Sandman Peterson:

• Te rendesen eltévedtél az erdőben gubanc, mit szísz azon kívül? :D

Többieknek kis olvasmány

Szia.

Bocsáss meg hogy megzavarlak a játékban, de mondandóm van a számodra. Biztos hogy nem köszönöd meg mit most elmondok, de elkeseredett vagyok és nem akarok szó nélkül eltűnni, ahogy sokan mások teszik. A mai napon megtámadtak a klánodból, méghozzá nem akárki! Hanem a top1 játékosotok. Nem is tudom most hogy hívatja magát, valami nem köszönök temérdek felkiáltójellel a végén, de mindenesetre ez a játékos információim szerint Bogicát és Rémet takarja. Írtam is ez ügyben Bogicának. Aki régi jó barátom, de Rém bontotta fel a levelet és a maga szokásos hangnemében válaszolt... Nem fárasztlak a részletekkel, a lényeg hogy Rém játékos kész akarva annak teljes tudatában mit követ el támadta meg nem egy honfitársát, de annak egész klánját is, gondoltam jobb hogy ha tudsz róla kikkel vagy egy klánban. Mielőtt engem is elhallgattatnak. :)

Üdv: LOL XD

• Hú de bírom ezt. Itt mindenki tud a másikról. Volt e nője milyen a szexuális hova tartozása meg minden. Emberek vegyetek vissza már. Amikor valaki személyeskedik az már nagyon csúnya dolog. Ti itt nem tudtok a másikról semmit se. Ahogy Daniról és rólam se max ha nem csinálok két falut akkor 0 játékos vagyok de , hogy milyen az életem arról akadjatok le .

A Legveszélyesebb ember az aki:
    Hallgat, gondolkodik és
    figyel. 8)

• Nekem csak az nem tetszik hogy rém is pl arra büszke hogy nemzetközi szerveren a külföldiek helyett Magyart támad, holott ezt inkább szégyelni kéne, fordítva ül a lovon, dilik is fordítva ül és nem veszik észre magukat... <X

• Nekem csak az nem tetszik hogy rém is pl arra büszke hogy nemzetközi szerveren a külföldiek helyett Magyart támad, holott ezt inkább szégyelni kéne, fordítva ül a lovon, dilik is fordítva ül és nem veszik észre magukat... <X

Rém mindig is ilyen volt. Túl sokat képzel magáról. Le kell csapni

Hallgat, gondolkodik és
    figyel. 8)

• Rém mindig is ilyen volt. Túl sokat képzel magáról. Le kell csapni

Bárcsak ilyen egyszerű volna. :) Ha bulin lennénk, könnyedén bele paszíroznám a fejét a padlóba, de elmúlt az a buli ahol megtehettem volna, de kár... :D

bgh Tényleg farm lennék? Nem tünik fel, hogy ha jól csináltam volna a dolgaim, már 12 falum lenne? Nem gyanús kicsit se? Én csak azt tudom mondani erre hogy szeműveget a bírónak, meg neked is, agyalágyula. :) 8)

Post was edited 2 times, last by LOL XD ().

• Tudhattam volna hogy a Magyarok között nincs szemernyi összetartás sem, Egy gold megy fejjel a falnak, mert ők csapat és 30-an bárkit megszopatnak, itt a hun is de minek? Máshoz sem értenek mint hun ide hun oda csapkodni, meg a fórumot pocskondiázni és minden apróságot akik benne vannak. :D Há gyerekek... :D :D :D Most vettem észre csak, vicc ez az egész, egy nagy szaftos hánytatós vicc, amit az emberek másnapjaikon szoktak elmesélgetni egymásnak... Rókázni van kedvem, de mégsem tehetem, Róka koma is azokkal az elfuseráltakkal ment sajna, Remélem csak hogy hamar megjön az esze. 8)

• Amugy tenyleg felesleges szavakat fecserelni a TT-re..
    de varjuk meg a "vegjatekot", olyan jo lesz majd nezni a logokat a csodak uteserol(bontas nem nagyon lesz ugysem), talan sikerul addig lehozni minden "nagy" tamadonak vagy 2-300k-t.

Ritka szanalom a szerver!

