Alfabet Traviana ( czyli pół serio pół żartem o graczach i grupach graczy w Travianie)

• Aureus- ( jak zaczynać to samego siebie a i do alfabetu pasuje ) z tego co wszem wiadomo stary złośliwy zgred siedzący przed kompem po 26h na dobę . Grać nie umie ale pyskuje za dziesięciu ponoć tylko dobry jest w propagandzie

Z archiwum iPN wyciekło że jest też komuchem ( wuj w sejmie ) i były pracownik MO co na fotografi uwiecznił Aske ;)

Adamoss -ponoć trzęsie całym Buskiem a jak mu ktoś podskoczy to go gazem no i wyrywa tylko laski z terenówkami za 100 tys pln stały bywalec komisariatu niedługo przejmie go przez zasiedzenie;( jego słynna utracona startówka podzieliła półświatek travianowy na dwa wrogie obozy

Aske- wieczny malkontent niedostosowany do gry zespołowej w żadnym soju

Akabesy - biorę pod uwagę oboje ! No cóż ET-y ,ET-y i jeszcze raz ET-y po za tym fajni ludzie :saint:

Anarchy- na wpół mityczny sojusz występujący tam gdzie inne sojusze nie grają same zwycięstwa pod wodzą równie mitycznej co charyzmatycznej Lalki :P Ponoć perwszego cudaka postawili wcześniej niż Cheops piramidę w Egipcie :D

Burza - ta kobieta to chodzące zuo:D gdzie się pojawi tam afera i rozłam ;( Trzeba bardzo uważać bo przy nawiązywaniu kontaktów bywa bardzo miła i uprzejma ;)

BC- ponoć pełna nazwa to "Będziem Cicho":D wygrali nieoficjalne MP wystawiając do wiatru dwa napalone na wygraną sojusze :P

BH- nazwa pełna "Bierzemy Haracz" ponoć na s1 znbierali od każdego 8o

Chloe specjalistka od bezpodstawnych banów przynajmniej tak zawsze twierdzą "niewinni":D

CW - czyli "Czyścimy Wszystko" oferują swoje usługi tylko na jesieni no i są cholernie drodzy ;)

Dawpes - naczelny kapelan w Anarchy majordomus i podnóżek Lalki walczy za nią jak rycerze na krucjacie za Ziemie Świętą

Dastan- odwieczny adwersarz Lalki

Decept1con- najbardziej "niewinny " gracz w Travianie;(

Daniel(LoL) fanatyk pełnych piersi :P grający zawsze z wieloma "kuzynkami" na serwerach:D

Eragon - no cóż niektórzy twierdzą że mechanikę travki ma w małym palcu za to głowa pełna bufonady w Travianie występuje nieodłącznie w parze z Lordem Turkiem

E&T- znani z tego że bez stada kretów na serwer się nie wybierali ^^

Figo - pierwszy wielki zdrajca Anarchy miał ujawnić szokujące rzeczy na temat tegoż sojuszu ale pewnie go przekupili bo milczy jak zaklęty <X

Frog- cichy człowiek na forum aż można pomysleć że Cichociemny twórca BC ;)

Gumi -specjalista od artków w travce wielbiciel soku z gumijagód ;)

Dalszy ciąg nastąpi niestety :D

43.png2kxxh5.jpg2mzzss.jpg

Piszę dysertację "Wpływ faz księzyca na ilość trolli na FG"

Gdyby głupota miała nogi niejedna osoba całowała by Księżyc w tyłek na kolanach

Nie każdy kto skończył KUL jest odrazu KUL-turalny

Blokada użytkownika to jednak świetna rzecz nie trzeba czytać wszelakich wypocin "expertów"

Aureus s1vol 4 Horda^^WH

Aureus x2 [R]Horda wygrane eME

Aureus t1com PE-14 Omega

Aureus s1vol 12 Anty-Masuffka

Aureus ts20 RoA +B+

Aureus ts3 STP 2018 wygrana

Ponury Grabarz ts4

Post was edited 4 times, last by Aureus ().

• "Lista Aureusa" XDDD

To mi sie trafilo xDDD Czekamy na dalsza czesc listy :D Jak sie nie obrazisz to moge pomoc w korekcie xDD Ewentualnie pare slow dorzucic xDDD

Nie wtrącaj się, nie mogę się doczekać co Aure napisze o przystojniaczku, chyba, że go pominie

• Część II

Groot- człowiek wielkiego formatu:D (łatwiej przeskoczyć jak obejśc!) Lepiej nie mieć takiego Somsiada bo lodówka pusta a deff i tak zdycha ;(

jank2- jeden z twórców koalicji na poprzenich eMS do dziś nie może się nadziwić jak zgrana była to koalicja ;(

koltlet92_pl- do dziś nikt nie wie schabowy czy mielony w grze to raczej mieli innych ;(.

