תחרות - מדריכים #2

• שחקנים יקרים!

בעקבות ההצלחה הגדולה של תחרות המדריכים הקודמת שתרמה המון לקידום הקהילה, החלטנו להמשיך ולקיים תחרות נוספת.

אנחנו באמת מאמינים שהמדריכים הנפלאים שאתם כותבים, יכולים לתרום המון לכל השחקנים בטרויאן בין ישראל, בין אם הם מנוסים או שחקנים חדשים.

המדריכים יכולים להיות בכל סגנון אך אנחנו ממליצים לכתוב בעיקר על כלים אסטרטגיים לחישובים מתקדמים ועל מדריכים למתחילים, אלו בעיקר המדריכים שחסרים כרגע בקהילה שלנו.

אנו מקבלים כל מדריך, גם מהישנים, כל עוד הוא תקף לאחת הגרסאות שצוינו. על המדריכים להיות בנוסח ברור ועיצוב יפה.

יש לפרסם את המדריכים עד התאריך ה-01.09.19 בדעה 14:00.

צוות המשחק יחליט על המנצחים, אך עם זאת, נפתח סקר קהל שתוצאותיו יובאו בחשבון בבחירת המנצחים.

את המדריכים תוכלו לפרסם בקטגוריה המתאימה כאן:

מידע ומדריכים

הפרסים:

מקום ראשון - 100 זהב ושינוי תת-ניק.

מקומות שני ושלישי - 100 זהב לכל אחד.

שאר המדריכים - 30 זהב לכל מדריך אשר יהיה ניכר כי הושקעה בו מחשבה ומאמץ.

הפרסים אמנם צנועים יחסית, אך מובטחת לכם תהילת עולם בעזרה בשימור וקידום הקהילה שלנו לרמת המשחק הגבוהה ביותר.

אז בואו לתרום את החלק שלכם לקהילה שלנו ולשתף את הידע העצום שלכם עם שאר השחקנים!

בהצלחה לכולם!

Knuckles.png

לכל שאלה, בקשה, טענה והמלצה אתם מוזמנים לפנות לתמיכה במשחק.
    מחכים לכם!

Post was edited 2 times, last by Knuckles ().

• ה5.3.2018 עבר לפני חצי שנה ועוד שנה

ILX- Lana
    IL19x2-Jinx
    IL19x1-OneLastTime

ILX-Jinx

Post was edited 1 time, last by Low_IL ().

• ה5.3.2018 עבר לפני חצי שנה ועוד שנה

יכולתי להשבע שכתבתי תאריך אחר.

תודה על תשומת הלב!

איך נרשמים לתחרות או משתתפים בה

כל מה שאתה צריך לעשות זה לפרסם את המדריך שלך תחת קטגוריית המדריכי ואוטומטית תצטרף לתחרות.

זה בדיוק מה שאני רציתי לכתוב חחחחחח

סוף סוף!

כמה פרסים שחקן אחד יכול לקחת?

פרס אחד בשלושת המקומות הראשונים.

את שאר הפרסים תוכל לקבל כמה פעמים.

Knuckles.png

מחכים לכם!

• יכולתי להשבע שכתבתי תאריך אחר.

תודה על תשומת הלב!

כל מה שאתה צריך לעשות זה לפרסם את המדריך שלך תחת קטגוריית המדריכי ואוטומטית תצטרף לתחרות.

פרס אחד בשלושת המקומות הראשונים.

את שאר הפרסים תוכל לקבל כמה פעמים.

אוף... רציתי את ה300...

• זהו מדריך לכיבוש יעיל ומדויק

פועלים לפי ההוראות באקסל :

1. מזינים את מיקום הציפים , מיקום הבליסטרות , איפה יש גיבור וחפצים ומגף / מגפיים / טורניר וכו

2. מזינים מהו סדר התקיפה : איזה כוח מנקה ומה מגיע אחריו

3. מקבלים את זמן השליחה המדויק לכל כפר

שימוש יעיל בכלי מאפשר מניקוי והריסה עד להורדת נאמנות וגמר כיבוש : 3 שניות

בגלל אי ודאות השהיית דפדפן, כי לא כל ההתקפות יוצאות יחד , מומלץ לרווח מראש 1-2 שניות

הכותב כבש יותר כפרים מאשר ייסד ... וצבר קצת נסיון

w2Efv6T

• שלחת רק תמונה...

