מי זקוק יותר לבירה קרופר 15 150%? הגנתי או התקפי

• בהמשך לדיון באשכול של המדריך להגעה מהירה לכפר שני, בואו נדון בזה פה

אני מאמין שההתקפי צריך את הקרופר 15 150% וההגנתיים צריכים להתיישב בכל הקרופרים מסביבו

נשמע שיש פה שחקנים שמעדיפים שלהגנתי יהיה קרופר 15 150% ולהתקפי את הקרופר הפחות

בכבוד

• כמו שכבר אמרתי, הגנתי מאמן בעשרות כפרים לרוב עם שבועה גדולה אני מניח בעוד שהתקפי עם שבועה קטנה והתקפי לא מאכיל את ההאמר שלו ואם כן אז ההאמר תמיד בבזיזות לפחות אמור להיות... ככה שגם אם הוא מאכיל אז הוא מחזיר את עצמו, ולהגנתי אין מקור של הכנסת משאבים אלה רק אימון בהמון כפרים אז לדעתי הוא יותר זקוק לו

• ועדיין לא שוכנעתי

אני לא מבין למה אתם מתעקשים להגנתיים מפלצתיים... הייתרון הגדול של ההגנה הוא שמספר שחקנים יכולים להגן מהתקפה אחת. במקום הגנתי אחד בקרופר 15 150%, תעשו שני הגנתיים או יותר בקרופרים חלשים יותר ואת ההתקפי תשימו בקרופר 15 150% שיוכל להאכיל את ההאמר של עצמו ואת ההגנות של שחקני ההגנה שיושבות אצלו

לדעתי אתם שמקיעים בצורה לא נכונה בהגנה, על חשבון התקפה... בסופו של דבר הגנות מנצחות שרתים, אבל אין שום סיבה שההגנות האלה יהיו של שחקן אחד...

כמו שכבר אמרתי, הגנתי מאמן בעשרות כפרים לרוב עם שבועה גדולה אני מניח בעוד שהתקפי עם שבועה קטנה והתקפי לא מאכיל את ההאמר שלו ואם כן אז ההאמר תמיד בבזיזות לפחות אמור להיות... ככה שגם אם הוא מאכיל אז הוא מחזיר את עצמו, ולהגנתי אין מקור של הכנסת משאבים אלה רק אימון בהמון כפרים אז לדעתי הוא יותר זקוק לו

אם ההגנתי טוב, אני מצפה שההתקפי יתמוך בו! גם בהאכלה וגם במשאבים

וסתם ככה.. גם התקפי יכול וצריך לאמן הגנות אישיות! ואז כל החישוב שעשיתם פה לא רלוונטי כי הוא צורך פי כמה וכמה משאבים מההגנתי וכמה שיותר יותר טוב

לא מסטלבט ולא נעליים. הפחד הגדול של ההתקפי הוא איפוס הבירה וכפר ההאמר ולכן חייב להיות שם המון הגנות

גם הבירה ההגנתית צריכה הגנות אבל ממש לא באותה הרמה, ואם היא מותקפת אז פשוט שולחים הביתה את חיילי ההתקפה שיושבים לאכול שם

• אני לא מבין למה אתם מתעקשים להגנתיים מפלצתיים... הייתרון הגדול של ההגנה הוא שמספר שחקנים יכולים להגן מהתקפה אחת. במקום הגנתי אחד בקרופר 15 150%, תעשו שני הגנתיים או יותר בקרופרים חלשים יותר ואת ההתקפי תשימו בקרופר 15 150% שיוכל להאכיל את ההאמר של עצמו ואת ההגנות של שחקני ההגנה שיושבות אצלו

לדעתי אתם שמקיעים בצורה לא נכונה בהגנה, על חשבון התקפה... בסופו של דבר הגנות מנצחות שרתים, אבל אין שום סיבה שההגנות האלה יהיו של שחקן אחד...

למה שלא יהיה 2 הגנתיים מפלצתיים?

