מה אתם חושבים על הקהילה?

• שחקנים יקרים,

יש לנו שאלה קצת לא שגרתית עבורכם היום והיינו שמחים לשיתוף הפעולה שלכם.

מה אתם אוהבים בקהילה שלנו? למה אתם הכי מתגעגעים?

מה הייתם רוצים לראות משתנה או מתווסף לקהילה?

נשמח לשמוע את דעתכם.

Knuckles.png

לכל שאלה, בקשה, טענה והמלצה אתם מוזמנים לפנות לתמיכה במשחק.
    מחכים לכם!

• שיהיה זמן בין כל שרת שמסתיים לאחד חדש שנפתח מאותו סוג ולא תוך שבוע יפתח

שיורידו את מחיר הזהב בשרת

• שיהיה זמן בין כל שרת שמסתיים לאחד חדש שנפתח מאותו סוג ולא תוך שבוע יפתח

שיורידו את מחיר הזהב בשרת

המשחק ניהיה מעדכון לעדכון יותר ויותר P2W ובגלל זה גם הרבה עברו לשחק בוויטאנם כי שם הזהב זול.... אם משער שאם יורידו את המחירים אולי גם אנשים ממדינות אחרות יבואו כמו שאנחנו באנו לוויטאנם וזה גם ייתן חוויה יותר טובה וגם יהיו בשרתים יותר שחקנים או אפילו יהיה איזה צד ממדינה אחרת שתבוא "להתארח" בידיוק כמו שאנחנו בוויאטנם.

• המשחק ניהיה מעדכון לעדכון יותר ויותר P2W ובגלל זה גם הרבה עברו לשחק בוויטאנם כי שם הזהב זול.... אם משער שאם יורידו את המחירים אולי גם אנשים ממדינות אחרות יבואו כמו שאנחנו באנו לוויטאנם וזה גם ייתן חוויה יותר טובה וגם יהיו בשרתים יותר שחקנים או אפילו יהיה איזה צד ממדינה אחרת שתבוא "להתארח" בידיוק כמו שאנחנו בוויאטנם.

הספיישלים זה P2W בצורה נוראית...

אני חייב להגיד שזה די הורס את המשחק. אני שחקן שלא יכול להשקיע כסף, ולמעשה מעט מאוד שחקנים באיטיים משקיעים כסף וגם אם כן אז לא הרבה.. אבל בא שחקן בודד כל שהוא (בלי להזכיר את השם של לוציפר), וקונה במחיר מופקע כל דבר במכירה הפומבית ומהווה לבד איום על שרת שלם... אני חושב שצריך בדרך כל שהיא להגביל את הייתרון של הזהב... זה משחק אסטרטגיה לא תחרות מי משלם יותר...

• הספיישלים זה P2W בצורה נוראית...

אני חייב להגיד שזה די הורס את המשחק. אני שחקן שלא יכול להשקיע כסף, ולמעשה מעט מאוד שחקנים באיטיים משקיעים כסף וגם אם כן אז לא הרבה.. אבל בא שחקן בודד כל שהוא (בלי להזכיר את השם של לוציפר), וקונה במחיר מופקע כל דבר במכירה הפומבית ומהווה לבד איום על שרת שלם... אני חושב שצריך בדרך כל שהיא להגביל את הייתרון של הזהב... זה משחק אסטרטגיה לא תחרות מי משלם יותר...

רק אשים את זה פה....

שרת 5

• להוריד את המחירים של חבילות הזהב

ממפריחי השממה שנקראת חדר צדSE ilx23
    ANTI ILAN 100%
    ILX25-Hammer1 ...ILX24-ME AGAIN/mem...ILX23-VandalisM...ILX20-MR.Boom...ILX21-K.G.C ...

ILX27- Da Vinci ...VNX-Charizard

u23-ltr.gif

• תודה לכם כל ההערות, אדאג להעביר הכל הלאה.

אשמח לשמוע את דעתכם גם על קהילה כקהילה (מעבר למישור הטכני של המשחק) ובאילו דרכים נוכל לגבש את עצמנו יותר ולהגדיל את הקשר והשיח בין השחקנים.

הייתם רוצים לראות ערוץ רשמי ב-Discord/Skype?

Knuckles.png

לכל שאלה, בקשה, טענה והמלצה אתם מוזמנים לפנות לתמיכה במשחק.
    מחכים לכם!

• תודה לכם כל ההערות, אדאג להעביר הכל הלאה.

אשמח לשמוע את דעתכם גם על קהילה כקהילה (מעבר למישור הטכני של המשחק) ובאילו דרכים נוכל לגבש את עצמנו יותר ולהגדיל את הקשר והשיח בין השחקנים.

הייתם רוצים לראות ערוץ רשמי ב-Discord/Skype?

לדעתי זה יועיל מאוד

זה גם יכול לגרום ליותר צדדים מאורגנים מאשר אוסף של שחקנים מה שמאוד יתרום לשרתים פה בארץ

• חושב שהלכנו לאחור כקהילה ככל שהשנים עברו.

