• Witam,

Nie wiem jak innych graczy, ale mnie strasznie irytują dwa ostatnie zadania w "zasadzie 1.1" w szczególności słowo "mogą"

§ 1.1 Każdy gracz może posiadać tylko jedno konto na świecie gry. Konto należy zawsze prowadzić tylko dla własnej korzyści. Konta, które istnieją wyłącznie na rzecz innych kont, mogą zostać trwale zbanowane.

Zdanie - Konta, które istnieją wyłącznie na rzecz innych kont, mogą zostać trwale zbanowane. - jest pozbawione kompletnie sensu i może być interpretowane wedle uznania mh czyli ma charakter korupcyjnogenny ;)

Jak interpretować "mogą" i "na rzecz innych kont"

Regulamin gry powinien jasno określać co można a czego nie można robić i powinno z niego wynikać że "musi być tak a tak" a obecnie jest że "może być tak a tak"

Jeśli mh interpretuje słowo "mogą" jako "będą" i zbanuje konto które istnieją wyłącznie na rzecz innych kont to robiąc tak z jednym kontem powinien również zbanować wszystkie inne konta które się nie rozwijają i są przysłowiowymi farmami dla wszystkich innych graczy a na każdym serwerze jest takich zawsze kilka setek co by skutkowało tym ze LG była by zbędna bo po dodaniu farmy do LG i zgrabieniu jej kilka razy powinna zostać zbanowana przez mh.

Interpretacje tej zasady przez mh na ts1 doprowadziły do zbanowania konta z top 5 w ilości defa i kilku innych ze sporą ilością wojska bo podobno istniały tylko na rzecz innych kont, czyli grać deff nie można w Travianie bo idąc tym tokiem rozumowania każdy deffowiec powinien dostać bana bo przecież jego zadaniem jest bronienie sojusznika a to stoi w sprzeczności z ostatnim zdaniem zasady 1.1 Konta, które istnieją wyłącznie na rzecz innych kont, mogą zostać trwale zbanowane.

• Lolek, normalnie nawet po obiedzie bym Ci pozmywała

никогда не играйте на польских доменах

• W sensie, ze powinno byc:

1.1 Każdy gracz MUSI posiadać tylko jedno konto na świecie gry. Konto należy zawsze prowadzić tylko dla własnej korzyści. Konta, które istnieją wyłącznie na rzecz innych kont, MUSZA zostać trwale zbanowane. ?

Byloby niegramatycznie, cos jak nakaz dla kazdego gracza, ze musi na kazdym serwerze pozakladac po jednym koncie. ;]

Odnosnie istnienia kont dla korzysci innych, dobre pytanie, kazda farma istnieje dla korzysci innych, czy wiec MH moga banowac farmy? Takie farmy - farmy, zadne tam PF czy inne multasy.

• Jeśli już tt jest takie konserwatywne powinni wprowadzić zmianę w tej zasadzie na:

§ 1.1 Każdy gracz może posiadać tylko jedno konto na świecie gry. Konto należy zawsze prowadzić tylko dla własnej korzyści. Konta, które istnieją wyłącznie na rzecz innych kont, zostaną trwale zbanowane.

Bardziej liberalna wersja:

§ 1.1 Każdy gracz może posiadać tylko jedno konto na świecie gry. Konto należy zawsze prowadzić dla własnej bądź sojuszu korzyści.

Wersja preferowana przez miliony graczy:

§ 1.1 Każdy gracz może posiadać nieograniczoną ilość kont na świecie gry. Nie ogranicza się w żaden sposób celu istnienia ani sposobu prowadzenia konta przez gracza.

• Oj Daniel zapędziłeś się z tym milionem graczy

Napisz wyraźnie że banowani i powszechnie znani mulciarze optują za tą ostatnią opcją ;)

Tylko że wtedy Travian zniknie z netu gdy na serwerze będzie jedynie dwóch trzech multasów z setkami lewych kont

To co próbujesz propagować to zagłada tej gry

Wiem multy istnieją od zawsze( ale są wyłapywane z różnym skutkiem zresztą), bo zawsze znajdzie się mizerota która nie potrafi grać uczciwie No i dlaczego mulciarze mają mieć na starcie taką przewagę na grającymi uczciwie ?

