Sahip Olduğunuz İlk Cep Telefonu

• Merhaba Arkadaşlar, Uzun zamandır Travian Dışı Konu Açılmadığını Gördüm ve Bu Eksiği Gidermek İçin Böyle Bir Konu Açtım.. :)

Hem biraz geçmişe gideriz hemde sohbet muhabbet olur, Benim ilk telefonum Sony Ericsson A1018 di ,Ailem 2001 de almıştı, 2 yıl kadar kullanmıştım ,daha sonra üzerinden bir çok telefon geçti ama o telefonun verdiği havayı karizmayı hiçbir telefon veremez ^^

Sizlerin de Anılarını ve Yorumlarını Bekliyorum :nope:

• 3310

Zekanı test etmek için BURAYA tıkla.

Huzur için TIKLA.

Yüzde kaç adamsınız testi için ise BURAYI tıkla.

мой адрес ни дом,ни улица,мой адрес советский саюза.:yy:

• Orta okula yeni başlayacağım zaman, yanlış hatırlamıyorsam ailemin eline o dönemdeki benzinlikler de puan toplama dönemi başlamış ve bu puanlarla bana Motorola C200 adında bir telefon almışlardı. İlk gördüğümde çok heyecanlanmış ama ne kadar ararsam arayım içinde yılan oyununun olmadığını fark etmem ile hiçbir ilgimin kalmadığı bir telefon oldu. 2 yıl boyunca çeşitli yerlerde dalgınlıktan unutmama, suya düşürmeme ya da ikinci kattan düştüğünde bile kırılmamasıyla asla başka bir telefonumun olmayacağını düşünmeye başladım. En son samsung e250'lilerin herkesin kullanmaya başladığı dönemde annemin evi temizlerken telefonu yaklaşık 30 cm'lik yükseklikten düşmesiyle ekranı kırılmasıyla beraber o gün mutluluktan arkadaşlarla nazo ile kutlama yapmıştık.

Güzel günler, motorola

• Nokia 3210

kavgada bıçak yerine gönül rahatlıyla 3210 çekebilirsiniz.

fırlatıldığı mesafeye bağlı olarak ivmelendiğinde , alan hasarı bırakma potansiyeline sahip nadir telefonlardan

s4 Jumper

ڪےim
    ڪےiy∂H...
    Original® 2006

vaoYNz.gif

Professore di ROMANS®

Uzlaşmaya değil, savaşmaya geldik...

ڪےiy∂H

• Orrta okula yeni başlayacağım zaman, yanlış hatırlamıyorsam ailemin eline o dönemdeki benzinlikler de puan toplama dönemi başlamış ve bu puanlarla bana Motorola C200 adında bir telefon almışlardı. İlk gördüğümde çok heyecanlanmış ama ne kadar ararsam arayım içinde yılan oyununun olmadığını fark etmem ile hiçbir ilgimin kalmadığı bir telefon oldu. 2 yıl boyunca çeşitli yerlerde dalgınlıktan unutmama, suya düşürmeme ya da ikinci kattan düştüğünde bile kırılmamasıyla asla başka bir telefonumun olmayacağını düşünmeye başladım. En son samsung e250'lilerin herkesin kullanmaya başladığı dönemde annemin evi temizlerken telefonu yaklaşık 30 cm'lik yükseklikten düşmesiyle ekranı kırılmasıyla beraber o gün mutluluktan arkadaşlarla nazo ile kutlama yapmıştık.

Güzel günler, fk u motorola

Bu güzel anı için teşekkürler, O telefonların dönemini bilirim Motorola dan sonra puan biriktirip telefon alma furyasına Siemens A70 ler de dahil olmuştu onuda petrol istasyonunda puan biriktirip alıyorlardı oda lanet bir telefondu :D