חוץ מזה אני חושב שאתר גטר מאפשר משהו מאוד מאוד דומה לזה

• יש לי משהו קצת יותר יעיל8o

הוא עדיין בשלבי בניה ולכן לא יפורסם לעת עתה אבל יש שם כמה וכמה דברים שקירילויד שכחו לעשות

לגבי ה3 שניות, זה טעות

אם תתזמן את הכל כמו שצריך תוכל להוציא כיבוש שאי אפשר להספליט בכלל כי כולם מגיעים ביחד כמו גלי קאטות

אגב טיפ קטן

אל תוציא כיבוש עם הפרש של 3 שניות על שחקן עם טיפה ידע במשחק, כי יהיה לו המון רווח להספליט8)

שלחת רק תמונה...

חוץ מזה אני חושב שאתר גטר מאפשר משהו מאוד מאוד דומה לזה

אכן גטר מביא משהו דומה (אני יודע שזה קיים אבל תכלס לא מצאתי את זה) רק צריך לשים לב שבגלל השינוי ברחבת טורניר צריך להזין בגטר שלב כפול ממה שיש לך (כן אם הרחבה היא 20 צריך לכתוב 40.. וזה עובד חח)

עוד כלי חובה בכיבוש הוא מחשבון הכיבוש של קירילויד, שהפך לחלק בלתי נפרד מכל כיבוש שהוצאתי בשנה האחרונה

שחקני עבר:‎
    (-ILX24 TheKiller36 (-MO

ILX28 WhiskyWarriorJR, Tyberyus

ILX29 משפחת שווץ 

PTPx2 רעמסס השני

COMX aphrodite, dealmeng

שחקני הווה

IL4 WhiskyWarriorJr

VNX Quan

IL1 Predator

ILX30 GurAryeh

~™Whisky Warrior Legends~

:nope::teu01:

Post was edited 1 time, last by Whisky Warrior Jr ().

• בגטר הכלי של הכיבוש מופיע אחרי שאתה פותח שם קבוצה, ואז יש את הכלי בשביל לתאם בין השחקנים

• מדריך בזיזות -הסבר כללי למתחילים שרוצים להתקדם

המדריך הזה מיועד בשביל ללמד איך לבזוז הרבה משאבים, בצורה יעילה, עם אובדן חיילים כמה שיותר נמוך.

הצורה בה אתם בוזזים צריכה להשתנות, עם הזמן, לפי מצב השרת ומצב החשבון שלכם.
    אני מחלק את הבזיזות ל 4 שיטות שונות:
    1- נאות מדבר
    2- חוות שמשתחררות מהגנת מתחיל.
    3- בזיזה באזור הקרוב אליכם
    4- בזיזה של הרבה חוות בשטח גדול

נאות מדבר
    בשלבים המוקדמים כשאין שחקנים לבזוז באזור, בגלל הגנת מתחיל או ייסוד כפר שני מחוץ לאזור המיושב, כדאי לבזוז נאות מדבר.
    תעברו על הנאות באזור לראות אם מישהו במקרה ניקה אותם.
    אם אין כאלו אז תשתמשו בכלובים ובתקיפות עם הגיבור כדי לנקות נווה מדבר ותתחילו לרוקן ממנו את המשאבים.
    נווה של 25% יבול 25% ממשאב אחר מחזיק 8K משאבים ומייצר 100 משאבים לשעה.
    נווה של 50% יבול מחזיק 8K משאבים ומייצר 110 משאבים לשעה.
    כדי לרוקן אותם צריך לשלוח: 134 מניפים, 160 לגיונרים, 229 פלנקסים או 107 רעמים.
    נווה של 25% מחזיק 4K משאבים ומייצר 70 משאבים לשעה.
    כדי לרוקן אותם צריך לשלוח: 67 מניפים, 80 לגיונרים, 115 פלנקסים או 54 רעמים.
    אם אין מספיק חיילים כדי לרוקן את המשאבים בגל אחד אז צריך להתייחס גם לייצור המשאבים ולהוסיף עוד קצת חיילים בהתאם.

קצב ריבוי החיות עכשיו הוא גבוה לכן מומלץ להימנע מבזיזת נאות מדבר. אלא אם זו האפשרות היחידה וכל משאב הוא הכרחי.

חוות שמשתחררות מהגנת מתחיל
    חווה שיוצאת מהגנת מתחיל עם 2 אוכלוסיה מחזיקה 3200 משאבים.
    כדי לרוקן אותה צריך לשלוח: 54 מניפים, 64 לגיונרים, 92 פלנקס או 43 רעמים.
    חווה שיוצאת מהגנת מתחיל עם יותר אוכלוסיה יכולה להיות עם מחסן ואסם שלב 1 ולהחזיק עד 4800 משאבים.
    כדי לרוקן אותה צריך לשלוח: 80 מניפים, 96 לגיונרים, 138 פלנקסים או 64 רעמים.

