H Z Z Hakkında Açıklama

• Merhaba arkadaşlar, görüyoruz ki H Z Z ismi izinsiz olarak kullanılmakta, bu isimle birlikler açılmakta.

Facebook gruplarında da H Z Z ismini görür hale gelince açıklama yapma ihtiyacı hissettik.

H Z Z oluşumları bugüne kadar sadece Tr3x serverlarında ve comx (3x) serverlarında boy göstermiş ve oynadığı her servera damgasını vurmuştur.

Normal server maceramız, yıllar önce sadece bir kaç H Z Z oyuncusu olarak gerçekleşmiş olup , s6 serverında Müfreze birliğindeki dostlarımızla normal serverı keşfetme maksatlı olmuş, bundan öteye hiç gitmemiştir.

Ekibimiz uzunca bir süredir oyuna ara vermiştir, oynamak da gündemimizde yoktur. Bir gün olur da tekrar oynayacak olursak, gereken bilgilendirme YETKİLİ kişiler tarafından yapılır.

Kimseyi zan altında bırakmak değil niyetimiz, belki gerçekten de bize sempati duyan insanlar kuruyor bu oluşumları belki de tamamen bizim ismimizi kullanıp prim yapmaya çalışanlar.

H Z Z isminin travianda bir marka haline gelmesinde bütün yöneticilerimizin ve oyuncularımızın emeği vardır. Bu emeğin heba edilmesine, sağda solda H Z Z dedikleri de bu muymuş gibi söylemlerin yayılmasına sebep olmaya da kimsenin hakkı yoktur.

S6 serverında H Z Z ismini kullanan birlikten birlik ismini değiştirmesini talep ve rica etmekteyiz..

Bizi seven, yolumuza baş koymuş tüm dostlarımıza selam olsun..

H Z Z genel yönetimi adına..

• dieforyou Doğru söylüyor. Yan sanayi çakma adınızı değiştirin...

GOODFELLAS (SIKI DOSTLAR) BİRLİKLERİ

• Selamlar, öncelikle adınızı rica edeceğim.Adinizi öğrenir isek daha kapsamlı araştırma yaparak cevap yazabilirim.

Fake bir mesaj olabilirsiniz😁

Ben adim Köksal .15 yıla yakin oyunun içinde olan biriyim. Speed Serveri dolu dolu oynamamış arasıra girip bakmış bir klasik server oyuncusuyum.

Bizim yıllar önce klasik serverda tanıştığımız HZz yoneticilerinden biri iseniz ,helal olsun bize, iyi iş cikarmisiz ki ,hala bizim arkadaslarimiz ,HZZ adını yaşatıyor diyebilmeniz lazımdı.biz HZZ sevdalısı olarak oyuna devam ettik. Eğer onlardan değilseniz yöneticilikde yapmadiysaniz muhtemelen Delis nick'li arkadaşın bir komplosudur zaten bu olay😁😁

Klasik serverda da bizim ekip kadar başarılı olan başka HZZ yoktur.

Bizim dışımızdaki sağda solda hzz diye kurulan birlikler varsa da onlarada başarılar dileriz.

Eski klasik server ekibimize ve speed HZz ekibine de selam olsun .

Server a başlarken,birlik ismi konusunda yeniden yoğun talep nedeniyle HZZ adıyla girdik.Oyuncularımızın genel talebi doğrultusunda oyun sonuna kadar HZZ olarak kalacaktır.

Birligimiz ,Yan veya çakma diye tabir etseniz bile HZZ ruhuyla oynayanların birliğidir

Birlik adını sahiplenerek korku salmaya devam ediyorsak bu eski HZZ nin de başarısını göstermektedir.

Bu konu ile ilgili başka açıklama yapmayacagiz.

HZZ olarak son serverimiz olduğu için HZZ adı bu serverda da kıskananlar olsa bile baki kalacaktır..

• Sorma üşenmedim sana komplo kurdum. :D Adam H Z Z'nin yöneticilerinden birine fake dedi ya la.. Bu ne yüzsüzlük. Bari yalan söyleme. Pandorada HZZ adıyla başladınız LORD oldunuz s2 de de SEVGİ birliğiydiniz sonra SAYGI lar sizi kucaga çekince kaçtınız s6'ya. Adam toplamak içinde millete yalan söylediniz HZZ'nin 1x serverlarında ekibiyiz biz diye.. Arsızlık böyle bir şey olsa gerek. Kolpacı Jet Köksal :D 15 yıldır travian oynadığını iddaa eden bu hayalperest zat gerçek H Z Z ' nin 3x te oynadığını bilmiyor. Peh peh peh :)

• Sorma üşenmedim sana komplo kurdum. :D Adam H Z Z'nin yöneticilerinden birine fake dedi ya la.. Bu ne yüzsüzlük. Bari yalan söyleme. Pandorada HZZ adıyla başladınız LORD oldunuz s2 de de SEVGİ birliğiydiniz sonra SAYGI lar sizi kucaga çekince kaçtınız s6'ya. Adam toplamak içinde millete yalan söylediniz HZZ'nin 1x serverlarında ekibiyiz biz diye.. Arsızlık böyle bir şey olsa gerek. Kolpacı Jet Köksal :D 15 yıldır travian oynadığını iddaa eden bu hayalperest zat gerçek H Z Z ' nin 3x te oynadığını bilmiyor. Peh peh peh :)

Miraç Abi’nin kucağından yazmak zor olmuyor mu? :))

S6 - HZZ Mesrine (H.Z.Z.)

