Codex Victoria - o wszystkim i o niczym.

• siemano łobuzeria

Jaka ćwiartka? :D

Tiamat forever

Z czasem zrozumiesz, że są ludzie, którzy będą z Tobą, ponieważ jesteś taka jaka jesteś, a także są ludzie, którzy odejdą od Ciebie, ponieważ nie zechcesz być taka, jak oni.

• Jaka ćwiartka? :D

plus plus

Bad Boys Bad Boys, whatcha gonna do? whatcha gonna do when they come for you?
    ..................................................
    Piwa i Pacierza nie odmawiam.
    Pozdrawiam

Bad Boys FastFood
    Kontroler AY

• Dlatego napisałem, że "są gracze", mam nadzieję że trzeci w kolejności został daleko w tyle

Nikt więcej nie podbił

‭‭1‬×‬ hełm gladiatora 28 370039 skończony przelicytowany

Jak widać też licytowałem :) czałe 100 srebrników, trochę mi brakło

3700 zm to ok. 75 Euro. Przeliczajac to na puszki z piwem to wychodzi mi 80 sztuk. ( dwa tygodnie picia). Ale pewnie kupil to abstynent(abstynentka) a calkiem mozliwe ze ta trzecia plec.

• plus plus

Cho na skype.

Tiamat forever

Z czasem zrozumiesz, że są ludzie, którzy będą z Tobą, ponieważ jesteś taka jaka jesteś, a także są ludzie, którzy odejdą od Ciebie, ponieważ nie zechcesz być taka, jak oni.

• 3700 zm to ok. 75 Euro. Przeliczajac to na puszki z piwem to wychodzi mi 80 sztuk. ( dwa tygodnie picia). Ale pewnie kupil to abstynent(abstynentka) a calkiem mozliwe ze ta trzecia plec.

Jest duże prawdopodobieństwo, że czapka pochodzi z konta wspomagającego jednej z dwóch ekip, które są licytowały - ktoś najprawdopodobniej będzie miał do przelania trochę tego "piwa" na konto główne, lub jak kto woli przerzucenia tych puszek.

Btw

Czemu puszkowe, a nie butelkowe? Nie widzisz różnicy czy chcesz trochę zaoszczędzić?

• generalnie jak przelejesz zawartość do szklanki (czy tam innego naczynia), puszka wypada lepiej od butelki. Co innego jak degustujesz bezpośrednio z opakowania

• Jest duże prawdopodobieństwo, że czapka pochodzi z konta wspomagającego jednej z dwóch ekip, które są licytowały - ktoś najprawdopodobniej będzie miał do przelania trochę tego "piwa" na konto główne, lub jak kto woli przerzucenia tych puszek.

Btw

Czemu puszkowe, a nie butelkowe? Nie widzisz różnicy czy chcesz trochę zaoszczędzić?

Nikt sie nie licytowal. System wrzuca takie ceny z tylka przy 1wszej licytacji.

Sama bym na to nie wpadla i dowiedzialam sie podczas ostatnich MS, ze tak to dziala.

• 3apu4o.jpg

43.png2kxxh5.jpg2mzzss.jpg

Piszę dysertację "Wpływ faz księzyca na ilość trolli na FG"

Gdyby głupota miała nogi niejedna osoba całowała by Księżyc w tyłek na kolanach

Nie każdy kto skończył KUL jest odrazu KUL-turalny

Blokada użytkownika to jednak świetna rzecz nie trzeba czytać wszelakich wypocin "expertów"

Aureus s1vol 4 Horda^^WH

Aureus x2 [R]Horda wygrane eME

Aureus t1com PE-14 Omega

Aureus s1vol 12 Anty-Masuffka

Aureus ts20 RoA +B+

Aureus ts3 STP 2018 wygrana

Ponury Grabarz ts4

• generalnie jak przelejesz zawartość do szklanki (czy tam innego naczynia), puszka wypada lepiej od butelki. Co innego jak degustujesz bezpośrednio z opakowania

Witam butelka najlepsza :) dla twardych polecam nurka .

• Ja tam nie ważne czy piję prosto z "opakowania" czy przeleję do szkła, wybieram butelkowe, jeśli ktoś nie czuje różnicy to niech piję puszkowe.

Co do licytacji, pierwszy dałem 100 i jeszcze odnotowałem pierwsze podbicie - normalne na 101, system nie windował ceny, potem widziałem chyba jak było już z 6ść i cena była normalna. Jest to możliwe, że ktoś z tg zakłada konto do podbijania cen, system może widzieć, że ktoś dał dużo i go podbić do ceny blisko maksymalnej kwoty, odwrotnie raczej nie jest to możliwe - że trzeba przebić kogoś ze zlecenia tg kto ustawił cenę minimalną, bo byłoby to zbyt łatwe do wychwycenia przez osoby zainteresowane kupnem danego przedmiotu. Teoretycznie jest możliwe takie naciąganie graczy przez tg, ale raczej mało prawdopodobne zwłaszcza na tego typu serwerach. Tak czy inaczej wygrywający musiał ustawić tak swoje maksimum zakupu, więc ewentualnie to i tak dany gracz jest powodem windowania ceny. To my gracze decydujemy o takim wyglądzie aukcji czy innych poczynań na serwerze. To my tolerujemy różnego rodzaju zachowania graczy, a potem mamy pretensje, że tg nie reaguje.

Wracając do tego co dzieje się na serwie:

Mamy tu sojusz dwuodłamowy, który bardzo poważnie potraktował początkowy etap i na razie jako jedyni pozajmowali już kilka croopów pozostawiając całą resztę w tyle.

W odpowiedzi jako przeciwwaga zawiązała się już spora koalicja.

