מי זקוק יותר לבירה קרופר 15 150%? הגנתי או התקפי

• אני לא רואה צורך לברית לתפח הגנתי שיכול לחסום לבד התקפי... וכן, אם שתי בריתות ילחמו, לאחת יש 4 הגנה על 1 התקפה מתופח והשניה בערך שווה בשווה ושהשחקנים יחסית דואגים לעצמם (בלי להכניס שיקולים של שימוש במלא זהב), אין לי ספק שהברית עם היותר הגנתיים תנצח (וזה בתנאי שההגנתיים באמת תמכו משאבית בהתחלה על מנת להתחיל מוקדם את אימון ההאמר)

על איזה טיפוח אתה מדבר? הגנתי לא צריך ממך שום עזרה אם יש לו קרופר טוב

• שחקנים איכותיים = שחקנים שמשלמים מלא זהב? בטח מסתדרים לבד, יש להם גם חיות ששומר עליהם גבור עוצמתי והם בוזזים משאבים מהנווה

לא אחי שחקן שמסתמך על הגנות מחיות הוא לא שחקן איכותי הוא שחקן פחדן (שכנראה לא הכי מבין במשחק) עם הרבה כסף לשחקן כזה לא יתנו קרופר טוב כי הוא לא ידע איך להשתמש בו החיות מאוד עוזרות בתחילת השרת אבל בהמשך הם כלום ושום דבר, אם הוא משתמש בכלובים כדי לנקות נווה זה משהו אחר לגמרי אז תפריד בין שני הדברים כי אתה מציג גם שאני סוגים שונים של שחקנים אחד הוא שחקן שלא מבין במשחק אבל אם הרבה כסף והשני הוא התקפי ששורף כסף על המשחק

ואתה יודע מה? כשההתקפי שתומכים בו מצליח סוף סוף להגיע לאימון ההאמר שלו 24/7, במקום שיבנה עוד האמר, אפשר לתמוך בהגנתי שיתחיל האמר משלו וככה לכל שחקן יהיה האמר, להתקפיים האמר גדול ולהגנתיים קטן, ולכולם יהיה הגנות, להתקפיים פחות ולהגנתיים יותר

אחי יש שני סוגים שונים לגמרי של משחק וצריך את שניהם אחד הגנתי והשני התקפי הגנתי לא צריך האמר כי אז הוא מבזבז משאבים (ואם אתה רוצה שהגנתי יהיה גם התקפי אתה די סותר את הדעה שלך כי לאמן 24/7 הגנות והתקפות דורש מלא משאבים מבוזבזים) ההגדרה של הגנתי זה חשבון שמייצר הגנות וההגדרה של התקפי זה חשבון שמייצר האמר אתה מדבר על סוג משחק שלישי (לרוב של חוות) וזה שחקן חצי הגנתי או חצי התקפי זה הסוג משחק הכי גרוע שקיים זה סוג שמבזבז משאבים ולרוב גם לא ידע איך להרים חשבון

בוא נסכם שאנחנו לא מבינים בכלל אחד את השני ורואים את המשחק אחרת לגמרי... ברור לי שאני לא מבין על מה אתה מדבר ואני מאמין שגם אתה לא מבין בכלל על מה אני מדבר...

בכל מקרה, אני רואה את המשחק כברית ומתייחס לזה שהשחקנים נאמנים לגמרי, אני לא מסתכל כשחקן בודד ואין לי שום עיניין שהגנתי בודד יוכל להגן לבד מפני שחקן התקפי טוב. בשביל זה יש הרבה הגנתיים

אחי אני מבים טוב מאוד על מה אתה מדבר אבל פשוט לא מבין למה אתה חושב ככה ואני מנסה להראות לך שאני צודק ועוד משהו קטן להגיד שמישהו לא מבין על אתה אתה מדבר זה אומר במילים אחרות שהוא אמר משהו שאין לך תשובה נגדית אבל אתה לא רוצה להודות שהוא צודק.

