Codex Victoria - o wszystkim i o niczym.

• Ofik Zupy śliczny;)

Fakt że serwer wiał nudą, zwłaszcza dla mnie defowca gdzie dosłownie parę razy wysyłałem go do dwu sitów.

Ale rozpoczęte to i dokończone.

Dziękuję za wspólną zabawę.

Pozdrawiam Irek

• Ogolnie poziom przeciwnika (nie mówię o OFF) był żenujący a wypowiedzi na forum tylko świadczą ,że to banda farm. I nie ma co tu dyskutować. Serwer zakończyłem dość wcześnie gdyż już wtedy było wiadomo ,że nie ma sensu grać i wygra OFF bo po drugiej stronie nie ma praktycznie oporu i jakiejkolwiek inicjatywy czy poziomu. 2 konta potrafiły odbić cały region , mając w pobliżu 30 kont tej zacnej zbieraniny farm i to bez ciśnienia. Mobilki które siały popłoch. Gracze OFF broniący sie skutecznie własnym offem przed katasowaniem mówi samo za siebie jako był poziom po stronie przeciwnika. Przez ten okres byłem zaatakowany raz. Gdy OFF strategicznie podszedł do zajmowania regionów , przeciwnik zbierał z mapy wszystkie farmy jak leci tylko by zająć region. Gdy większość graczy miała 25k pałek po stronie OFF , przeciwnik latał szrotami po niecałe 10k. Pewnie jeszcze pushowane. A argumenty ,że po stronie OFF grały no-live'y no to pogratulować poziomu gry i intelektu. Proponuje farm villę ;) albo symulator kozy. Coś dostosowanego do poziomu i czasu. Albo częściej korzystajcie z trybu wakacyjnego.

Gratuluję tym samym OFF wygranej ale to już było wiadome w 2 miesiącu gry. A nawet wcześniej.

KomodorSquN [ LWY] [Anarchy]

WielebnyMasta [nie pamiętam :D ]

1/2 NasSomDwóch [Anarchy]

złyPan [nie pamiętam :D ]

złyGal [nie pamiętam :D ]

Fafiperła

Siewca Zła [DGB]

Nieznajomy [nie pamiętam :D ]

SzponyDemony [nie pamiętam :D ]

1/2 Legendarni [JZK]

Zen Tzu [ OFF]

1/4 Los Bagietos [JZK]