A ja nadal powtarzam do dobrej gry mult nie jest potrzebny a umiejętność gry ,dobra graba i trochę odwagi
    Tyle że mulciarzom cykorom takie granie nie w smak bo może farma czy wróg się postawi i co wtedy ??

I jak gdzieś wcześniej pisałem jak ktoś nie potrafi ogarnąć jednego konta nie ogarnie też kilku czy kilkudziesieciu

Tak że ja jestem za całkowitym zakazem multów perm ban na multi i konto tworzące (albo natychmiastowa kasacja w grze )
    Całkowity zakaz gry na szkodę własnego konta (to o PF) Zakaz podsyłania sury poza sojusz ( tu kwestia NAP otwarta z surką) co wreszcie ukróci trochę multy

Zakaz deff poza sojusz (tu też kwestia NAP otwarta uważam że można by było wysyłać ) co ukróci praktyki wstwiania deff na farmy

Pewnie pamiętasz konto galijskie na ostatnich MS jak tak właśnie robiło ?

I to chyba byłoby tyle w temacie zasad

43.png2kxxh5.jpg2mzzss.jpg

Piszę dysertację "Wpływ faz księzyca na ilość trolli na FG"

Gdyby głupota miała nogi niejedna osoba całowała by Księżyc w tyłek na kolanach

Nie każdy kto skończył KUL jest odrazu KUL-turalny

Blokada użytkownika to jednak świetna rzecz nie trzeba czytać wszelakich wypocin "expertów"

Aureus s1vol 4 Horda^^WH

Aureus x2 [R]Horda wygrane eME

Aureus t1com PE-14 Omega

Aureus s1vol 12 Anty-Masuffka

Aureus ts20 RoA +B+

Aureus ts3 STP 2018 wygrana

Ponury Grabarz ts4

• Ja uwazam, ze multy powinny byc legalne, bo w tym momencie ci ze zmennym IP moga je zakladac i na nich grac, a ci ze stalym IP nie moga, wiec prawo jest niesprawiedliwe.

Nielegalne powinny byc boty, bo i tak bez bota nikt nie wyklika ilus tam multow do poziomu umozliwiajacego gre na nich, a na botach juz moze.

Wiekszosc graczy zaklada sobie multy do czyszczenia oaz na starcie, po czym je porzuca, ewentualnie farmi. Skoro taka mozliwosc maja gracze ze zmiennym IP, jest to niesprawiedliwe, wyeliminowac zjawiska multi sie nie da, wiec powinny byc legalne i wtedy kazdy gracz mialby rowne szanse bez lamania zasad, a o to przeciez chodzi.

Multy same w sobie nie sa "zle", sa neutralne, negatywny stosunek do nich bierze sie stad, ze na chwile obecna lamia zasady, wystarczy zmienic zasady i juz zaden "mulciarz" nie bedzie mial przewagi, bo kazdy bedzie mogl zalozyc multi, wiec nikt przewagi na multi nie wypracuje i problem z glowy, a na serwerach przybedzie kont do farmienia.

• co za brednie
    poczekaj,już piszą traviana pod ciebie

• Ja uwazam, ze multy powinny byc legalne, bo w tym momencie ci ze zmennym IP moga je zakladac i na nich grac, a ci ze stalym IP nie moga, wiec prawo jest niesprawiedliwe.

Nielegalne powinny byc boty, bo i tak bez bota nikt nie wyklika ilus tam multow do poziomu umozliwiajacego gre na nich, a na botach juz moze.

Wiekszosc graczy zaklada sobie multy do czyszczenia oaz na starcie, po czym je porzuca, ewentualnie farmi. Skoro taka mozliwosc maja gracze ze zmiennym IP, jest to niesprawiedliwe, wyeliminowac zjawiska multi sie nie da, wiec powinny byc legalne i wtedy kazdy gracz mialby rowne szanse bez lamania zasad, a o to przeciez chodzi.