שיטת עבודה- לעבור כל יום על הסביבה ולראות מי הולך להשתחרר מהגנת מתחיל למחרת ובאיזו שעה.
    להכין רשימה מסודרת לפי שעת היציאה מהגנה. אפשר לשלוח לעצמכם הודעה עם קישורים או להשתמש בקישורים שאתם מקבלים מטרוויאן פלוס.
    כאשר כבר יש לכם רשימה מוכנת, תשלחו חיילים לרוקן חווה ברגע שהיא יוצאת מהגנת מתחיל.

בזיזה באזור הקרוב
    הכלי החשוב ביותר לבזיזות האלו הוא גששים. חשוב להחזיק כמות של כמה עשרות לפחות.

שיטת עבודה:
    לשלוח על כל חווה באזור סיור של גשש אחד על משאבים. (שחקנים רבים עושים טעות ולא מחזיקים בכלל גששים בכפרים שלהם.)
    מהר מאוד תבינו למי יש גששים ולמי אין. על הכפרים ללא גששים תשלחו גשש אחד כל פעם.
    את הבזיזות שולחים רק לפי הגישושים. אם אפשר לבזוז בלי נזק גדול, אז שולחים חיילים לפי כמות המשאבים בזמן הגישוש + תוספת לפי ההערכה של קצב ייצור וזמן הגעה.
    לדוגמא: בכפר יש 2500 משאבים, אני מעריך שהוא מייצר 200 משאבים לשעה והוא במרחק שעתיים. אז אני אשלח מספיק חיילים כדי לבזוז 2900 משאבים

אחרי שאתם כבר בוזזים את, כל השחקנים ללא גששים באזור. תתחילו לשלוח כמות של גששים על שחקנים עם גששים. צריך לעבור על הכפרים האלו אחד אחרי השני ולהבין איפה אתם יכולים לבזוז ולהרוויח ואיפה לא.

בזיזה של הרבה חוות בשטח גדול
    זה החלק העיקרי של המדריך והוא המשמעותי ביותר לבזיזות מהרגע שאתם מספיק מפותחים עד לסוף השרת.
    בשיטה הקודמת יש הרבה חסרונות אם משתמשים בה לטווחים רחוקים:
    -אי אפשר לדעת כל פעם כמה משאבים יחכו לכם בחוות רחוקות. גם שחקנים אחרים בוזזים אותן. לכן רוב הסיכויים שהן יבזזו, בין הרגע שהסיור הגיע ועד הרגע, שהבזיזה שלכם תגיע.
    -שחקנים פעילים רחוקים, יכולים לדאוג לתגבור ולהוציא משאבים, אם הם רואים בזיזה בדרך.
    - לעבור על עשרות ומאות גישושים פשוט דורש יותר מדי זמן.

שיטת הבזיזה דורשת שימוש ברשימת חוות. לכן חייבים להשקיע 100 זהב במועדון זהב.

שיטת עבודה:
    שלב ראשון בניית רשימה/ הוספת חוות לרשימה.
    מאתרים שחקנים לא פעילים וכפרים נטארים בעזרת אתר סטטיסטיקה. אני משתמש באתר הזה -https://www.gettertools.com/en/
    כפרים נטאריים אני פשוט מצרף מוסיף לרשימה. את כמות החיילים ההתחלתית אני קובע בצורה הבאה:
    - אם שחקנים אחרים מהברית בוזזים אותם. אז אני שם כמות חיילים עם יכולת בזיזה קצת מעל, הבזיזה הכי גדולה שאני רואה בדוחות.
    - אם שחקנים אחרים מהברית בוזזים ואף אחד לא מוציא משאבים. אז אני לא מוסיף.
    - אם אף שחקן מהברית לא בוזז. אז אני שם 10 חיילים.

שחקנים לא פעילים אני מוסיף וקובע כמות התחלתית בצורה הבאה:
    - אם שחקנים אחרים מהברית בוזזים אותם. אני שם כמות חיילים עם יכולת בזיזה קצת מעל, הבזיזה הכי גדולה שאני רואה בדוחות.
    - אם שחקנים אחרים מהברית בוזזים אותם ולא מוציאים משאבים. אז אני לא מוסיף אותם.
    - אם אף שחקן מהברית לא בוזז אותם. אז אני שולח סיור על משאבים.
    * אם הכפר מוצף במשאבים ו/או יש בו חיילים אני שולח תקיפה מספיק גדולה של ניקוי. ושם ברשימה 10 חיילים.
    * אם הכפר לא מוצף במשאבים ואין בו חיילים. אז אני שם כמות חיילים עם יכולת בזיזה קצת מעל, כמות המשאבים בגישוש.