בסופו של דבר איכות השחקן תלויה הכי הרבה באיש/אנשים שיושב/ים על המקלדת ולא בגודל הקרופר שהוא לקח

מכאן תעשה את החישוב הלאה

שחקן עם פוטנציאל גדול יקח קרופר גדול ושחקן עם פחות פוטנציאל יהיה בעדיפות פחותה

כשיש לי קונפליקט מי יקח קרופר יותר גדול כי נגמרו הקרופרים בשרת אז הגנתי יועדף על ההתקפי. שוב רק אם הוא באמת ימצה את הפוטנציאל של הקרופר שלקחאם ההגנתי טוב, אני מצפה שההתקפי יתמוך בו! גם בהאכלה וגם במשאבים

וסתם ככה.. גם התקפי יכול וצריך לאמן הגנות אישיות! ואז כל החישוב שעשיתם פה לא רלוונטי כי הוא צורך פי כמה וכמה משאבים מההגנתי וכמה שיותר יותר טוב

אם יש לי הגנתי צמוד לא בהכרח שאאמן הגנות אישיות

כי עד שהקאטות יגיעו ההגנות של ההגנתי שלי כבר ימתינו להם שם עם קפה ועוגה

אם ההגנתי טוב, אני מצפה שההתקפי יתמוך בו! גם בהאכלה וגם במשאבים

ואם שניהם טובים?

• אתם באמת לא מבינים? אני מתייחס לזה שהכוח של ההתקפה תלוי לחלוטין בכמות החיילים המוחזקת בכפר אחד! אני רוצה שכפר אחד יאמן כמה שיותר חיילים וכמה שיותר מוקדם! ולכן בשלב הראשון אני גם ארצה שההגנתיים יתמכו בהתקפי מבחינה משאבית בשביל בשביל שיגיע כמה שיותר מהר לאימון של 24/7! ורק אחר כך הוא יחזיר להגנתיים ויתמוך בהם בחזרה

הגנתי (או יותר נכון ההגנה באופן כללי) לא זקוק לתמיכה הזו! הוא מתחיל לאמן את החיילים שלו בשלב מאוחר ובהרבה כפרים במקביל ובהגנה בפועל הוא לא מגן לבד! עוד הרבה שחקני הגנה מגנים יחד איתו! ההתקפי (סוג של) תוקף לבד! גם אם עוד התקפי יתקוף אחריו הוא תוקף לבד! אם יש בכפר המגן מספיק הגנות בשביל לקבל מתחת ל25% נזק אז ההאמר שעבדו עליו כל כך קשה לא שווה כלום! כמעט לא שווה אפילו את הריכוך בשביל ההאמר שינחת אחריו... אני חייב כוח מקסימלי להתקפי בכל מחיר! גם במחיר עיקוב ההגנתיים של הברית!

משהו עדיין לא ברור?

• אתם באמת לא מבינים? אני מתייחס לזה שהכוח של ההתקפה תלוי לחלוטין בכמות החיילים המוחזקת בכפר אחד! אני רוצה שכפר אחד יאמן כמה שיותר חיילים וכמה שיותר מוקדם! ולכן בשלב הראשון אני גם ארצה שההגנתיים יתמכו בהתקפי מבחינה משאבית בשביל בשביל שיגיע כמה שיותר מהר לאימון של 24/7! ורק אחר כך הוא יחזיר להגנתיים ויתמוך בהם בחזרה

הגנתי (או יותר נכון ההגנה באופן כללי) לא זקוק לתמיכה הזו! הוא מתחיל לאמן את החיילים שלו בשלב מאוחר ובהרבה כפרים במקביל ובהגנה בפועל הוא לא מגן לבד! עוד הרבה שחקני הגנה מגנים יחד איתו! ההתקפי (סוג של) תוקף לבד! גם אם עוד התקפי יתקוף אחריו הוא תוקף לבד! אם יש בכפר המגן מספיק הגנות בשביל לקבל מתחת ל25% נזק אז ההאמר שעבדו עליו כל כך קשה לא שווה כלום! כמעט לא שווה אפילו את הריכוך בשביל ההאמר שינחת אחריו... אני חייב כוח מקסימלי להתקפי בכל מחיר! גם במחיר עיקוב ההגנתיים של הברית!