זוכר את הפורום הזה לפני 10 שנים שופע פעילות גם בשגרירויות של השרתים וגם בצ'אטים הכלליים והאמנותיים,ואני זוכר שהיו בשרתי ישראל בין 8000-13000 נרשמים בפתיחת שרת.

הירידה בכמות המשתמשים היא הבעיה מבחינתי והיא עולמית לצערי.

אני מאמין שרק מיתוג מחדש של טרויאן כמוצר אטרקטיבי יצליח להצעיד את הקהילה קדימה,(שמתי לב גם שנעשו כל מיני ניסיונות,למשל שינוי השם לטרויאן לג'נדס,שינוי עמודי הבית) ואני חושב שהיום הבעיה של המיתוג היא בעיקר שיווקית,אני באמת מאמין שהמשחק עדיין מעולה על אף כל השינויים ועדיין יכול לגרום לנהירה של משתמשים אליו.

יש לשווק מחדש את המשחק ברוח חדשה כמה הצעות :

שיווק חזק יותר ברשתות חברתיות מוכרות - פייסבוק,אינסטגרם

פנייה לקהלי יעד ספציפיים יותר(לא רוצה להגיד מבוגרים כי אני בעצמי עודני ילד אבל אפשר לשווק את זה מצוין בקרב אלו שמחפשים משהו בהפסקות מהלימודים/עבודה) .

להשיק אפליקציה אמיתית ורשמית - כבר שנים שזה עולה ובצדק,גם אם זה קשה, זו הדרך היום .

לפרסם הרבה על העניין החברתי שהמשחק יוצר גם מחוצה לו .

מעבר לזה פנייה גם לקהילה עצמה ולא רק למנהליה :

אנחנו מי שעושים את זה לכיף ומעניין.

לא תעלו תוכן או תגיבו לתוכן ,אז לא יהיה פה תוכן, לא צריך תחרויות זהב כדי שתגיבו , פעם באשכול "דיווחים יבשים" בשרת 4 ב-2010 היו 450 עמודים באשכול(בערך, אל תתפסו אותי במילה), מרבית ההודעות היו סתמיות אבל זה עדיין חיבר בין אנשים פה והעלה את רמת העניין בשרת. מודה שגם אני חוטא בשתיקה במרבית הזמן, זו טענה גם לעצמי.

• אולי סוף סוף יפתחו אפליקציה????? נמאס מדף אינטרנט שבטלפון קשה מאוד לעשות משהו... זה ייתן את הקידום הכי משמעותי לטרוויאן

• שכחתי לציין שיהיה אפשרויות לשפה מועדפת בכל שרת כלשהו בעולם

או לפחות נגישות לשפת האנגלית ולא רק בטורניר

ממפריחי השממה שנקראת חדר צדSE ilx23
    ANTI ILAN 100%
    ILX25-Hammer1 ...ILX24-ME AGAIN/mem...ILX23-VandalisM...ILX20-MR.Boom...ILX21-K.G.C ...

ILX27- Da Vinci ...VNX-Charizard

u23-ltr.gif

• שכחתי לציין שיהיה אפשרויות לשפה מועדפת בכל שרת כלשהו בעולם

או לפחות נגישות לשפת האנגלית ולא רק בטורניר

כן! מסכים לגמרי!

אגב, ראיתי פעם משחקים עם הודעות מובנות שמתורגמות לכל השפות, נגיד הודעה מובנת "אל תתקוף אותי אני שחקן פעיל" תתורגם לשפה של המקבל

• כן! מסכים לגמרי!

אגב, ראיתי פעם משחקים עם הודעות מובנות שמתורגמות לכל השפות, נגיד הודעה מובנת "אל תתקוף אותי אני שחקן פעיל" תתורגם לשפה של המקבל

אפשר גם להוסיף כפתור 'translate' שיחובר למנוע תרגום חיצוני כלשהו (כמו גוגל טרנסלייט - לא את גוגל עצמו כי בויאטנמי לדוגמה התרגום זוועתי ולא הייתי רוצה לקבל את זה בתור "תרגום") ויתרגם את ההודעה לשפה המועדפת שהמשתמש בחר

אבל בינתיים יש את האופציה לשנות שפה של כל שרת לאנגלית דרך ההגדרות של הקוקיס

• אפשר גם להוסיף כפתור 'translate' שיחובר למנוע תרגום חיצוני כלשהו (כמו גוגל טרנסלייט - לא את גוגל עצמו כי בויאטנמי לדוגמה התרגום זוועתי ולא הייתי רוצה לקבל את זה בתור "תרגום") ויתרגם את ההודעה לשפה המועדפת שהמשתמש בחר

אבל בינתיים יש את האופציה לשנות שפה של כל שרת לאנגלית דרך ההגדרות של הקוקיס

איך משנים לאנגלית? תלמד אותי!

• איך משנים לאנגלית? תלמד אותי!

כתבתי בזכותך מדריך

הנה