Kosin- na razie brak punktu zaczepienia do tematu się wróci :P

Leśny Duszek ciche niepozorne ale potrafi pazurki pokazać;)

LaleczkaVooDoo - jak sam nick wskazuje zajmuje się czarną magią(wbija szpilki w konkurentów i rywali) czyta namiętnie pismo Wróżka, wyznawczyni boga zwanego Tor dzięki któremu wygrywa wszystkie serwery prywatnie hoduje Yeti w domu które dośc niefrasobliwie gdy dopadną kompa wysyłają ataki oprócz tego namiętnie zajmuje sie mobbingiem byłych graczy Anarchy i nie tylko , Duży talent pisarski widac tu wpływy Braci Grimm ,Andersena i tudzież naszego St. Lema :D Wada: zmusza swój sojusz do gry na jednym IP;(

LorBeer wieczny sceptyk twórca słynnego z MS sojuszu Cynk :P

Lord Turek samozwańczy bóg traviana niektórzy twierdzą że tylko buk niepobity rekord świata w zarozumialstwie nieodłącznie występuje w naturze wraz z Eragonem vel Spini na szczęście nie rozmnaża się ;(

Met- choduje gdzieś w Polsce koniki pyskuje na FG ponoć nie umie gotować :D

Nyc i kultowy wręcz podręcznikowy flirt z Kotem w Butach na s1 <3<3

Ostry - jeden z filarów CW niektórzy twierdzą że można się nim nawet ogolić :P Panie zaś tak twierdza bo ponoć się nie goli i wtedy bywa właśnie ostry ;(

Przystojniaczek- jeszcze dwa lata temu nikomu nieznany newbie szukający porad jak wysyłać ataki synchro dziś wiemy że to twórca tej gry nikt mu sławą nie dorówna co do dokonań w travianie po za tym mitoman Trochę podejrzany bo co niektórym graczom zagląda w spodenki :D

CDN niestety nie liczcie że to koniec :D:saint:

Blokada użytkownika to jednak świetna rzecz nie trzeba czytać wszelakich wypocin "expertów"

Aureus s1vol 4 Horda^^WH

Aureus t1com PE-14 Omega

Aureus ts20 RoA +B+

Ponury Grabarz ts4

Post was edited 4 times, last by Aureus ().

• Już na skype powiedziałem omijaj mnie szerokim łukiem dla mnie nawet powietrze nie jest tak przeźroczyste jak ty

Nie istniejesz po prostu

Aureus s1vol 4 Horda^^WH

Aureus t1com PE-14 Omega

Aureus ts20 RoA +B+

Ponury Grabarz ts4

• I się nie załapałem :(

poczekaj jak sobie wszystko poukładam i Ty się załapiesz :)

Aureus s1vol 4 Horda^^WH

Aureus t1com PE-14 Omega

Aureus ts20 RoA +B+

Ponury Grabarz ts4

• Już na skype powiedziałem omijaj mnie szerokim łukiem dla mnie nawet powietrze nie jest tak przeźroczyste jak ty

Nie istniejesz po prostu

dlatego na tym skype uciekasz jak posikany smarkacz??? Nie mój drogi....tak lekko to nie będzie...tu mnie twoi koledzy nie ucisza!!! wszak nie łamie żadnych zasad. Prawda???

PS. Szerokim łukiem to se mogę co najwyżej średnice flaszki zmierzyć!!

• Część III czyli lecimy dalej ;)

Radosław na razie brak haków i teczki w IPN ale obecny szef obiecał że coś znajdzie a jak nie to zmontuje ;)

radziutrener - nikt nie wie co trenuje słynie tylko jak Kuchciński z latania :D

sandacz drapieżna ryba z rodziny okoniowatych ma jedną wadę kisi offa w oazie :D

Sokrates znany z tego że nie zna go przystojniaczek ;(

Temet Nosce - specjalista od deffa dba o linię ale niezbyt mu to wychodzi;( Po za tym lubi błyszczeć

Weles próbuje wszystkim wmówić że na rzymku też można stawiać trapery zresztą jest ich namiętnym budowniczym ( w opini niektórych nieudolnym) od dawien dawna członek tajnego stowarzyszenia ORMO ( pełna nazwa nieznana tak tajne bractwo podobno w zamierzchłych czasach PRL legalnego):DNie lubi Ślązaków bo za dużo zarabiają i potem szpanują 8o

Zborekk kiedyś dobrze zapowiadający się młody człowiek niestety skumał się z Lordem Turkiem:D

zbirek- tu nie mylić ze Zborekk mały travaianowy gangster jak sam nick wskazuje świetnie przejmuje strategiczne cropy i podpina do nich oazy po czym kończy grę z zapowiedzią że na następnym serwerze zjedzie wszystkich:D

Jeśli kogoś pominąłem trudno jednych z przypadku a innych celowo;)

Aureus s1vol 4 Horda^^WH

Aureus t1com PE-14 Omega

Aureus ts20 RoA +B+

Ponury Grabarz ts4

Post was edited 2 times, last by Aureus ().

• Poświęcił sporo czasu, żeby nic nie napisać, dyrdymały, ja się czuję obrażony, ale demokracja, widocznie tak się kojarzę Aureusowi

• Ja mam duży dystans do siebie i bardzo mi się to podoba ,choć napisałbym więcej śmiesznych rzeczy o sobie ale nie mam co narzekać :thumbsup:

CWANIAKI

-----------------------------------------------------------

OSTRY GERMAN
    Zawsze jesienne CW

• Andrzeju nie miałem zamiaru Cie obrazić jak widzisz sam o sobie tez niezbyt pochlebnie napisałem ale traktuję to z przymrużeniem oka

Jeśli Cię to dotkneło to szczerze przepraszam nie taki był zamiar tego alfabetu :saint:

Aureus s1vol 4 Horda^^WH

Aureus t1com PE-14 Omega

Aureus ts20 RoA +B+

Ponury Grabarz ts4

• kolejna pozycja wydawnicza antraxa jest inspirowana filmem i będzie nosić tytuł "jak stracić chłopaka w 10 dni"...i już słyszałem, że z końcem roku ukaże się poradnik oparty na doświadczeniach naszego literata.."sex po 60 prawda czy fałsz??" oraz tomik poezji "W Polonezie".

Pozdrawiam serdecznie.