משהו עדיין לא ברור?

אני לא יודע אז באיזה רמה אתה משחק אם אתה צריך לכמה הגנתיים להגן מהאמר אחד... וגם לצד השני, למה שתתקוף עם האמר אחד?

• תם באמת לא מבינים? אני מתייחס לזה שהכוח של ההתקפה תלוי לחלוטין בכמות החיילים המוחזקת בכפר אחד! אני רוצה שכפר אחד יאמן כמה שיותר חיילים וכמה שיותר מוקדם! ולכן בשלב הראשון אני גם ארצה שההגנתיים יתמכו בהתקפי מבחינה משאבית בשביל בשביל שיגיע כמה שיותר מהר לאימון של 24/7! ורק אחר כך הוא יחזיר להגנתיים ויתמוך בהם בחזרה

בסדר אבל זה לא אומר שבתור הגנתי אני אקח קרופר פחות טוב שישפיע על כל המשך המשחק שלי רק בשביל שלהתקפי יהיה 5 אלף מניף יותר כי הוא התחיל לאמן שבוע לפני כולם

אני מתייחס לזה שהכוח של ההתקפה תלוי לחלוטין בכמות החיילים המוחזקת בכפר אחד

עוד סיבה למה ההתקפי יקח קרופר פחות טוב... כי האמר אחד עם שבועה כמו שאמרתי עולה לו רק 82 אלף לשעה

משהו עדיין לא ברור?

אני יודע שאולי זה מעצבן שאני לוקח כל פעם את עצמי כדוגמא אבל לשחקן שלי היה קרופר 15 עם 150% ייבול ועם צפיחית בבירה ושדות 20 ועדיין הייתי במינוס 100K אם הייתי הולך על קרופר 9 לא היה לי רבע מזה... ושום התקפי לא תמך למרות שהייתי עם שבועה גדולה אף אחד לא דחף לי משאבים אלה הכל מהקרופ שלי, הדבר הכי קרוב שהיה לעזרה היה כשהאכלנו האמרים של אחרים הם שלחו מן הסתם ייבול כל שעה,(חצי מהכמות שהכוחות אוכלים) וזה כי היה צפיחית בכלל.... תסכים איתי שחשבון שמחזיק כמעט 1.5 כוחות לפני הפלא יותר חשוב מחשבון עם 3 האמרים אז מה אתה מעדיף? 2 חשבונות שבכל אחד 1.5 כוחות או 2 חשבונות עם 6-4 האמרים סהכ?

מקווה שזה היה יותר ברור

• אם ההגנתי טוב, אני מצפה שההתקפי יתמוך בו! גם בהאכלה וגם במשאבים

אתה מבין שאם אתה נותן להגנתי שכמו שאמרו מעלי מעל 1.5 מליון חיילים מיני קרופר הוא יצטרך תמיכה של מאות אלפי משאבים בשעה ועכשיו בו נהיה כנים התמיכה היחידה שההגנתי יקבל היא ניקוי נווה פעם ב... אז איך אתה מצפה שההגנתי יאכיל את החיילים שלו? לעומת זאת יש את ההתקפי שהצריכה שלו תהיה לפחות חצי מההגנתי אז מי צריך יותר משאבים הגנתי או התקפי? ועוד שאלה קטנה אם בצד אחד יש התקפי שאתה אומר שהתקפי צריך לאמן 24/7 בכפר אחד אז אם אתה מוסיף את היצור של הקרופר 125 שהוא מבכינה הגיונית צריך לקבל (ברור שאפשר גם 150 אבל רק אחרי שהגנתיים מנוסים קיבלו את ה150 שלהם...) וכל הפידרים שלו שכנראה לא ייצרו הרבה חיילים (אם בכלל וגם אז רק קצת הגנות) אז ככה שהוא יכול בקלות להגיע ליצור 24/7 כולל פיתוח חשבון ובצד השני יש הגנתי שכנראה יאמן 24/7 בלפחות 60 אחוז מהכפרים שלו אז כמעט כל המשאבים של הפידרים שכנראה גם מייצרים חיילים 24/7 ילכו לחיילים, וכדי לעשות פיתוח חשבון בסיסי הוא יצטרך את הקרופר שכלל שהזמן יעבור היצור שלו יקטן ככה שהוא מגיע למצב שבלי הבונוס משאבים של הקרופר הוא כנראה יקרוס וחיילים יתחילו למות, אז איזה צד אתה חושב צריך את הקרופר 150? צד עם הכנסת בזיזות גדולה וצריכת משאבים נמוכה (ביחס לצד השני) או צד עם הכנסת בזיזות אפסית וצריכת משאבים ענקית (שוב ביחס לצד השני)

