Rezidence bug?

• Ahoj,

hraju na serveru CZ/SK2 a při přebírání se mi stalo, že při prvním útoku sem zbořil rezidenci, při druhém snížil loajalitu a při třetím se ukázal log, že rezidence nebo palác ještě nebyly zbourány.
    Nutnu podotknout, že útoky šly za sebou v rozmezí 5 vteřin.

Proto se chci zeptat, jak je to vůbec možné, logy příp. můžu dodat.

Předem děkuji za odpověď PUDDLE

• presne tak, obranca dal medzidef prostredníctvom postavenia úrovne rezidencie s dokončením v čase, keď si šiel len s kecalmi.. sám som to už niekoľkokrát použil pri bránení zakladačky.. 5s je luxus, to ani nebolo tak ťažké.. keď nemáš def a ani medzidef, tak sa ideálne troluje týmto spôsobom alebo tabuľami..

• Jo to celkem chápu, že pět sekund je dost, a takhle jsem si i přesně myslel, že se to stalo, ale čistě logicky to nechápu :D
    Pochopil bych, kdyby tam tu rezidenci neměl a načasoval to přesně mezi, ale když tam ta rezidence je a je zbořená, jak se může dostavět :D
    Protože, když dám stavět rezidenci na level 2, třeba, a ta je zbořená, jak se pak postaví rezidence na level 1...

To mě na tom zaráží, a spíš mi to přijde jako chyba ve hře teda.., jestli to tak funguje, tak dobře.. jen sem se s tím zatim v travianu nestkal

Díky za odpověď :)

• Jo to celkem chápu, že pět sekund je dost, a takhle jsem si i přesně myslel, že se to stalo, ale čistě logicky to nechápu :D
    Pochopil bych, kdyby tam tu rezidenci neměl a načasoval to přesně mezi, ale když tam ta rezidence je a je zbořená, jak se může dostavět :D
    Protože, když dám stavět rezidenci na level 2, třeba, a ta je zbořená, jak se pak postaví rezidence na level 1...

To mě na tom zaráží, a spíš mi to přijde jako chyba ve hře teda.., jestli to tak funguje, tak dobře.. jen sem se s tím zatim v travianu nestkal

Díky za odpověď :)

funguje to proste tak, že to, čo máš v časovej slučke a práve sa to stavia jednoducho už len čaká na sprocesovanie.. vysvetliť sa to dá na príklade surovín.. tiež neukradneš suroviny, za ktoré sa stavba momentálne stavia..

Príklad: rezidencia je na úrovni 10.. ty útočíš z 3-4 dedín a evidentne pomaly a je to útok, nie lúpež a dedina nie je hlavná.. 90% hráčov pochopí, že to nie sú katovacie vlny, ale preberačka.. načasuje si čas dokončenia úrovne 11 na čas tesne po tom, ako príde čistiaci útok, ktorý katuje rezidenciu.. čo sa stane? ty zhodíš rezidku z 10 na 0 a v momente, keď prídu ďalšie vlny bez katov a len s kecalmi bude rezidencia dokončená na úrovni 1..

tip na riešenie.. posielaj 5 katov aj z tých bočných.. ak rezidenciu nepostaví, tak 5-8 katov nič nezničí.. ak áno, tak 5-8 katov katne rezidku z 1 na 0

tip2 na riešenie.. ak nemáš katy v ostatných dedinách, tak skús to hrať na loosera a pošli ešte pred ostrým útokom asi 3-4 sekundy fake.. ak nastaví to dokončenie rezidencie za prvý útok, tak bude hodne prekvapený, čo sa to stalo

tip3 na riešenie.. ak nevieš útočiť, tak radšej hraj def alebo si tie dediny len zakladaj, prípadne preberaj len natarov a neaktívnych hráčov