אני לא רואה צורך לברית לתפח הגנתי שיכול לחסום לבד התקפי... וכן, אם שתי בריתות ילחמו, לאחת יש 4 הגנה על 1 התקפה מתופח והשניה בערך שווה בשווה ושהשחקנים יחסית דואגים לעצמם

אם הגנתי מקבל את הקרופר שהוא צריך אז הוא לא יצטרך שום תמיכה מהברית כנ"ל ההגנתי אם מישהו צריך תמיכה מהברית אז כנראה שהוא לא יודע להשתמש במשאבים כמו שצריך ואז לא מגיע לו תמיכה מהברית ושוב אם אתה מצפה שלהתקפי אחד יהיה 4 הגנתיים אז הוא צריך לפחות 4 האמרים אחרת הוא מבזבז את הכוחות של הברית ואם הוא כן עושה 4 האמרים אז הוא יקבל קרופר 150

• ואיך יהיה לו קרופר טוב בלי עזרה?

אני לא הכי מבין את הטעם של השאלה אבל אני עדיין יענה אליה. כמו כל שחקן אחר ישתמש במשאבים ובזהב כמו שצריך ויקח קרופר 150 טוב

• מה זאת אומרת? הוא ירוץ לכפר שני כמו כולם

אני לא הכי מבין את הטעם של השאלה אבל אני עדיין יענה אליה. כמו כל שחקן אחר ישתמש במשאבים ובזהב כמו שצריך ויקח קרופר 150 טוב

אז אני מבין שבשביל שיהיה לך כפר שני אתה צורך עזרה.... לא כולם ככה אפשר גם להתקדם לבד

להזכיר לכם שכתבתי מדריך הגעה לכפר שני? עם כל מה שצריך מזהב ללא קנייה במכירה הפומבית, וללא עזרה, אפשר להגיע לכפר שני ביום השביעי (גאולי ראשון וטאוטון אחרון).

אבל עם עזרה וקניה במכירה הפומבית בשביל בזיזת נווה אפשר כבר בסוף היום החמישי. השרתים הישראליים חלשים נורא, אבל בשרת רציני ביום ה7 לא אמורים להישאר קרופרים 15 מעל 100%...

• להזכיר לכם שכתבתי מדריך הגעה לכפר שני? עם כל מה שצריך מזהב ללא קנייה במכירה הפומבית, וללא עזרה, אפשר להגיע לכפר שני ביום השביעי (גאולי ראשון וטאוטון אחרון).

אבל עם עזרה וקניה במכירה הפומבית בשביל בזיזת נווה אפשר כבר בסוף היום החמישי. השרתים הישראליים חלשים נורא, אבל בשרת רציני ביום ה7 לא אמורים להישאר קרופרים 15 מעל 100%...

איך זה קשור לשיחה?

ועובדה שהייתי הגנתי בשרת מהיר בילאומי(אם לזה אתה לא קורא רציני אז לא יודע) ולקחתי קרופר 150 ייבול והייתי הגנתי

• להזכיר לכם שכתבתי מדריך הגעה לכפר שני? עם כל מה שצריך מזהב ללא קנייה במכירה הפומבית, וללא עזרה, אפשר להגיע לכפר שני ביום השביעי (גאולי ראשון וטאוטון אחרון).

אז אתה טוען שבלי עזרה מהברית אי אפשר להשיג קרופר מעל 100% אז אני רוצה שתגיד לי איזה עזרה אתה חושב שהברית תתן? לשלוח משאבים היא לא יכולה (אלה אם השחקן חוות אוכלוסיה ואז אין שום סיכוי שהוא יקבל משאבים) לנקות חוות כנראה לא יקרה כי כי מי שיש לו כלובים ולא משתמש בהם רוצה למכור אותם בשוק ואלו עם הגיבור החזק לא הולכים לבזבז את החיים של הגיבור על מישהו אחר אז איזה עזרה אתה חושב שהברית תיתן למישהו? יודע מה יותר מזה לך אל הטופ (בשרתים מתקדמים) תשאל כל אחד ואחד מהם אם הברית עזרה לו איך שהוא להגיע לכפר השני ותראה שכל אחד שם יגיד לך שהוא לא קיבל שום עזרה אז להגיד שהדרך היחידה להגיע לקרופר 125-150 הוא עם עזרה מהברית זה ממש לא נכון כי אין שום דבר לתת עזרה למישהו אם הוא לא חוות אוכלוסיה אז כראה שגם אם ישלחו לו משאבים זה לא יקדם אותו בשום צורה

• איך זה קשור לשיחה?

