5 eylül tr15 codex victoria LORD, POYRAZ,HZZ birlikleri

• 5 eylülde başlayacak bölgesel codex victoria serverine LORD, HZZ ve POYRAZ birlikleri olarak alikoma başkanın eşliğinde -/- ve -/+ Bölgesinde yerimizi alacağız. yarışmacı arkadaşlara başarılar dileriz.

• 10 yıldır oynuyorum bu oyunu kod nedir codex victoria nedir bölgesel server nedir bilmiyorum. bilen birisi yardımcı olabilir mi.

yani kod mu gerekiyor farklı bir server oyun sistemimi bizde girebiliyormuyuz

• 5 Eylülde açılacak olan codex victoria serveri için kayıt anahtarına ihtiyacınız yok. Kayıt anahtarı olmadan da üye olabilirsiniz.

Travian topluluk kuralları için BURAYA tıklayabilirsiniz. :)

• 5 eylülde başlayacak bölgesel codex victoria serverine LORD, HZZ ve POYRAZ birlikleri olarak alikoma başkanın eşliğinde -/- ve -/+ Bölgesinde yerimizi alacağız. yarışmacı arkadaşlara başarılar dileriz.

Bir hzz de burda türedi :D

Hak edene hakkını veririz!

• 5 Eylülde açılacak olan codex victoria serveri için kayıt anahtarına ihtiyacınız yok. Kayıt anahtarı olmadan da üye olabilirsiniz.

Peki Dark Blue Bey, neden oyuncular kod istiyor ve kod gönderiliyor?

• doğru yere mi soruyorum bilmiyorum ama acemiyim birşey sormak istiyorum burada 5 ırk olacağı için altınsız oynayan birisine hangi ırkı tavsiye edersiniz ?

NOT : Daha önce roma oynadım uzun süre , 2 inşaat yapması çok güzel ve askerleri pahalı olmasına rağmen çok iyi , birde mısır oynamıştım hamamddesi iyi ama askerleri güçsüz siz 5 ırktan hangisini tavsiye edersiniz altınsız oynayacak birisine

• doğru yere mi soruyorum bilmiyorum ama acemiyim birşey sormak istiyorum burada 5 ırk olacağı için altınsız oynayan birisine hangi ırkı tavsiye edersiniz ?

NOT : Daha önce roma oynadım uzun süre , 2 inşaat yapması çok güzel ve askerleri pahalı olmasına rağmen çok iyi , birde mısır oynamıştım hamamddesi iyi ama askerleri güçsüz siz 5 ırktan hangisini tavsiye edersiniz altınsız oynayacak birisine

Hun oynamanı tavsiye ederim hocam asker yetiştirme ucuz yağma ile gelişebilirsin

cermen hariç oynanır hocam. para yatıran adama şansınız olmaz o kadar

:)

• kapalı betada oynuyorum hızlı başlangıç oyunu bilenler için çok iyi , saldırı oynayanlar için hastane iyileştirme özelliği çok iyi,oyunun başında nufus kasmak gibi bir hataya düşmeyin asker codexte çok önmeli hemen asker ve yağma ilk öncelik olmalı galya oynuyorum ama cermen daha mantıklı..