ועוד שאלה קטנה ששכחתי לשאול לפני איך ההתקפי צורך יותר משאבים מההגנתי אני לא מבין?

הגנתי (או יותר נכון ההגנה באופן כללי) לא זקוק לתמיכה הזו! הוא מתחיל לאמן את החיילים שלו בשלב מאוחר ובהרבה כפרים במקביל

איך זה שהוא מאמן בכמה כפרים במקביל זה יתרון? זה החיסרון הכי גדול להיות הגנתי וזה בדיוק הסיבה ללמה הוא צריך קרופר יותר טוב כי הוא צריך לאמן 24/7 בהרבה כפרים במקביל

• רק מעניים אותי דבר אחד חוץ מהנושא הזה, איך אתה מגדיר שחקן התקפי ואיך שחקן הגנתי? מתי לדעתך הם אמורים להתחיל לאמן ובכמה כפרים?

ועוד משהו, בתור התקפי אתה צריך להתמקד או בהתקפה או בהגנה ולא לייצר לעצמך הגנות, אם יש לך מספיק משאבים אז כבר תבנה עוד האמר...

בידיוק כמו שהגנתי לא יבנה לעצמו האמר בשביל לנקות נוות

• מה שהולך פה זו אפליה על רקע סגנון משחקX(

• אני לא יודע אז באיזה רמה אתה משחק אם אתה צריך לכמה הגנתיים להגן מהאמר אחד... וגם לצד השני, למה שתתקוף עם האמר אחד?

לא הבנתי מה אתה שואל

אני יודע שאולי זה מעצבן שאני לוקח כל פעם את עצמי כדוגמא אבל לשחקן שלי היה קרופר 15 עם 150% ייבול ועם צפיחית בבירה ושדות 20 ועדיין הייתי במינוס 100K אם הייתי הולך על קרופר 9 לא היה לי רבע מזה... ושום התקפי לא תמך למרות שהייתי עם שבועה גדולה אף אחד לא דחף לי משאבים אלה הכל מהקרופ שלי, הדבר הכי קרוב שהיה לעזרה היה כשהאכלנו האמרים של אחרים הם שלחו מן הסתם ייבול כל שעה,(חצי מהכמות שהכוחות אוכלים) וזה כי היה צפיחית בכלל.... תסכים איתי שחשבון שמחזיק כמעט 1.5 כוחות לפני הפלא יותר חשוב מחשבון עם 3 האמרים אז מה אתה מעדיף? 2 חשבונות שבכל אחד 1.5 כוחות או 2 חשבונות עם 6-4 האמרים סהכ?

מקווה שזה היה יותר ברור

במקרה שאתה מתאר, אני מעדיף שלהתקפי יהיה הגנות אישיות... ואז אין שום ספק שבעולם שהוא אוכל יותר יבול ויותר משאבים מההגנתי

