Usprawnienie traktow.

• tt w fajny sposób umożliwił tworzenie wielu traktow. Kilkoma kliknieciami można uruchomić 24 trakty z 3. Niestety potem trzeba 48 kliknięć aby skasować.

Dlatego moja propozycja aby utworzyć przycisk "zaznacz wszystkie trakty" i "skasuj"

• pomysł dobry. niestety ludzie którzy zajmują się tą grą myślą że dzięki zmianie wizualizacji i grafiki zyskają graczy. A niestety tak nie jest. Zwalona jest komunikacja z MH, czas naprawiania błędów( na poprzednim ROA przez 2 miesiące nie naprawili znikającego zboża) oraz granie mobilne.

Ci którzy siedzą w tym dziwnym zarządzie tej gry nie mają pojęcia czego współcześnie gracze oczekują :)

• mi lol napisał, że znaleźli błąd w mojej instalacji i mniej więcej minutę czekałam na jego naprawienie. na szczęście do lola nie mam sentymentu

никогда не играйте на польских доменах

• tt w fajny sposób umożliwił tworzenie wielu traktow. Kilkoma kliknieciami można uruchomić 24 trakty z 3. Niestety potem trzeba 48 kliknięć aby skasować.

Dlatego moja propozycja aby utworzyć przycisk "zaznacz wszystkie trakty" i "skasuj"

Prześlę tę sugestię do naszej centrali, na pewno zostanie rozpatrzona taka opcja.