Galutinis mūšis - 8 serija - Šauklys

• martina_roman2.png

Mano antras vizitas į rūmus buvo visiškai priešingas pirmajam. Pagaliau sugebėjau apžiūrėti viską! Žinių pergamentas pasirodė itin vertingas ir Signora Martina pasiūlė man apdovanojimą: aš galėjau pasiimti kažkiek aukso arba tapti šaukliu. Tik tada aš supratau, kad tai buvo būtent tai, ką aš tikėjausi išgirsti.

Šauklys! Kai kurie žmonės, įskaitant ir mano tėvą, su panieka žiūri į tai, ką daro šaukliai, bet aš visada tikėjau, kad jie padeda imperijai neiširti. Šaukliai keliauja į visus tolimiausius kampelius, dalijasi naujienomis su vietiniais gyventojais, ir tada perduoda informaciją apie žmonių poreikius atgal į rūmus. Drąsūs vyrai ir moterys, kurie retai užsibūna vienoje vietoje, visada yra įvykių centre, net prieš tai, kai įvykiai gali būti laikomi naujienomis. Žinoma, aš labai norėčiau būti šaukliu!

Šiuo metu šaukliai informavo apie tai, kad vis daugiau aljansų naujai užkariautose žemėse sutarė dirbti kartu visiškai kitokiu pagrindu. Jie kūrė nuožmias sąjungas su glaudžiomis narystėmis, ir tam, kad gautum pastiprinimą savo gyvenvietei, turėjai būti nariu. Nuostabu! Daugiau jokių būrių, pasimetusių apleistose gyvenvietėse, kur niekas nežinojo, kas ką nužudė.

Pirmieji genčių pasaulio stebuklai ėmė rodytis žemėse, kur penkios gentys kovojo dėl čempiono titulo. Garsioji kova tarp penkių genčių artėjo ir tik vienas pasaulio stebuklas nuspręs, kas bus paskelbtas geriausiu šių metų strategu.

Tolimosios „Codex: Victoria“ žemės man vis dar išliko mįslingos. Beveik jokie šaukliai nesilankė tose teritorijose, kurios susikūrė sau naujas taisykles; ten įprasti gamtos dėsniai veikė kitaip, artefaktai veikė aljansus, kurie kontroliavo tam tikrus regionus, nuotykiai niekada nesibaigė ir niekas net nebuvo girdėjęs apie pasaulio stebuklus.

Vienas dalykas mane nuliūdino: iš mano sesės jokių naujienų nebuvo. Kai tik įsikūriau sostinėje ir pradėjau pasiruošimą, per vieną iš šauklių, keliavusių į mano šeimos pusę, galėjau perduoti žinutę saviškiams. Jis pažadėjo man atsiųsti žinutę nuo sesers, kai tik galės. Savaitė po savaitės pasitikau visus pasiuntinius, grįžtančius iš mano namų, tačiau man neatėjo nei vienas pranešimas. Ėmiau jaudintis. Galų gale, vieną dieną man buvo įduotas pranešimas. Visgi mano laimė išblėso, kai pamačiau savo tėvo keverzones, o ne elegantišką sesers kaligrafiją. Raštelis buvo trumpas ir piktas:

„Visada žinojau, kad tu buvai bloga sėkla, o tavo prosenelio genų tavyje buvo per daug. Ir dabar šį trūkumą perdavei savo seseriai! Jai dužo širdis išgirdus naujienas apie tavo mirtį iš tavo mokytojo, kuris buvo pakankamai padorus, kad apsilankytų pats. Ji ne tik neparodė jam jokios pagarbos, bet ir slapčia išvyko iš namų, niekam nepasakiusi nei žodžio! Štai nesuprantama žinutė, kurią ji tau paliko.“ Jokio pasisveikinimo, jokio parašo. Tėtis, kaip įprasta.

Pažiūrėjau į voką. Jame tikrai buvo dar vienas trumpas raštelis. Mano sesers raštas!

"Jei tu esi gyvas:

Brangiausias broli,

Po visko, kas nutiko, negalėjau daugiau likti namuose. Tikiuosi, kad vieną diena susitiksime šiame ar kitame pasaulyje.

Myliu, Marcella"

Raštelyje buvo dar kai kas. Užuomina!

Užduotis: Šešėlio sesuo kitoje raštelio pusėje pripiešė keistų dėmių. Kas tai yra? Kokie jų pavadinimai?

Praleidote ankstesnes serijas? Jas galite perskaityti čia

• Bendra konkurso informacija:

Pradžios laikas ir data

Rugsėjo 3, 2019 – 11:00

Pabaigos laikas ir data

Rugsėjo 9, 2019 – 11:00

Nugalėtojai skelbiami

Rugsėjo 10, 2019

Nugalėtojai parenkami

6 atsitiktinai parenkami laimėtojai iš visų teisingai atsakiusių

Prizai

50 auksinių x 6 winners

Auksinių kuponai galioja tik

BALTICS bendruomenėje

Auksinių kuponai galioja iki

Gruodžio 31, 2020

Kad galėtumėte laimėti, būtina

Nurodyti savo paskyros vardą ir serverį, kuriame žaidžiate, pateikiant atsakymą į mįslę. Kiekvienas žaidėjas gali dalyvauti konkurse tik vienoje bendruomenėje.

Jei patiriate nesklandumų su failų prisegimu forume, prašau naudoti vieną iš šių paveikslėlių iškėlimo paslaugų ir pridėkite nuorodą savo atsakyme:

• Sveiki

Zaidziu Baltics1 serveryja mano prisijungimas R4dikas.

Mano atsakymas butu toks : Tos 5 demes kurias paliko Marcella tai yra zemiu plotai kuriuose gyveno penkios gnetys kurios pirma karta kovesi del cempiono titulo.

• Nupiešė codex baltics mįslingas žemes, kuriose gentys sutarė gyventi taikiai ir kiose gal but sutiks ją - Regionai,- Castra Regina,Ravenna,Caralis, Brundisium,Syracusae, Epidaurum.