אתה מבין שאם אתה נותן להגנתי שכמו שאמרו מעלי מעל 1.5 מליון חיילים מיני קרופר הוא יצטרך תמיכה של מאות אלפי משאבים בשעה ועכשיו בו נהיה כנים התמיכה היחידה שההגנתי יקבל היא ניקוי נווה פעם ב... אז איך אתה מצפה שההגנתי יאכיל את החיילים שלו? לעומת זאת יש את ההתקפי שהצריכה שלו תהיה לפחות חצי מההגנתי אז מי צריך יותר משאבים הגנתי או התקפי? ועוד שאלה קטנה אם בצד אחד יש התקפי שאתה אומר שהתקפי צריך לאמן 24/7 בכפר אחד אז אם אתה מוסיף את היצור של הקרופר 125 שהוא מבכינה הגיונית צריך לקבל (ברור שאפשר גם 150 אבל רק אחרי שהגנתיים מנוסים קיבלו את ה150 שלהם...) וכל הפידרים שלו שכנראה לא ייצרו הרבה חיילים (אם בכלל וגם אז רק קצת הגנות) אז ככה שהוא יכול בקלות להגיע ליצור 24/7 כולל פיתוח חשבון ובצד השני יש הגנתי שכנראה יאמן 24/7 בלפחות 60 אחוז מהכפרים שלו אז כמעט כל המשאבים של הפידרים שכנראה גם מייצרים חיילים 24/7 ילכו לחיילים, וכדי לעשות פיתוח חשבון בסיסי הוא יצטרך את הקרופר שכלל שהזמן יעבור היצור שלו יקטן ככה שהוא מגיע למצב שבלי הבונוס משאבים של הקרופר הוא כנראה יקרוס וחיילים יתחילו למות, אז איזה צד אתה חושב צריך את הקרופר 150? צד עם הכנסת בזיזות גדולה וצריכת משאבים נמוכה (ביחס לצד השני) או צד עם הכנסת בזיזות אפסית וצריכת משאבים ענקית (שוב ביחס לצד השני)

ועוד שאלה קטנה ששכחתי לשאול לפני איך ההתקפי צורך יותר משאבים מההגנתי אני לא מבין?

איך זה שהוא מאמן בכמה כפרים במקביל זה יתרון? זה החיסרון הכי גדול להיות הגנתי וזה בדיוק הסיבה ללמה הוא צריך קרופר יותר טוב כי הוא צריך לאמן 24/7 בהרבה כפרים במקביל

החיילים של הגנתי יכולים לשבת לאכול בקרופר של ההתקפי... והוא יאמן כמה חיילים שיש לו משאבים בשבילם. אני יודע שהרבה בריתות לא עובדות ככה, אבל אני מאמין שברגע שלהתקפי יש את המשאבים הדרושים לו לאימון האמר בודד, הוא צריך לפצות את ההגנתיים שעזרו לו להגיע לזה מהר ולשלוח להם את כל המשאבים העודפים שלו (וזה בהנחה שהם עזרו לו עד עכשיו והוא באמת הגיע למה שהגיע בזכותם), ואם אין לו הגנתיים לשלוח להם משאבים, למה שהוא לא יתחיל לאמן הגנות 24/7 בעוד כמה כפרים? החנית חשוב מאוד להגנה על הפלא ומפני רומאים וגאוליים והפרטו נצרך כדי לאזן את החנית ובעיקר מול טאוטונים.

אני לא חושב שאני מבין מה אתה מגדיר ייתרון ומה חיסרון... הייתרון של ההגנתי הוא שהוא מאמן את החיילים שלו בהרבה כפרים בלי מגורי חיילים ואורווה גדולים (ואולי בכלל בלי אורווה), זה אומר שהוא מתחיל לאמן חיילים בשלב מאוחר יותר וזמן הייצור פחות מגביל אותו...

מה שהולך פה זו אפליה על רקע סגנון משחקX(

ההגנתי עשה את שלו, ההתקפי יכול ללכת

• מתנצל מכל מי שנפגע חחחח

לא אתה צריך להתנצל חח

זה ארי צריך

• לא אתה צריך להתנצל חח

זה ארי צריך

אני מוחה בתוקף! ברית צריכה להשקיע בהתקפיים הבודדים שלה! אני בעד שיהיה לפחות 4 הגנה על 1 התקפה ובשום אופן לא פחות הגנתיים מזה! וככה אפשר לתפח התקפיים מפלצתיים

• שחקנים איכותיים לא צריכים שיתמכו בהם, הם יודעים להסתדר לבד

אם אתה רוצה לפתוח בית נזקקים זה כבר עניין אחר

ואם אתה עושה 4 על 1 אז המצב האופטימלי זה שיהיה יותר מהאמר אחד להתקפי ולא להתחיל לאמן הגנות בפידרים כמו שחקן עם פיצול אישיות

• החיילים של הגנתי יכולים לשבת לאכול בקרופר של ההתקפי... והוא יאמן כמה חיילים שיש לו משאבים בשבילם.