ועובדה שהייתי הגנתי בשרת מהיר בילאומי(אם לזה אתה לא קורא רציני אז לא יודע) ולקחתי קרופר 150 ייבול והייתי הגנתי

כמו שכתבתי, במהיר קשה מאוד להגיע לכפר שני על ידי בזיזות יותר מהר מאשר המדריך שכתבתי... רק על ידי עזרה בניקוי נווה וקניה של הרבה כלובים ומשחות, וגם אז לא בטוח.. אבל אני כמנהל ברית מעדיף שאת הקרופר 150% יקבל ההתקפי וההגנתיים יתיישבו בקרופרים מסביבו

אז אתה טוען שבלי עזרה מהברית אי אפשר להשיג קרופר מעל 100% אז אני רוצה שתגיד לי איזה עזרה אתה חושב שהברית תתן? לשלוח משאבים היא לא יכולה (אלה אם השחקן חוות אוכלוסיה ואז אין שום סיכוי שהוא יקבל משאבים) לנקות חוות כנראה לא יקרה כי כי מי שיש לו כלובים ולא משתמש בהם רוצה למכור אותם בשוק ואלו עם הגיבור החזק לא הולכים לבזבז את החיים של הגיבור על מישהו אחר אז איזה עזרה אתה חושב שהברית תיתן למישהו? יודע מה יותר מזה לך אל הטופ (בשרתים מתקדמים) תשאל כל אחד ואחד מהם אם הברית עזרה לו איך שהוא להגיע לכפר השני ותראה שכל אחד שם יגיד לך שהוא לא קיבל שום עזרה אז להגיד שהדרך היחידה להגיע לקרופר 125-150 הוא עם עזרה מהברית זה ממש לא נכון כי אין שום דבר לתת עזרה למישהו אם הוא לא חוות אוכלוסיה אז כראה שגם אם ישלחו לו משאבים זה לא יקדם אותו בשום צורה

אחי מתסכל לענות לך... גם להודעה הקודמת...

בשרת איטי חזק שיש מספיק תחרות על הקרופרים, אני לא מאמין שאפשר להשיג קרופר מעל 100% בלי עזרה ואולי גם זה לא בהתאם לרמה של השרת...

עד השרת האחרון הברית כן יכלה לשלוח משאבים ומסתבר שאם יש שחקנים שזו כל המטרה שלהם אז הם גם יוכלו לשלוח משאבים (שרתים איטיים כן?)...

וכן, לחלוטין כן! עזרה על ידי הכלובים של הברית ועל ידי התאבדות של גיבורים עם כוח לחימה על נווה! אני בשרת 5 הייתי שחקן הגנה וזה לחלוטין מה שעשיתי! התאבדתי עם הגיבור שלי על נווה של ההתקפי שתמכתי בו! וכמובן השתמשתי בכלובים שלי בשבילו! גם במהיר האחרון שהשתתפתי עשיתי ככה (למרות ששם בסוף ההתקפי בגד ופרש והפך לחווה שלי...)

• אני בשרת 5 הייתי שחקן הגנה וזה לחלוטין מה שעשיתי! התאבדתי עם הגיבור שלי על נווה של ההתקפי שתמכתי בו

ומה עשית בהמשך? כלום! פרשת

כי אין כזה דבר שחקן הגנה שמקריב את עצמו בשביל ההתקפי

או שאתה שחקן הגנה או שאתה כפול

שחקני עבר:‎
    (-ILX24 TheKiller36 (-MO

ILX28 WhiskyWarriorJR, Tyberyus

ILX29 משפחת שווץ 

PTPx2 רעמסס השני

COMX aphrodite, dealmeng

שחקני הווה

IL4 WhiskyWarriorJr

VNX Quan

IL1 Predator

ILX30 GurAryeh

~™Whisky Warrior Legends~

:nope::teu01:

• בשרת איטי חזק שיש מספיק תחרות על הקרופרים, אני לא מאמין שאפשר להשיג קרופר מעל 100% בלי עזרה ואולי גם זה לא בהתאם לרמה של השרת...

