Ahol a GOLD van ott már egyértelmű a szerver vége.:( Én ezért nem akarok többet magyar szerveren játszani. Majd ha elhúztok végre örökre a magyar Traviánból. Addig én külföldi szervereken játszok csak mert elég volt belőletek. Nem vagyok hajlandó egy szerveren lenni egyik GOLDossal se.

Hallgat, gondolkodik és
    figyel. 8)

• Ahol a GOLD van ott már egyértelmű a szerver vége.:( Én ezért nem akarok többet magyar szerveren játszani. Majd ha elhúztok végre örökre a magyar Traviánból. Addig én külföldi szervereken játszok csak mert elég volt belőletek. Nem vagyok hajlandó egy szerveren lenni egyik GOLDossal se.

Tudomásom szerint egy-két tag regisztrált be Tőlük a speed szerver után, nem kollektíven jöttek a PtP szerverre. De ez már tényleg beteges, amit a Gold ellen kampányolsz. Nem tudom mit tettek Veled a múltban, de el kéne végre engedned, mert a végén tényleg beleőrülsz.

• Tudomásom szerint egy-két tag regisztrált be Tőlük a speed szerver után, nem kollektíven jöttek a PtP szerverre. De ez már tényleg beteges, amit a Gold ellen kampányolsz. Nem tudom mit tettek Veled a múltban, de el kéne végre engedned, mert a végén tényleg beleőrülsz.

Mint írtam mint ember utállak titeket nem mint játékosokat. Főleg Bokszikát a vewzéreteket de Baddyt is gyűlölöm.Nem csak ellenem az a nagy képű lenézés , fikázás amit az itteni játékosok iránt éreztek csak azért mert mi nem nyalunk be nektek mint a Biran-I féle alakok az már túl lép mindenen.:(

Hallgat, gondolkodik és
    figyel. 8)

• Mint írtam mint ember utállak titeket nem mint játékosokat. Főleg Bokszikát a vewzéreteket de Baddyt is gyűlölöm.Nem csak ellenem az a nagy képű lenézés , fikázás amit az itteni játékosok iránt éreztek csak azért mert mi nem nyalunk be nektek mint a Biran-I féle alakok az már túl lép mindenen.:(

Nem ismered Őket, hogy tudod mégis utálni? Az, hogy a játék során mutatnak egy -számodra nagyképűnek tűnő- arcot, egyáltalán nem jelenti azt, hogy a való életben is ilyenek lennének. Ez csak egy játék, és ez a Te legnagyobb problémád, hogy nem tudsz ettől elvonatkoztatni. Nem vagyok a Gold klán tagja, se "talpnyalója" (ahogy Te szoktál fogalmazni)...de látod ennyire vagy képben, engem is közéjük sorolsz teljesen ismeretlenül. Illetve ismét Te hoztad szóba Őket, folyamatosan Te adsz beszédtémát Velük kapcsolatban.

• Nem ismered Őket, hogy tudod mégis utálni? Az, hogy a játék során mutatnak egy -számodra nagyképűnek tűnő- arcot, egyáltalán nem jelenti azt, hogy a való életben is ilyenek lennének. Ez csak egy játék, és ez a Te legnagyobb problémád, hogy nem tudsz ettől elvonatkoztatni. Nem vagyok a Gold klán tagja, se "talpnyalója" (ahogy Te szoktál fogalmazni)...de látod ennyire vagy képben, engem is közéjük sorolsz teljesen ismeretlenül. Illetve ismét Te hoztad szóba Őket, folyamatosan Te adsz beszédtémát Velük kapcsolatban.

Ez fordítva is igaz ember. Te/ti se ismertek engem nem tudjátok milyen az életem. Mégis kapom a pofámba a szaftot mert én nem értek egyet se veled se velük.Én azért vagyok nem kívánatos mert nem nyomom be a taps gépet előttetek.

Hallgat, gondolkodik és
    figyel. 8)

• Ez fordítva is igaz ember. Te/ti se ismertek engem nem tudjátok milyen az életem. Mégis kapom a pofámba a szaftot mert én nem értek egyet se veled se velük.Én azért vagyok nem kívánatos mert nem nyomom be a taps gépet előttetek.

Csabesz, azért nem utál mindenki, biztos forrásból tudom, hogy Macsété szeretné azt veled. :D Persze gondolom az érzés kölcsönös vele szemben... :D