שלב שני שיפור ועידון של הרשימה.
    צריך לעבור על הדוחות כדי לדעת מה אפשר לשפר ברשימה.
    זה נשמע הרבה עבודה ובהתחלה זה באמת נכון. אבל ברוב הדוחות אין מידע חשוב. אפשר למחוק אותם בלי לפתוח בכלל.
    הדוחות החשובים הם חרבות צהובות/אדומות, בזיזה מלאה ובזיזה ריקה לחלוטין.
    את כל שאר דוחות הבזיזה מוחקים ישר עוד לפני שמתחילים לפתוח דוחות. (מסמנים אותם ב-V ואז לוחצים למטה על מחיקה או שלוחצים למטה על הריבוע שמסמן את כל הדוחות ומורידים את הסימון מהשאר)

על שאר הדוחות עוברים ומטפלים בצורה זו:
    חרבות צהובות על כפר נטארי:
    אם היו חיילים נטארים בכפר- מוחקים את הדוח.
    אם לא היו חיילים נטארים בכפר- שולחים התקפה עם נוגחים. כמות החיילים היא כמו בבזיזה הרגילה אלא אם הבזיזה ממש קטנה ואז שולחים 30. כמות הנוגחים לפי הערכה של שלב החומה.
    *אם נהרג חייל רגלי אחד וכוח הבזיזה היה קטן אז יספיקו 10-15 נוגחים.
    *אם נהרג פרש בבזיזה גדולה או נהרגו 3-4 רגלים אז צריך 25-30 נוגחים.
    לאחר מכן עוברים על כל רשימת הדוחות ומוחקים את הדוח ואת שאר הדוחות על אותו כפר (CTRL F מאוד מועיל בעניין הזה)

חרבות צהובות על שחקן:
    אם אין חיילים בכפר- שולחים גישוש על הגנות. לפי הגישוש שולחים קאטות ונוגחים להרוס את החומה והמגורים/ארמון.
    אם יש חיילים בכפר- בודקים אם השחקן חזר להיות פעיל (אני ממליץ על שימוש באתר הזה.) אם הוא פעיל מוחקים מהרשימה אחרת ממשיכים לבזוז.
    בכל מקרה מוחקים לאחר מכן את הדוח ואת שאר הדוחות על אותו כפר

בזיזה מלאה:
    אם הבזיזה חוזרת מלאה אז מגדילים את מספר החיילים ששולחים ברשימה אני עובד לפי הקפיצות הבאות
    5-30 קפיצות של 5 חיילים
    30-60 קפיצות של 10 חיילים
    קפיצה מ 60 ל 75 חיילים
    75-200 קפיצות של 25 חיילים
    200 והלאה קפיצות של 50 חיילים
    ההפרש המדוייק בקפיצות הוא לא חשוב אבל הוא צריך להיות הדרגתי.
    אם הוא יהיה גדול מדי בהתחלה אז סתם תשלחו המון חיילים על חוות עם ייצור נמוך.
    אם הוא יהיה קטן מדי אז יקח הרבה זמן עד שתנצלו את הייצור הגבוה של החוות הגדולות.
    לאחר מכן מוחקים את הדוח ואת שאר הדוחות על אותו כפר

בזיזה ריקה:
    דוח אחד ריק לא אומר כלום. לכן משאירים את הדוחות עד שכבר בוזזים מספר פעמים את כל הרשימה.
    אם אתם רואים שלעיתים רחוקות או באופן חד פעמי אתם לא מוציאים משאבים- אז פשוט מוחקים את הדוחות על הכפר.
    אם באופן קבוע לא מוציאים משאבים- אז מוחקים את הכפר מרשימת החוות. ולאחר מכן מוחקים את הדוחות על הכפר.

חרבות אדומות:
    שולחים גישוש על הכפר ופועלים בהתאם לגישוש
    בשיטת הבזיזה הזו דוחות כאלו אמורים להיות מאוד נדירים

שלב שלישי חלוקה בין סוגי חיילים
    מחלקים את החוות ברשימה לפי סוגי החיילים. החיילים המהירים יבזזו את החוות היותר רחוקות. החיילים האיטיים את החוות היותר קרובות.
    והיחס בין מספר החיילים מכל סוג לבין הכמות ששולחים ממנו לבזיזות צריכה להיות דומה
    לדוגמא: יש לי 7K מניפים ו 2K אבירים אז היחס בכמות החיילים ברשימה צריך להיות גם בסביבות ה 7 מניפים על 2 אבירים.