S2 - Mesrine (H.Z.Z.)

S29 - Mesrine (H.Z.Z.)

3x - Zamazingo (HZZ&RA)

S5 - Zamazingo (ALTINORDU)

S10 - KERUMARU (MANAS)

• @WeissesFLeiscH

hadi tanıt kendini ha hadi tanıt ahahaha

:D

Sen yıllarca operasyon düzenle serverin içinden geç tarihi farklarla wow kur ama kimse hatırlamasın seni :D

travianda pek eski kalmamış anlaşılan :D

( bu arada ben bu zamazingo hesabını hatırlıyorum ama köksal diye birinin adını hatırlamıyorum, sanki ömer ve kenandı )

Hayatın basit olmadığını biliyordum çünkü ben de basit değildim. Hatta basitten daha fazlası olduğumu ve normal pek bir yanımın olmadığını öğreniyordum. Bir adama âşık olmak zaten başlı başına bir şeydi ama bir rüya yüzünden en yakın arkadaşınızın sevgilisine âşık olmak...
    _SES_ / k1nG_SES_

• zamazingo hesabında ben, erkan abi ve anıl vardı.

aynı nick ile s5 a.ordu birliğinde de oynamıştık. 2009 ya da 2010’da da 3x HZZ&RA’da oynamıştık.

S2 - Mesrine (H.Z.Z.)

S29 - Mesrine (H.Z.Z.)

3x - Zamazingo (HZZ&RA)

S10 - KERUMARU (MANAS)

• Sana sormalı. Kucaktan kucaga gezen sizsiniz malum :)

sen bana sorarsan seninle dalga geçerler :))

S2 - Mesrine (H.Z.Z.)

S29 - Mesrine (H.Z.Z.)

3x - Zamazingo (HZZ&RA)

S10 - KERUMARU (MANAS)

• Valla şuan sizinle gayette güzel dalga geçiyorlar. Kendiniz gibi birlik adınızda sahte :))

onlar geçebilir kanka, sen vasat ve saygısız bir oyuncu olduğundan sen geçemezsin :)

S2 - Mesrine (H.Z.Z.)

S29 - Mesrine (H.Z.Z.)

3x - Zamazingo (HZZ&RA)

S10 - KERUMARU (MANAS)

• onlar geçebilir kanka, sen vasat ve saygısız bir oyuncu olduğundan sen geçemezsin :)

Sizin gibi yalancı, milleti kandırıp prim yapmak için hırsızlık yapmaktansa vasat ve saygısız olmak iyidir boşver :) kusura bakma sizin gibi yan sanayi çakmalara saygı duymuyoruz..

• Sizin gibi yalancı, milleti kandırıp prim yapmak için hırsızlık yapmaktansa vasat ve saygısız olmak iyidir boşver :) kusura bakma sizin gibi yan sanayi çakmalara saygı duymuyoruz..

bazı yörelerde mahallenin tatlı yalancıları vardır. abartılmış, şişirilmiş yalan hikayeleriyle köylerde, küçük yerlerde insanların neşe kaynağı olurlar. bunu kendi küçük adı büyük memleketimden bilirim; ama bunca vakit hiçbir saygısızın toplumda sevildiğine ve adam yerine konduğuna şahit olmadım. yazdıklarına bakılınca tercihin saygısızlık olması beni şaşırtmadı. daha önce sohbetinin muhabbetinin olduğu 36 yaşındaki adama kucak muhabbeti yapabilen birisin sen bir oyun için :)) ben de oyunda miraç abiyle oyunda ters düştüm ama sor bakalım bir saygısızlığımı bir edepsizliğimi görmüş mü?

neyse konuya gelelim. prime ya da reklama ihtiyacımız yok bro. sen 16k tokmak raporu ile övündüğüm o dönemde bizim foruma attığımız raporlar belli :) o yüzden sen çok kasma derim :)) ayrıca prim lafını ağzından düşürmüyorsun, kimin neye ihtiyacı varsa onu çok dillendirirmiş :))

S2 - Mesrine (H.Z.Z.)

S29 - Mesrine (H.Z.Z.)

3x - Zamazingo (HZZ&RA)

S10 - KERUMARU (MANAS)

Post was edited 2 times, last by Jacques Mesrine ().