Czyli klasyk z serwerów z cudakami.

Wygląda na to, że starania tg do zmuszenia graczy do zmiany stylu i taktyki jakie panują na serwerach z cudakami nie przynoszą skutku. To będzie kolejny serw, który już na starcie gracze zarzynają, potem będzie klasyczne pisanie, że nuda. Ale taki wybór tych co kreują ten serwer, w późniejszym czasie będą mogli mieć pretensje tylko do siebie.

Na razie tak to wygląda:

1. OFF 60 665 39922
    2. WPW 60 619 37112
    3. MY 44 549 24137
    4. WPW-II 42 555 23315
    5. +NWO- 34 592 20131
    6. AK 24 450 10802
    7. WzS 14 555 7776
    8. OFF2 16 474 7587
    9. BMW E38 15 504 7562
    10. POLAND 8 527 4214
    11. WzP 4 649 2595
    12. STC 3 508 1523
    13. TYPACZ 2 535 1070
    14. ZBW 2 437 874
    15. REZERWAT 1 729 729
    16. Sushi 1 714 714
    17. MC 1 664 664
    18. Btc 1 623 623
    19. Drax 1 565 565
    20. Bekarty 1 557 557

WPW, MY, WzP to koalicja/przeciwwaga dla OFF

A tak wygląda to od strony kont (po przejrzeniu kolejnych stron - 11 croopów zajętych, wszystkie przez konta OFF/OFF2)

1. Fux OFF 959 4
    2. Baltazarki OFF 878 3
    3. Agaw WPW 853 3
    4. OzyryS WPW 852 3
    5. esst OFF 845 3
    6. Wredne mendy OFF 841 4
    7. DruzynaA OFF 837 3
    8. Moogreen OFF 835 3
    9. magdalena WPW 823 3
    10. Figura WPW 821 3
    11. Madża MY 819 3
    12. Gryzli OFF 819 4
    13. Gubernator WzP 812 3
    14. zupakalafiorowa OFF 809 4
    15. Maciamacia WPW 802 3
    16. Jarogi WPW 796 3
    17. R.A. OFF 792 4
    18. ares25 OFF 788 4
    19. Egon77 - 786 3
    20. kingS WPW 777 3

Mi się nie podoba taki styl rozegrania zwłaszcza serwerów bez cudacznych, więc chyba się z niego za jakiś, raczej niedługi czas zwinę, na znaczącą zmianę raczej chyba nie mam co liczyć.

• Niestety taki urok tego typu serwerów że gracze wolą popować zamiast przejmować region przez walkę

Kunktatorski styl gry niestety ale wielu to pasuje bo mają całe konta do końca serwera ;)

Blokada użytkownika to jednak świetna rzecz nie trzeba czytać wszelakich wypocin "expertów"

Aureus s1vol 4 Horda^^WH

Aureus t1com PE-14 Omega

Aureus ts20 RoA +B+

Ponury Grabarz ts4

• Nie pamiętam gdzie była gadka o IP więc wyjaśnię to tu

mowa jest o IP w sieci kablowej

ewa miała rację co ja potwierdzałem ,fizycznie jest możliwe by cały Kraków był pod jednym IP ale na pewno nie jest
    myk polega na tym że dostawcy internetu grupują internautów u siebie przysłowiowo dając im swoje numerki
    i tak jeśli ktoś nabroi to dostawca mając takie zbiorowe IP np.60 domów, trafi po numerku do tego co nawywijał
    tak samo jest w sieciami komórkowej i bezprzewodowej.Mówiłem też że globalna ilość indywidualnych IP jest ograniczona.

dodam tylko że indywidualne IP jest droższe,bo można coś tam działać z monitoringiem.Tak to obecnie działa technicznie.

Zapomniałem się zapytać o zmienne IP bo wiem że takie było ale nie wiem czy nadal jest.

• Niestety taki urok tego typu serwerów że gracze wolą popować zamiast przejmować region przez walkę

Kunktatorski styl gry niestety ale wielu to pasuje bo mają całe konta do końca serwera ;)

co to za zabawa domki budować , lepiej się pobawić kombinować w atakach :) poznać ludzi , nie dobierać sobie do głowy że ktoś jest wrogiem to od razu zły , zniszczę go itd . trzeba mieć dystans do siebie. to tylko gra a niektórzy nie wiem co chcą udowodnić , kłótnie jeden wie więcej od drugiego itd. to jest dla mnie dziecinne ale za to śmieszne
    pozdrawiam :D

• Na ts20 RoA dwa lata temu rozegraliśmy bardzo fajny serwer właśnie tego typu bez napinki bez specjalnych przepychanek słownych na FG i bez robienia sobie z przeciwnika wroga do końca świata i jeden dzień dłużej

Akcji było bardzo dużo po obu stronach a nie tylko sim-city

Wpadłem potem na inny serwer tego typu i niestety nuda która zabijała człowieka chyba po dwóch m-cach oddałem sąsiadowi wioski i potem skasowałem konto

Aureus s1vol 4 Horda^^WH

Aureus t1com PE-14 Omega

Aureus ts20 RoA +B+

Ponury Grabarz ts4

• Na ts20 RoA dwa lata temu rozegraliśmy bardzo fajny serwer właśnie tego typu bez napinki bez specjalnych przepychanek słownych na FG i bez robienia sobie z przeciwnika wroga do końca świata i jeden dzień dłużej

Akcji było bardzo dużo po obu stronach a nie tylko sim-city

Wpadłem potem na inny serwer tego typu i niestety nuda która zabijała człowieka chyba po dwóch m-cach oddałem sąsiadowi wioski i potem skasowałem kont

wykruszą się :) tylko okres ochronny minie bo teraz się ranking liczy :D