אז אתה טועה איפשהו... הכנת מדריך לכפר שני, לא? אם אתה לא יכול לקחת קרופר אפילו 125 בלי עזרה יש לך בעיה איפושהו, אם אתה מסתמך על זה שיעזרו לך בשביל לתפוס קרופר זו גם בעיה...

אני תפסתי קרופר 150% בשרת בילאומי מהיר שהרמה שם פי כמה וכמה יותר מפה ובלי שום עזרה...

• אחי מתסכל לענות לך... גם להודעה הקודמת...

אני פשוט לא יגיב לזה אתה יורד לרמות כל כך נמוכות שזה עצוב

בשרת איטי חזק שיש מספיק תחרות על הקרופרים, אני לא מאמין שאפשר להשיג קרופר מעל 100% בלי עזרה ואולי גם זה לא בהתאם לרמה של השרת...

אתה יודע מה הבעיה במשפט הזה? שהוא לא נכון בעליל לך לכל ההגנתיים הרציניים ותראה שלכולם שם אחד אחד יש במינימום קרופר 125 ותשאל שם כל אחד אם הוא קיבל איזו שהיא עזרה כדי להשיג את הקרופר וכולם אחד אחד יגידו לך לא

וכן, לחלוטין כן! עזרה על ידי הכלובים של הברית ועל ידי התאבדות של גיבורים עם כוח לחימה על נווה!

אם אתה עושה את אז אז אתה צודק לגמרי אין לך שום סיכוי להשיג קרופר מעל 100 כי אתה מעכב את עצמך בימים על הדבר הזה (מדבר על התאבדות גיבורים) ובנוגע לכלובים זאת אפשרות הגיונית ואפילו טובה אבל יש בה בעיה אחד אף אחד לא יעשה אותה (אולי חוץ משחקנים מתחילים) כי שחקן בלי זהב ימכור את הכלובים ברגע שהוא יוכל כדי שיהיה לו זהב בחשבון ושחקן עם זהב כנראה ישתמש בכלובים לעצמו כדי לקדם את החשבון שלו

• ומה עשית בהמשך? כלום! פרשת

כי אין כזה דבר שחקן הגנה שמקריב את עצמו בשביל ההתקפי

או שאתה שחקן הגנה או שאתה כפול

אתה פרשת... אני נשארתי שם עד עכשיו! פרשתי באמת רק אחרי שמרחו לי מעל 16 מניף והרסו לי את הבירה והתחילו לכבוש כפרים... והסיבה היחידה שהצליחו היא ההשקעה שלי בשרתים האחרים, 1 ואחר כך 3

אני לא חושב שלתמוך בשחקן נותן לי את ההגדרה "כפול"...

אז אתה טועה איפשהו... הכנת מדריך לכפר שני, לא? אם אתה לא יכול לקחת קרופר אפילו 125 בלי עזרה יש לך בעיה איפושהו, אם אתה מסתמך על זה שיעזרו לך בשביל לתפוס קרופר זו גם בעיה...

אני תפסתי קרופר 150% בשרת בילאומי מהיר שהרמה שם פי כמה וכמה יותר מפה ובלי שום עזרה...

אולי אתה טועה בלקרוא... אני מדבר על איטי ואתה מדבר על מהיר!

אני פשוט לא יגיב לזה אתה יורד לרמות כל כך נמוכות שזה עצוב

אתה יודע מה הבעיה במשפט הזה? שהוא לא נכון בעליל לך לכל ההגנתיים הרציניים ותראה שלכולם שם אחד אחד יש במינימום קרופר 125 ותשאל שם כל אחד אם הוא קיבל איזו שהיא עזרה כדי להשיג את הקרופר וכולם אחד אחד יגידו לך לא

אם אתה עושה את אז אז אתה צודק לגמרי אין לך שום סיכוי להשיג קרופר מעל 100 כי אתה מעכב את עצמך בימים על הדבר הזה (מדבר על התאבדות גיבורים) ובנוגע לכלובים זאת אפשרות הגיונית ואפילו טובה אבל יש בה בעיה אחד אף אחד לא יעשה אותה (אולי חוץ משחקנים מתחילים) כי שחקן בלי זהב ימכור את הכלובים ברגע שהוא יוכל כדי שיהיה לו זהב בחשבון ושחקן עם זהב כנראה ישתמש בכלובים לעצמו כדי לקדם את החשבון שלו

לא התכוונתי להעליב או משהו, אבל אתה לא מגיב לעיניין...