• prime ya da reklama ihtiyacımız yok bro. sen 16k tokmak raporu ile övünürken o dönemde bizim foruma attığımız raporlar ortada, o yüzden sen çok kasma derim :)) ayrıca prim lafını ağzından düşürmüyorsun, kimin neye ihtiyacı varsa onu çok dillendirirmiş :))

Çok şükür moruk böyle şeylere ihtiyacımız yok :) sen onu köylü güzeli genel başkanına söyle.. 16k tokmak raporu ile övünmedim ama 1 mızrak +20 mancınıkla merkez köyünüzü yıkmakla övünüyorum. İnsan sembolikte olsa 100-200 asker koyardı :D benim kastığım yok sen kafanı yorma relaxız yani ağlamayı bırakında bekliyoruz bize saldırmanızı barış süreci bittikten sonra :)

36 yaşında olması her şeyine eyvallah çekeceğimiz anlamına gelmez. Cin olmadan adam çarpmaya çalışmayacak o zaman. Bu yaşla ilgili saygı sevgi köylü edebiyatını başkasına yap bana işlemez o duygu sömürüleri..

Post was edited 1 time, last by xx_delis ().

• Çok şükür moruk böyle şeylere ihtiyacımız yok :) sen onu köylü güzeli genel başkanına söyle.. 16k tokmak raporu ile övünmedim ama 1 mızrak +20 mancınıkla merkez köyünüzü yıkmakla övünüyorum. İnsan sembolikte olsa 100-200 asker koyardı :D benim kastığım yok sen kafanı yorma relaxız yani ağlamayı bırakında bekliyoruz bize saldırmanızı barış süreci bittikten sonra :)

burada yaptığın tahrikin ve saygısızlığın sebebini biliyorum. merak etme, yan sanayi birliğimizin ben dışındaki diğer yöneticileri biraz tez canlı olsa da birliğin genel başkandan sonraki en yetkili üyesi olarak olarak bu sefer ağırlığımı koyup, birliğimin seni ciddiye alıp ordu kaldırmasına müsade etmeyeceğim :)

pomir reis’e söyle bana mızrak ile geliyor. kendisine kırıldım.

S2 - Mesrine (H.Z.Z.)

S29 - Mesrine (H.Z.Z.)

3x - Zamazingo (HZZ&RA)

S10 - KERUMARU (MANAS)

• burada yaptığın tahrikin ve saygısızlığın sebebini biliyorum. merak etme, yan sanayi birliğimizin ben dışındaki diğer yöneticileri biraz tez canlı olsa da birliğin genel başkandan sonraki en yetkili üyesi olarak olarak bu sefer ağırlığımı koyup, birliğimin seni ciddiye alıp ordu kaldırmasına müsade etmeyeceğim :)

pomir reis’e söyle bana mızrak ile geliyor. kendisine kırıldım.

Tahrik falan değil kardeşim. Olayları çarpıtma. Hiç önemli değil ordularınızı kaldırabilirsiniz. Savaşırız yıkarız yıkılırız yolumuza bakarız. Çok şükür traviandan ibaret değil bütün hayatımız. Senin veya diğer arkadaşlarının öyleyse bilemem :) Dikkat et sende mızrakla yıkılma sensei gibi :D Mert severim seni bilirsin. Bence daha fazla birbirimizle tartışmayalım. Raporları konuşturalım.

• Bu oyun birlik ismiyle degilde oyuncularla oynaniyor diye biliyorum bu kadar abartmanin anlami nedir acaba :!::!::!:sonucta soyadi ,sulale adi gibi birsey degil 1 dk da isim degistirilebiliyor.

Eski hzz ler patentini alsaymis bare ismin kullanilmasini istemiyorlarsa:S

• bence hzz adı için depişsinler malum yeşil vadi gibi bişi herhal.

Zekanı test etmek için BURAYA tıkla.

Huzur için TIKLA.

Yüzde kaç adamsınız testi için ise BURAYI tıkla.

мой адрес ни дом,ни улица,мой адрес советский саюза.:yy:

• bireysel aciklamadir

WeissesFLeiscH bu aciklamayi sv baslamadan yapacaktin ki yapsan yine farketmezdi. Bu isme senden cok gonul vermisiz ki bu isim altinda oynayip para ve zamanimizi harcamisiz. Simdi birilerinin gonlunu hosetmek icin bu sekil yazman Madem sahipleniyorsun gel oyna

hzz bu muymus derken ne kasettigini anlamiom.

Hzz s6 da ne mi? Herkeste 3 5k asker varken 20 30k askerle op yapip merkezler patlatirken bu siradisi ordulara nasil def koyalim diyen rakibi olan hzz yiz...

Su an bile rakibin ellerinde olmayam ordulari tilsimdan once 4 rakip birligin savunmasina cakarken ( konu ile ilgili foto attim. Cok ilgiliysen gormussundur.) tilsimi neyle alacaksiniz diyen rakiplerinden cok fazla tilsim alan hzz yiz...

Eski ile kiyaslamiyorum asla. Her zaman saygimiz var. Lakin Biz bu sekil hzz yiz de sen kimsin?