מה אתם חושבים על הקהילה?

• זכור לי לפני כמה שנים שהיה קבוצה כללית של סקייפ שבה היה גם האחראי מהתמיכה,

היה ככה הרבה יותר כיף לתקשר עם כל השחקנים וזה יצר ממילא קהילה יותר טובה.

אני ושחקן נוסף עבדנו על פיתוח שרת דיסקורד חדש לקהילה, נשמח שתכנסו ותעזרו לנו לסדר אותו.

Knuckles אם גם אתה תוכל להכנס, זה ישדרג את הקהילה לגמרי ויצור קשר טוב בין ההנהלה לקהילה.
    כנסו לכאן

Post was edited 2 times, last by נאר_IL: (תיקנתי את הקישור) ().

• וואו, הלוואי עליי למכור משהו כזה..

מזל טוב על התחברותך לפורום

רק לציין שיש שחקנים שקיבלו כזה ולא מכרו רק בשביל לא לחזק את האויב חחח

זכור לי לפני כמה שנים שהיה קבוצה כללית של סקייפ שבה היה גם האחראי מהתמיכה,

היה ככה הרבה יותר כיף לתקשר עם כל השחקנים וזה יצר ממילא קהילה יותר טובה.

אני ושחקן נוסף עבדנו על פיתוח שרת דיסקורד חדש לקהילה, נשמח שתכנסו ותעזרו לנו לסדר אותו.

Knuckles אם גם אתה תוכל להכנס, זה ישדרג את הקהילה לגמרי ויצור קשר טוב בין ההנהלה לקהילה.
    כנסו לכאן

בהצלחה

• שוב, המון תודה על כל התגובות שלכם.

אספנו הכל והעברנו את זה הלאה.

בנוגע לערוץ Skype/Discord, נדאג לארגן ערוץ כזה ולפקח שנשמרת בו שפה נאותה ומכבדת, נעדכן על כך בהמשך.

Knuckles.png

לכל שאלה, בקשה, טענה והמלצה אתם מוזמנים לפנות לתמיכה במשחק.
    מחכים לכם!

• טרויאן עושים כמיטב יכולתם להרוס את הקהילה, זאת הבעיה. דרך התעקשות לא הגיונית על לא להוציא אפליקציה (מה נסגר איתם למען השם, מדברים על זה מ2012) ועד למעבר לפורום הנורא הזה.

עניין הp2w גם רציני מאוד.

כמובן שאתה לא אשם, אין מה לעשות עם זה, הם הרי לא ישנו את המדיניות שלהם.

אשכולות מתים?
    אין דבר כזה!
    משקה אנרגיה... והנה הם קמים!

הלינקייה של בלוב01
    wzzymtniw4en.png
    IL19 - הדוב האכזרית

~16/7/2017 סגירת הפורום, הוכרז כיום אבל וכמסמר האחרון בארון המתים של פורום טרוויאן ישראל~

• טרויאן עושים כמיטב יכולתם להרוס את הקהילה, זאת הבעיה. דרך התעקשות לא הגיונית על לא להוציא אפליקציה (מה נסגר איתם למען השם, מדברים על זה מ2012) ועד למעבר לפורום הנורא הזה.

במיוחד בבטא ובספיישל שאפשר למזג כוחות בזהב

• במיוחד בבטא ובספיישל שאפשר למזג כוחות בזהב

שכחת את המיצרי שבלי ניפוס והשלמת בניה לא שווה כלום... ועכשיו לפי מה שראיתי בבטא, בלי איזה 250 זהב רק על השלמת בניה בדרך לכפר רביעי אין לך סיכוי לקרופר... בדובר בהבדל של 5 ימים לדעתי (בהערכה גסה בלבד, אני לא יודע כמה בדיוק ההבדל)

להנהלה הבינלאומית יש המון סיבות שבגללן הן בוחרות את הדרך שלהן וגם אני לא בקיא בכולן.

עם זאת, אני מבטיח שיש אינטרס אמיתי לחזק את הקהילה (בין אם זו הישראלית או כל קהילה אחרת בעולם).
    אעביר את כל הדברים שאתם מעלים הלאה כמובן.

תודה על התגובה.

במידה ויש לכם, נשמח מאוד לשמוע תגובות קצת יותר ספציפיות בנוגע לפורום, למה אתם מתגעגעים ומה הייתם רוצים לראות משתנה?

בלוב01_IL   arikari   idanmines11   DR.KATZ   נאר_IL   Darknight44   BrainCrush   E.M   magnivraz14   Whisky Warrior Jr   Tributary

וכמובן כל שאר חברי הקהילה שעדיין לא הגיבו :)

Knuckles.png

לכל שאלה, בקשה, טענה והמלצה אתם מוזמנים לפנות לתמיכה במשחק.
    מחכים לכם!

Post was edited 2 times, last by Knuckles ().

• במידה ויש לכם, נשמח מאוד לשמוע תגובות קצת יותר ספציפיות בנוגע לפורום, למה אתם מתגעגעים ומה הייתם רוצים לראות משתנה?

בלוב01_IL   arikari   idanmines11   DR.KATZ   נאר_IL   Darknight44   BrainCrush   E.M   magnivraz14   Whisky Warrior Jr   Tributary

וכמובן כל שאר חברי הקהילה שעדיין לא הגיבו :)

אין שאר חברי קהילה. הפורום הזה מת.

• עבר

il2 - noamyr

il20 - R&H

• הווה

מחפש להכנס שותף