כאמור (ואני מדבר על השרת האיטי!), גאולי עם זהב שלא בוזז יכול להגיע לכפר שני ביום השביעי, התקפי שבוזז עם עזרה וכלובים ומשחות מהמכירה הפומבית אמור להגיע לכפר שני זמן קצר אחרי סוף הגנת מתחיל (ויש שהצליחו אפילו לפני) שזה אומר שאחרי 5 ימים שלמים אמורים להופיע הכפרים השניים של הההתקפיים הגדולים. אז בשרת שיש מספיק שחקני התקפה כאלה לא אמור להישאר קרופר 15 150% להגנתי שלא מקבל עזרה. כן יש דרך מסויימת להגנתי עם עזרה להגיע לכפר שני מהר יותר אפילו מההתקפי, אבל כאמור, לדעתי זה פשוט מיותר, את התמיכה הזו אני כמנהל ברית אתן להתקפי ולא להגנתי

אני לא יודע איפה שיחקת ומה ראית או שמעת, אבל ככה שמעתי משחקנים מנוסים מאוד, שבשרתים הבאמת חזקים (הבין לאומי והטורניר) יש קבוצות של מאות הגנתיים על התקפי אחד, ושלא יהיה לך ספק, הם כולם מנוסים ובהחלט תומכים בהתקפי שלהם בניקוי נווה בהגעה לכפר שני

• והסיבה היחידה שהצליחו היא ההשקעה שלי בשרתים האחרים, 1 ואחר כך 3

ויתרת על שרת 5 בשביל שרתים כמו 1 ו3:/

(-ILX24 TheKiller36 (-MO

ILX29 משפחת שווץ 

PTPx2 רעמסס השני

COMX aphrodite, dealmeng

שחקני הווה

IL4 WhiskyWarriorJr

VNX Quan

IL1 Predator

ILX30 GurAryeh

• גאולי עם זהב שלא בוזז יכול להגיע לכפר שני ביום השביעי, התקפי שבוזז עם עזרה וכלובים ומשחות מהמכירה הפומבית אמור להגיע לכפר שני זמן קצר אחרי סוף הגנת מתחיל (ויש שהצליחו אפילו לפני) שזה אומר שאחרי 5 ימים שלמים אמורים להופיע הכפרים השניים של הההתקפיים הגדולים.

אפשר לשאול אותך שאלה במדריך שלך כתבת שבשרת איטי יש מחסור בנ.ת אז איך התוספת משאבים נותנת תוספת נ.ת? ועוד משהו שטן כל שאת איטי שאני משחק אני רואה שלכל ההגנתיים המנוסים יש לפחות קרופר 125 ולאף אחד מהם לא היה שום תמיכה מהברית

מדגיש אני מדבר על השאת האיטי למרות שבמהיר המצב זהה

• כאמור (ואני מדבר על השרת האיטי!), גאולי עם זהב שלא בוזז יכול להגיע לכפר שני ביום השביעי, התקפי שבוזז עם עזרה וכלובים ומשחות מהמכירה הפומבית אמור להגיע לכפר שני זמן קצר אחרי סוף הגנת מתחיל (ויש שהצליחו אפילו לפני) שזה אומר שאחרי 5 ימים שלמים אמורים להופיע הכפרים השניים של הההתקפיים הגדולים. אז בשרת שיש מספיק שחקני התקפה כאלה לא אמור להישאר קרופר 15 150% להגנתי שלא מקבל עזרה. כן יש דרך מסויימת להגנתי עם עזרה להגיע לכפר שני מהר יותר אפילו מההתקפי, אבל כאמור,

גילית את זה לבד?? מן הסתם מישהו עם זהב ומישהו שאחרים מעדיפים להתעקב בשבילו יצליח יותר..

עכשיו מה אתה חושב שנכון, ששני שחקנים ידיעו ביום 6 לשרת כי כל אחד יעזור לעצמו עם כלובים וכו... או ששחקן אחד ביום 5 כי עזרו לו והשני ביום 8 כי הוא הרג את הגיבור והתעקב?