• 200 Kilóddal Danika fel se engednek a repülőre :D Eddig olyan jó csöndbe voltál, igazán megtarthattad volna a jó szokásod...

ha senki nem válaszol akkor válaszolsz magadnak? csöppet se vagy szánalmas... ááá már hol lennél 😂😂😂

• 200 Kilóddal Danika fel se engednek a repülőre :D Eddig olyan jó csöndbe voltál, igazán megtarthattad volna a jó szokásod...

ha senki nem válaszol akkor válaszolsz magadnak? csöppet se vagy szánalmas... ááá már hol lennél 😂😂😂

Te beszélsz picike? A mami levette már rólad a pelúst kis gyerek????? Erre jó ez a fórum ,hogy a sok csecsemő beszóljon másra nem.

Hallgat, gondolkodik és
    figyel. 8)

• Tudjátok nem különösebben izgat engem hogy ki mit gondol rólam, ha izgatna nem itt lennék.

Ami igazán izgat azok ti vagytok Dilik és bgh, puszilom a profilképeteket, még ha mögötte egy hájas 150 kilos 20-on éves kis fiúcska is van, aki a kis micsodájával erre nyáladzik... Ne! Kérlek ne mondjátok, hogy nem így van, már régóta nem hiszek el semmit se abból ami itt elhangzik. :D 8)
    Petikém, te jól megszívtad, Brazíliában lehet a legtöbb nemi betegséget összeszedni, kankó szifilisz megvan már? Legközelebb védekezz jobban. :D

Csupasz csigusz a legértelmesebb köztetek komolyan mondom...

Mindent összevetve, én élveztem a közös játékot, még ha balfékekkel és szánalomra méltó kis senkikkel is kellett együtt játszanom. Ha nem lenne ilyen nagy az arc sokaknak és lenne mögötte valami érték is, akkor még talán itt is, hiába nem egy társkereső, talán még itt is lehetne értelmes kapcsolatokat létesíteni, nekem például két vagy három? Barátnőm is traviról került ki, régi szép idők... :)8)
    Még utoljára hagy osszak meg egy zenét, én szeretem az animét:

:*:love:<3:saint:8o

• 2 nő egyszerre mi több kellhet még?

Egyre több dolog jön le a bakancslistáról,

érzem egyre közelebb a vég...

Az élet jó volt míg éltem,

hát hagyd hogy éljem, értem?

Ja persze hogy sok mindent megéltem?

Ezt mondtam vala.

Lett is nagy klavitépkedés egyből,
    pedig nem hiszem vált e bárki kárára?

Én a légynek se ártottam,

majdnem minden szabályt betartottam.

Hogy mit nem? Ezt magamban tartanám. :)

• Dani! Leander túl nagy falat számodra, ne erőltesd, pont arról szól az egész nóta, amire te képtelen vagy!!!!! Felejtsd el őket, ne hozz rájuk (IS) szégyent!!!!!!

• Legyen vége,
    a csendnek végre!
    A legjobb amit tehetek,
    hogy kieresztem a hangom,
    sok ember nevet,
    szégyen a nevem,
    kit érdekel?
    Egy ember beszél,
    a többi hallgat mint a sír.
    Csak egy ember sír,
    a többi mind nevet,
    szomorú, de ez a végkifejlet...

Miért van az hogy mindenki azt a képet festi le magáról, hogy ő szent és sérthetetlen? Én legalább az igazat adom. Nem azt mondom hogy ez az egyetlen igazság, de ez is egy a sok igazság közül, mégis mind hazugság, de mire rá jössz késő, mert hiába mondja el a másik nem hiszed, csak mész a saját fejed után míg elhiszed, hogy te vagy a legjobb te vagy a sztár, majd jó nagy pofára esés lesz az ár, amit fizetsz mikor ráfáztál...
    Az ember akkor van a legnagyobb bajban mikor elhiszi hogy ő irányít, akkor kerül a legnagyobb hibába, a túlzott magabiztosság hibájába... Ha ezt nem vagy képes felfogni, akkor értelmetlen a veled való társalgás, addig nem tanulsz semmit. Csak bólogató kuta vagy semmi más... :whistling: Noé kifütyülte istent mikor az el akarta pusztítani a teremtést, kik vagyunk mi ha nem tudunk a nyomdokaiba se lépni. :) Nem kell senkinek se valakinek lennie, nem kell mindünknek hősöknek lenni, senkinek lenni bár a legfájdalmasabb tud lenni, csak az az édes gyümölcs az életben melynek a külseje még egy kicsit keserű... :) Ha ezt nem tudod nagyjából semmit sem tudsz.