NORTH.W S4 AÇIKLAMASI

• S5 'TE bir zamanlar Ç&T ile beraber oynayan NW Birliklerimi burada...

oğuz ?

Yangın görseler akılları gidicek ama sorsan hepsi ateş... :evil:

Server 5 Hanedan

Server 1 Nar , Halfera

Server 4 Avcı :!::!::!:

Server 6 Hzz 8)

Yeniden S4 -/- bölgesinde Hanedan ailesiyle.(dostlarımız davetlidir)

............winter in coming.....8)

• Benim, mehmet abi - murat abi ?

murat ben kardeşim mehmet abi dediğim gibi yıllardır oynamıyor bıraktı oyunu.

bu arada hayırlı olsun kardeşim yuva kurmuşsun.

Yangın görseler akılları gidicek ama sorsan hepsi ateş... :evil:

Server 5 Hanedan

Server 1 Nar , Halfera

Server 4 Avcı :!::!::!:

Server 6 Hzz 8)

Yeniden S4 -/- bölgesinde Hanedan ailesiyle.(dostlarımız davetlidir)

............winter in coming.....8)

• murat ben kardeşim mehmet abi dediğim gibi yıllardır oynamıyor bıraktı oyunu.

bu arada hayırlı olsun kardeşim yuva kurmuşsun.

Sağol murat abi oyuna başlayacaksanız bende gelirim, Borader'de gelir, ama ortak oluruz,

Oğuz yaşıyomuydun sen :)

Allah çok şükür şimdilik yaşıyoruz :) bu sene varsanız bende NW'ye geleyim, 4 kişi 3 def 1 saldırı olarak.

• Umarım rekabetin olduğu keyifli bir server olur.Kazandığımız 2 normal servera çeşitli bahaneler ile tatmin olmayanlar,3xdeki başarımıza da kulp bulmuşlar.Bizle rakip bile olmamış ve bu servera gelmeyecek olduğu halde ortalığı kızıştıran mikserlere prim vermeyelim.Rh birliği gibi kaliteyi yükseltecek farklı rakiplerin de geldiğini görürüz inşallah.

• Sağol murat abi oyuna başlayacaksanız bende gelirim, Borader'de gelir, ama ortak oluruz,

Allah çok şükür şimdilik yaşıyoruz :) bu sene varsanız bende NW'ye geleyim, 4 kişi 3 def 1 saldırı olarak.

Metin babaya sordum oğuz evleniyor uzun bi süre oynamaz demişti :) Hayırlı olsun kardeşim Allah mutluluğunuzu bozmasın :) Murat abiyle Eski Hanedan ekibini toplama niyetimiz var ama çoğu kişi bırakmış muratefe mehmet abiye de ulaşamadık bi türlü.. Ara verdim bende biraz eski tadı yok yada eski dostlukları bulamadığımızdan bize öyle geliyor :) Ekip toplarsanız destek amaçlı gelebilirim anca eskisi kadar vakit ayıramıyorum artık :)

ÇEKO

Açılmamış Kanatların Büyüklüğü Bilinmez.

• Sağol murat abi oyuna başlayacaksanız bende gelirim, Borader'de gelir, ama ortak oluruz,

Borader Tırcı 70lik .. Eski oyuncuları duymak güzel. Ozdo Oğuz 70lik hesabı mı ?

• Umarım rekabetin olduğu keyifli bir server olur.Kazandığımız 2 normal servera çeşitli bahaneler ile tatmin olmayanlar,3xdeki başarımıza da kulp bulmuşlar.Bizle rakip bile olmamış ve bu servera gelmeyecek olduğu halde ortalığı kızıştıran mikserlere prim vermeyelim.Rh birliği gibi kaliteyi yükseltecek farklı rakiplerin de geldiğini görürüz inşallah.

Güzel yorumunuz için teşekkür ederiz. Amacımız herhangi bir birliğe üstünlük sağlamak değil. adamus ve north açıkladıktan sonra servere giriş kararı aldık tek amacımız kaliteli ekiplerle rekabete girmek. Bu bir oyun ve biz bunun bilincindeyiz. Umarım servere gelmiş ve gelecek ekiplerde bu bilinç altında varlık gösterir.

qAp7gD.gif

Yaşasın tam bağımsız Ruh Hastaları !

• Güzel yorumunuz için teşekkür ederiz. Amacımız herhangi bir birliğe üstünlük sağlamak değil. adamus ve north açıkladıktan sonra servere giriş kararı aldık tek amacımız kaliteli ekiplerle rekabete girmek. Bu bir oyun ve biz bunun bilincindeyiz. Umarım servere gelmiş ve gelecek ekiplerde bu bilinç altında varlık gösterir.

Başarılar ali. Gücünüz ve potansiyeliniz olmasına rağmen, Çoğu ekibin yaptığı gibi boş server'da at koşturup ego kasmak yerine zorlu rakiplerin olduğu bi server'a girişiniz takdiri hak ediyor :)

Kazan+Kazan bi serverı olacak benim görüşüm kaybeden ekibin edineceği tecrübe için bile başlanır bu server'a düşünce güzel :) Uzun yıllardır server başlamadan sonucunu merak edeceğim bi server'a ilk kez denk geliyorum herkes için hayırlı olsun şimdiden.

ÇEKO

Açılmamış Kanatların Büyüklüğü Bilinmez.