BALTIC X3 RENKAMA KOMANDA MUSTI LERI

 • Labas, perskaitei temos pavadinimą ir susidomėjai?

  Taip supratai teisingai, renkame komandą kuriai nepasipriešins net ir pats "Teatgimsta Travian Lietuvoje" alijansas kuriam vadovauja toks žaidėjas kaip Julius . Renkama nedidelė, iki 5 žmonių komandą. Kodėl tokia maža? Nes kaip jau dauguma žinote Julių jis niekada neužbaigia serverio, o dar geriau, sunkiai sulaukia planų, tad mums tik reikės deffo pastatyti ww, nes paprasčiausiai mus puls tik natarai. O jeigu atsitiks taip, ir jų alijansas stebuklingai pasieks tokią viršūnę kaip WW statybos, Julius įgaus antrąjį kvepavimą ir sugrįžęs į žaidimą pradangins visą "Teatgimsta Travian Lietuvoje" alijanso deff'ą, vien dėl to, kad jam atsibodo žaisti ir taip padės mums pasiekti pergalę.


  Taip pat šiame poste norėčiau palinkėti sėkmės tam pačiam Juliui (Leri), kad nors kartą per visą savo Travian karjerą pabaigtu serverį, nors ir ltx kurio lygį žinome visi, o jei atsitiks taip, kad nepabaigs, tada linkiu sekmės jo busimam dualui Teletabiui, kuriam pasakau iš karto, jeigu norėsi užbaigti serverį tai pradėk taupyti pinigus refundinto aukso išpirkimui :)).


  Dėl priimimo į komandą rašykit man. Serveryje rasite mane kaip LeriGriovejas


  SU PAGARBA, LeriGriovejas

  Post was edited 3 times, last by Dienera ().

 • Smagus servas nusimato :D

  Past servers: Alfėja Baltics speed, Alfėja Baltics 2, MC Eiaiestyi comx2, Eiaiestyi com29 (x5), Ankhsi com83 (PtP Closed Beta)

 • Komanda neberenkama.

  Tikėjausi, kad Julius užbaigs žaisti bent vieną serverį, tačiau atsitiko taip, kad jis baigė jį, dar net neprasidėjus žaidimui.

 • Komanda neberenkama.

  Tikėjausi, kad Julius užbaigs žaisti bent vieną serverį, tačiau atsitiko taip, kad jis baigė jį, dar net neprasidėjus žaidimui.

  Pats irgi nežaisi?

  S1(2) Dorottia; S3(2)Dorottia/Zona; S2(3) Dorottia/ NES ; S2(4) Portugalė/ZOO; S6(3) Maziukau/Buožės; S5 (Baltic) Dorottia/ PPN

  Ru8(?) Dorottia/Paradise; bent keli com..

  Vėl Lietuva - TS19(PTP) Dorottia/BC/EVEREF; TS20 Kubush/PS; Quali2019 (GroupB) Kubush/SMURFS- ; TS15(com) Dorottia/Bedlam.

tg_TL-DQ4_970x250_181126.jpg