אבל לרוב זה לא קורה גם אם האמר של ההתקפי לא נמצא אצל ההגנתי לרוב רוב אם לא כל החיילים של ההגנתי יהיה אצלו ואמרת "והוא יאמן כמה חיילים שיש לו משאבים בשבילים" מצופה מהגנתי מנוסה (שיקבל קרופר 150) לאמן ברוב הכפרים שלו 24/7

הוא צריך לפצות את ההגנתיים שעזרו לו להגיע לזה מהר ולשלוח להם את כל המשאבים העודפים שלו

יש לי שני דברים להגיד על המשפט הזה

1. אתה אמרת בעצמך "צריך" כל אדם הוא צריך לעשות את הזה אבל בתכלס הוא לא יעשה כמו שאמרתי מקודם העזה היחידה שההגנתי יקבל היא ניקוי נווה ויש התקפיים שאפילו את זה לא עושים

2. אם אתה אומר לעצמך שיהיה לו משאבים עודפים ולהגנתי לא יהיה שום משאבים עודפים והוא יצטרך תרומות שהוא אף פעם לא יקבל כדי לשרוד למה לא לתת להגנתי מלכתחילה יצור משאבים גדול יותר?

ואם אין לו הגנתיים לשלוח להם משאבים, למה שהוא לא יתחיל לאמן הגנות 24/7 בעוד כמה כפרים?

כי הוא התקפי ואם אין לו הגנתיים הוא בבעיה אבל הדבר לפתור אותה היא לא לאמן הגנות כי אז הוא מבזבז משאבים הוא צריך לאמן עוד האמר לא לשלוח משאבים מחוץ לכפר ולא שום דבר אחר לאמן עוד האמר כי זה ההגדרה של התקפי אם אתה רוצה שהתקפי יאמן כי חנית חשובה לפלא אז בשביל זה יש הגנתיים טאוטונים אין הרבה כאלה אבל הם קיימים אבל להפוך התקפי לשחקן משולב זה הפיתרון הכי פחות טוב שאפשר לעשות גם אם אין טאוטונים הגנתיים אפשר לדבר עם טאוטוני התקפי ולהפוך אותו לרק הגנתי (שייפסיק לייצר האמר ויתחיל לייצר חניתות 24/7 בכל הכפרים)

אני לא חושב שאני מבין מה אתה מגדיר ייתרון ומה חיסרון... הייתרון של ההגנתי הוא שהוא מאמן את החיילים שלו בהרבה כפרים בלי מגורי חיילים ואורווה גדולים (ואולי בכלל בלי אורווה), זה אומר שהוא מתחיל לאמן חיילים בשלב מאוחר יותר וזמן הייצור פחות מגביל אותו...

תחשוב לאמן בכפר אחד בגדולות וקטנות זה אומן מחיר אימון של 4 כפרים אני די בטוח שההגנתי חייב לאמן בהרבה יותר מ4 כפרים 24/7 והדבר הכי חשוב שנראלי אתה לא מבין ההגנתי לא מנסה להגיע לאותו מספר חיילים כמו התקפי הוא מנסה להגיע להרבה יותר חיילים ממנו זאת אומרת שזמן היצור מגביל אותו מאוד כי הוא צריך להגיע ללפחות 24/7 בכמו שאמרתי מקודם לפחות 60 אחוז מהכפרים שלו ואני די בטוח ש60 זה קצת יותר מ4 אז תגיד לי אתה מי צריך יותר משאבים מישהו שמאמן במחיר של 4-12 כפרים או מישהו שמאמן בהרבה יותר כפרים?

