Alfabet Traviana ( czyli pół serio pół żartem o graczach i grupach graczy w Travianie)

• A jak Aureus

B jak blondyna ( weles będzie wiedział o co chodzi)

N jak Nysa

P jak polonez

Z jak zomo

Tak powinno to wyglądać

"Nawet jeśli wszyscy już
    w Ciebie zwatpili,
    pokaż, że się mylili"

65752-najmilsza-jpg

65750-naj-kompetentna-osoba-jpg

65751-naj-uzytkownik-jpg

• Wejdź na skype to ci szybko wyjaśnie przystojniaczku kim jesteś :P

43.png2kxxh5.jpg2mzzss.jpg

Piszę dysertację "Wpływ faz księzyca na ilość trolli na FG"

Gdyby głupota miała nogi niejedna osoba całowała by Księżyc w tyłek na kolanach

Nie każdy kto skończył KUL jest odrazu KUL-turalny

Blokada użytkownika to jednak świetna rzecz nie trzeba czytać wszelakich wypocin "expertów"

Aureus s1vol 4 Horda^^WH

Aureus x2 [R]Horda wygrane eME

Aureus t1com PE-14 Omega

Aureus s1vol 12 Anty-Masuffka

Aureus ts20 RoA +B+

Aureus ts3 STP 2018 wygrana

Ponury Grabarz ts4

• ziewam. nie wiem, kim jesteś, przystojniaczek - i wiesz co? Nic mnie to obchodzi :)

никогда не играйте на польских доменах

Post was edited 1 time, last by Sakura: Wulgaryzm został usunięty ().

• ja napisze swoją liste "od A do Z"

A - aureus
    Z - zomo

Cóż, uważam, że krytykować powinno się dopiero wtedy kiedy samemu zrobiło się lepiej.

Zrób swoją, potem krytykuj.

;)

Tiamat forever

Z czasem zrozumiesz, że są ludzie, którzy będą z Tobą, ponieważ jesteś taka jaka jesteś, a także są ludzie, którzy odejdą od Ciebie, ponieważ nie zechcesz być taka, jak oni.

• przystojniaczek czemu na skype tylko do adamosss87_PL piszesz? ;(

Tiamat forever

Z czasem zrozumiesz, że są ludzie, którzy będą z Tobą, ponieważ jesteś taka jaka jesteś, a także są ludzie, którzy odejdą od Ciebie, ponieważ nie zechcesz być taka, jak oni.

• Mnie piana z twojego powodu nie ośmieszaj sie bardziej mnie ludzie znają z gry z forum jedni mnie lubią inni nie (mają prawo) ale mnie znają wiedzą co potrafię

O tobie nikt nic nie wie produkujesz się tutaj tworząc kolejne wypociny powołujesz się na znajomości z przed lat a potem okazuje się że twoi "znajomi koledzy" z gry cię nie znają

Ciegle piszesz jaki jesteś pro udowodnij to choć raz albo pokaż screeny gdzie jesteś top player

Ja nie wstydzę się swoich porażek czy błędów bo ten nie popełnia błedów co nic nie robi

Ale mam też osiągnięcia w tej grze do których tobie daleko pomimo upływu lat ci ludzie mnie pamietaja a kto pamięta ciebie ??

Potrafiłem poprowadzić topowy soj na eME gdy ty nie wiedziałeś czym jest ta gra

Pitolisz kołku w kółko o moim pałacu na startówce a to nawet nie był pałac tylko CD o ile pamietasz jeszcze co to jest

Doskonale wiesz że było to tylko konto testowe ale wciąż powtarzasz te same bzdety

Wiec kim jesteś ? Bo jak dla mnie to tylko żenśkim organem rozrodczym na cztery litery b

43.png2kxxh5.jpg2mzzss.jpg

Piszę dysertację "Wpływ faz księzyca na ilość trolli na FG"

Gdyby głupota miała nogi niejedna osoba całowała by Księżyc w tyłek na kolanach

Nie każdy kto skończył KUL jest odrazu KUL-turalny

Blokada użytkownika to jednak świetna rzecz nie trzeba czytać wszelakich wypocin "expertów"

Aureus s1vol 4 Horda^^WH

Aureus x2 [R]Horda wygrane eME

Aureus t1com PE-14 Omega

Aureus s1vol 12 Anty-Masuffka

Aureus ts20 RoA +B+

Aureus ts3 STP 2018 wygrana

Ponury Grabarz ts4

• mogę pisać też do ciebie,chcesz?

Możesz na głównym również.

Tiamat forever

• Mnie piana z twojego powodu nie ośmieszaj sie bardziej mnie ludzie znają z gry z forum jedni mnie lubią inni nie (mają prawo) ale mnie znają wiedzą co potrafię

chwalisz się i tyle,samemu to nie potrafisz zliczyć do trzech a co dopiero grać
    jak byś znał travian to postawiłbyś w startówce rezydkę
    a jak byś chciał wiedzieć ile trzeba na to surki i czasu jak się tłumaczyłeś

i wiedział że są ku temu narzędzia o kosztach i czasie stawiania budynków

a co gorsze to polecałeś w swoim soju to innym

• Bo wie ze jestem rozsadny czlowiek a nie jakis lewak czy troll forumowy ;)

A ja to co?! =O:huh::rolleyes:

Tiamat forever

• pytasz jakbyś nie wiedziała:P

Cicho, bo on się od 2dni boi odpowiedzieć.

Tiamat forever