Multy same w sobie nie sa "zle", sa neutralne, negatywny stosunek do nich bierze sie stad, ze na chwile obecna lamia zasady, wystarczy zmienic zasady i juz zaden "mulciarz" nie bedzie mial przewagi, bo kazdy bedzie mogl zalozyc multi, wiec nikt przewagi na multi nie wypracuje i problem z glowy, a na serwerach przybedzie kont do farmienia.

Czyli chcesz usprawiedliwic to, ze na kazdym serwie masz takowe "multy" zas boty juz sa na nie? Gdybys ty choc wiedziala o czym mowisz specu:)

• Udowodnij, ze na "kazdym serwerze" mialam multikonta. Nie jestes w stanie tego udowodnic, bo to zwykle oszczerstwo, wpis, jaki lamie regulamin, podobnie jak twoje boty.

Ja na multach akurat nie gram, nie dlatego, ze jestem swieta, tylko dlatego, ze nie mam na nie czasu. Czyjes inne multi mi nie przeszkadzaja, u przeciwnikow rowniez nie, bo takie konta sa slabo pilnowane i latwo mozna z nich wioski przejmowac.

• Udowodnij, ze na "kazdym serwerze" mialam multikonta. Nie jestes w stanie tego udowodnic, bo to zwykle oszczerstwo, wpis, jaki lamie regulamin, podobnie jak twoje boty.

Ja na multach akurat nie gram, nie dlatego, ze jestem swieta, tylko dlatego, ze nie mam na nie czasu.

Ja ci nic nie bede udowadniac, wystarczy mi 1 gra z Toba, Ci co grali czesciej wiedza i czytaja ten twoj pot, czy prawdziwy- sami moga ocenic:)

Posiadanie multikont jak i posiadanie hasel/uzywanie ich lamie regulamin tak samo jak uzywanie botow wiec zluzuj.

a ty byś chciał jedno i drugie co nie?

tak to każdy palant potrafi

Ty bys nie dal rady, czyni Cie to zatem... ( i tu zagwostka)

• Ja ci nic nie bede udowadniac, wystarczy mi 1 gra z Toba, Ci co grali czesciej wiedza i czytaja ten twoj pot, czy prawdziwy- sami moga ocenic:)

No i ktore to niby moje konto na tym serwerze, gdzie grales ze mna bylo moim multi? Jakis nick moze bys podal? Bo ja tam nie mialam zadnego mulciaka, natomiast nicki twoich multow moge az 3 podac, wiec nie oceniaj innych po sobie, jeszcze nie majac zadnych podstaw do tego, o dowodach nie wspominajac. ;]

Ja na multach akurat nie gram, nie dlatego, ze jestem swieta, tylko dlatego, ze nie mam na nie czasu. Czyjes inne multi mi nie przeszkadzaja, u przeciwnikow rowniez nie, bo takie konta sa slabo pilnowane i latwo mozna z nich wioski przejmowac.

Ale masz hasła do kont innych gracz więc to też jest łamanie regulaminu . Tak jak piszecie nikt nie jest święty.

• Ale masz hasła do kont innych gracz więc to też jest łamanie regulaminu . Tak jak piszecie nikt nie jest święty.

Ty dajac swoje hasla takze lamiesz regulamin. Wchodzenia przez cudze hasla jeszcze nikt mi nie udowodnil, samego posiadania tych hasel rowniez, a to ze ktos cos ma, nie znaczy, ze uzyje. Gdyby gracze grali aktywnie na swoich kontach, to dowodcy by nie zbierali hasel, zeby za nich ogarniac, bo to dla nikogo zadna frajda wysylac za kogos def albo pilnowac mu konta i jesli ktos za kogos cokolwiek ogarnia, to ten ktos powinien byc wdzieczny, a nie celowac oskarzycielsko zaslinionym paluszkiem "a bo ona miala moje haslo". Jakbys sie nauczyl samodzielnie grac i byl tak aktywny w grze, jak na forum, to by nikomu twoje haslo nie bylo do szczescia potrzebne.

W dalszym ciagu nie widze, jaki to ma zwiazek z multi.