• אני מוחה בתוקף! ברית צריכה להשקיע בהתקפיים הבודדים שלה! אני בעד שיהיה לפחות 4 הגנה על 1 התקפה ובשום אופן לא פחות הגנתיים מזה! וככה אפשר לתפח התקפיים מפלצתיים

אז אם איזה הגנתיים אתה משחק בידיוק אם צריך 4 הגנתיי על כל התקפי?? 50 חנית לא נחשב חשבון הגנתי רק אומר....

הכנתי שמכבד את עצמו יכול לבלום לפחות האמר או שניים ככה שאז יוצא שהיחס בין התקפיים להגנתיים לא שווה

• הגנתי יותר זקוק לקרופר 150% כי הוא מגיע ליותר אוכלים מאדר חשבון התקפי

ממפריחי השממה שנקראת חדר צדSE ilx23
    ANTI ILAN 100%
    ILX25-Hammer1 ...ILX24-ME AGAIN/mem...ILX23-VandalisM...ILX20-MR.Boom...ILX21-K.G.C ...

ILX27- Da Vinci ...VNX-Charizard

u23-ltr.gif

• שחקנים איכותיים לא צריכים שיתמכו בהם, הם יודעים להסתדר לבד

אם אתה רוצה לפתוח בית נזקקים זה כבר עניין אחר

ואם אתה עושה 4 על 1 אז המצב האופטימלי זה שיהיה יותר מהאמר אחד להתקפי ולא להתחיל לאמן הגנות בפידרים כמו שחקן עם פיצול אישיות

שחקנים איכותיים = שחקנים שמשלמים מלא זהב? בטח מסתדרים לבד, יש להם גם חיות ששומר עליהם גבור עוצמתי והם בוזזים משאבים מהנווה

אני מדבר על שחקנים איכותיים שמשלמים זהב בכמות מתונה לניפוס והשלמת בניה בלי התעסקות כמעט בכלל במכירה הפומבית, עם זמינות של 80% לפחות

ואתה יודע מה? כשההתקפי שתומכים בו מצליח סוף סוף להגיע לאימון ההאמר שלו 24/7, במקום שיבנה עוד האמר, אפשר לתמוך בהגנתי שיתחיל האמר משלו וככה לכל שחקן יהיה האמר, להתקפיים האמר גדול ולהגנתיים קטן, ולכולם יהיה הגנות, להתקפיים פחות ולהגנתיים יותר

בוא נסכם שאנחנו לא מבינים בכלל אחד את השני ורואים את המשחק אחרת לגמרי... ברור לי שאני לא מבין על מה אתה מדבר ואני מאמין שגם אתה לא מבין בכלל על מה אני מדבר...

בכל מקרה, אני רואה את המשחק כברית ומתייחס לזה שהשחקנים נאמנים לגמרי, אני לא מסתכל כשחקן בודד ואין לי שום עיניין שהגנתי בודד יוכל להגן לבד מפני שחקן התקפי טוב. בשביל זה יש הרבה הגנתיים

אז אם איזה הגנתיים אתה משחק בידיוק אם צריך 4 הגנתיי על כל התקפי?? 50 חנית לא נחשב חשבון הגנתי רק אומר....

הכנתי שמכבד את עצמו יכול לבלום לפחות האמר או שניים ככה שאז יוצא שהיחס בין התקפיים להגנתיים לא שווה

אני לא רואה צורך לברית לתפח הגנתי שיכול לחסום לבד התקפי... וכן, אם שתי בריתות ילחמו, לאחת יש 4 הגנה על 1 התקפה מתופח והשניה בערך שווה בשווה ושהשחקנים יחסית דואגים לעצמם (בלי להכניס שיקולים של שימוש במלא זהב), אין לי ספק שהברית עם היותר הגנתיים תנצח (וזה בתנאי שההגנתיים באמת תמכו משאבית בהתחלה על מנת להתחיל מוקדם את אימון ההאמר)

הגנתי יותר זקוק לקרופר 150% כי הוא מגיע ליותר אוכלים מאדר חשבון התקפי

תודה, הארת את עיניי...