שלב רביעי מעבר לכפרי בזיזה
    אומנם לא מתים הרבה חיילים יחסית לכמות הבזיזות שאתם שולחים. אבל תמיד מתים חיילים בבזיזות. זה מאט את גידול ההאמר.
    ככל שההאמר ורשימת החוות יותר גדולים גם ימותו יותר חיילים.
    לכן מאוד כדאי בסופו של דבר לעבור לבזוז עם מיני האמר/ים או עם כפרי בזיזה.
    יוצרים רשימת בזיזות לכפרי הבזיזה ומעבירים אליהם את החוות מהרשימה. אם צריך אז מחליפים את סוגי החיילים הבוזזים אך משאירים יכולת נשיאה דומה.

כמה נקודות

לא כדאי לשים מהתחלה את הכפר הנטארי על 10 חיילים ברשימה. זה קצת, ובדרך כלל משתלם לשים יותר(בסביבות ה20+). עם 10 חיילים ימותו לך הרבה אם החומה בשלב גבוה.
    כנ"ל אחרי שאתה מנקה חוות רגילות - לא לשים על אוטומט 10 חיילים: להעריך ייצור שעתי ובהתאם אליו לשים חיילים.
    זה תקף לכל החוות.. (להעריך ייצור שעתי ולשים חיילים על פיו)

כפר נטארי אין חומה ככה שאם מתים חיילים ואין כוחות שם צריך לשלוח קאטות לפרק את המגורים
    יש לזכור שרק בכפרי ww ואוצרות אין.

בשיטה הזאת הצלחתי להיכנס לרשימת הבוזזים, למרות שהיו לי פחות חיילים והייתי פחות זמין מרוב הבוזזים האחרים.
    אובדן החיילים היה בערך 50 מניפים ו 10 אבירים ביום שהייתי זמין כמעט כולו עם האמר של 16K מניף ו 4.5K אביר. ובזזתי בערך 230 חוות.
  • איזה עוד מדריכים אתם חושבים שצריכים?

כל הכבוד על המדריך המושקע. אבל צריך לכתוב את זה כאן.

• היחס בין מספר החיילים מכל סוג לבין הכמות ששולחים ממנו לבזיזות צריכה להיות דומה

לדוגמא: יש לי 7K מניפים ו 2K אבירים אז היחס בכמות החיילים ברשימה צריך להיות גם בסביבות ה 7 מניפים על 2 אבירים.

דווקא היחס לחוות הרחוקות אמור להיות יותר גבוה, כי ככל שהחווה יותר רחוקה יידרשו יותר חיילים כדי לבזוז אותה באופן קבוע

אפילו שהחיילים האיטיים יוצאים לקרובים עדיין תצטרך יותר מהפרשים

אני משתמש במחשבון שבניתי לרשימת חוות, שמחשב לי בדיוק כמה חיילים אני אצטרך כדי לבזוז

ועוד משהו - חווה שהורגת חיילים בשום פנים ואופן לא לגעת בה! שימו אותה ברשימה נפרדת עד שתהרסו את המגורים והחומה

כפרים נטארים אל תבזזו מההאמר, בשום פנים ואופן

בנוגע לדוחות - אתה בכלל לא אמור לגעת בהם וכמובן שלשבת למחוק אותם זה בזבוז זמן

יש אופציה לסנן את הדוחות הצהובות והאדומות, ובכלל בשביל זה יש ברשימת חוות קישור לדוח האחרון של כל חווה

אתה אפילו לא צריך לראות את הדוח - פשוט עובר על הרשימה ועורך מה שצריך

*אגב, בשיטה הזאת בזזתי מעל 60 מליון משאב בשבוע עם 0 אבדות ליום;) (באיטי)

שחקני עבר:‎
    (-ILX24 TheKiller36 (-MO

ILX28 WhiskyWarriorJR, Tyberyus

ILX29 משפחת שווץ 

PTPx2 רעמסס השני

COMX aphrodite, dealmeng

שחקני הווה

IL4 WhiskyWarriorJr

VNX Quan

IL1 Predator

ILX30 GurAryeh

~™Whisky Warrior Legends~

:nope::teu01:

Post was edited 3 times, last by Whisky Warrior Jr ().

• וואלה מקבל את הערות אשפר אותו בהמשך

• חברים, נסו לשמור על הדיונים בנוגע למדריכים באשכול המדריך עצמו, זה יועיל גם לשחקנים שקוראים את המדריכים בעתיד.
    אשכול זה פתוח לטובת שאלות בנוגע לתחרות עצמה.

Knuckles.png

מחכים לכם!