• אתם לא תצליחו לשכנע את ארי, במיוחד כי כרגע הוא מנהל צד שלמיטב ידיעתי אין בו מספיק אנשים מומחים במשחק כך שיהיה להם בצד גם הגנתיים מפלצתיים וגם התקפיים מפלצתיים.

את המעט אנשים שטובים במשחק הוא מעדיף (וגם אתם הייתם מעדיפים) לשים על התקפה, ובגלל שהם יכולים להרים שחקן טוב להם באמת יתנו קרופר 15 150%.

את שאר האנשים הקטנים, שלא יאמנו גם ככה הגנות 24/7 בכל הכפרים הוא שם בקרופר פחות טוב.

זה שיקול הגיוני מאוד ויש סיכוי שגם אתם הייתם מעדיפים לעשות כמוהו במצב שלו.

חוץ מזה שמה שחשוב באמת בטרויאן זה לא מי יקבל את הקרופר 150% אלא ההקשבה למנהל הברית.

אם הייתם בברית שארי מנהל או להפך, והיו אומרים לכם להתיישב במקום מסוים שלדעתכם זה לא נכון, האם רק הייתם מתווכחים ומנסים לשכנע את המנהל שלא נכון להתיישב במקום, או שגם מפרים הוראות ומתיישבים במקום אחר.

הדבר הכי החשוב בטרויאן זה שיהיה מנהל או קבוצת מנהלים שמתיעצים ביניהם ומקבלים החלטות מה לעשות ומה שהם החליטו הברית מבצעת, כי כמעט כל אסטרטגיה היא הגיונית וטובה, ורק צריך שכל הברית תלך לפיה.

• עבר

il2 - noamyr

il20 - R&H

• הווה

מחפש להכנס שותף

• אתם לא תצליחו לשכנע את ארי, במיוחד כי כרגע הוא מנהל צד שלמיטב ידיעתי אין בו מספיק אנשים מומחים במשחק כך שיהיה להם בצד גם הגנתיים מפלצתיים וגם התקפיים מפלצתיים.

את המעט אנשים שטובים במשחק הוא מעדיף (וגם אתם הייתם מעדיפים) לשים על התקפה, ובגלל שהם יכולים להרים שחקן טוב להם באמת יתנו קרופר 15 150%.

את שאר האנשים הקטנים, שלא יאמנו גם ככה הגנות 24/7 בכל הכפרים הוא שם בקרופר פחות טוב.

זה שיקול הגיוני מאוד ויש סיכוי שגם אתם הייתם מעדיפים לעשות כמוהו במצב שלו.

במקרה שאתה מתאר, לא בטוח שהייתי שם את ההגנתיים האלו בקרופר בכלל, כי הם ממילא לא ידעו להפיק ממנו הרבה

בתור פידר אני יכול לעשות ממנו יותר מאשר ה"הגנתיים" האלו שלך

(-ILX24 TheKiller36 (-MO

ILX29 משפחת שווץ 

PTPx2 רעמסס השני

COMX aphrodite, dealmeng

שחקני הווה

IL4 WhiskyWarriorJr

VNX Quan

IL1 Predator

ILX30 GurAryeh

• אם זה המקרה אני מבין מבין את ארי אבל הוא צריך להבין שזה מקרה מאוד ספציפי כי כמו שכתבנו בהתחלה את הקרופר 150 נותנים לשחקנים מנוסים אם אין לו אף שחקן הגנתי מנוסה בברית זה לא אומר שכל ההגנתיים לא מנוסים כי אז הוא מכפיש את הגנתיים בטרוויאן עכשיו ארי אני פונה אליך זה שעכשיו אתה מנהל צד של שחקנים לא מנוסים זה בסדר שאתה נותן את ה150 להתקפי ואפילו מומלץ שתעשה ככה אז זה בסדר רק כי זה שחקנים מתחילים אם יש לך בצד אחד הגנתי מנוסה ובצד השני התקפי מנוסה אתה צריך לתת את הקרופר 150 להגנתי כי הוא ייצר הרבה יותר חיילים מההתקפי (בניגוד להגנתי לא מנוסה שייצר כמות קטנה של חיילים ולא ידע איך לעבוד עם קרופר)