Mistrzostwa Polski Sojusze

• Zakładam ten temat aby każdy mógł się dowiedzieć jakie ekipy startują. Może to przyciągnie więcej graczy. :thumbsup:Każdą ekipę która ma zamiar zagrać prosił bym o określenie się w tym temacie. :)

• a coś więcej, czy to nowy sojusz, czy już kiedyś gdzieś graliście, jakie plany na ten serwer.

Napiszę jak Zbirek:

,,za wczesnie odkrywac karty jeszcze,,

CWANIAKI

-----------------------------------------------------------

OSTRY GERMAN
    Zawsze jesienne CW

• Nie róbcie tu spamu watek jest przeznaczony do prezentacji sojuszy deklarujacych grę na MP

Kolorr_PL niepotrzebnie usuwałeś post o ekipie Brzeta i tak został zauważony a po drugie tak faktycznie żadnych kart nie odkrywa ;)

43.png2kxxh5.jpg2mzzss.jpg

Piszę dysertację "Wpływ faz księzyca na ilość trolli na FG"

Gdyby głupota miała nogi niejedna osoba całowała by Księżyc w tyłek na kolanach

Nie każdy kto skończył KUL jest odrazu KUL-turalny

Blokada użytkownika to jednak świetna rzecz nie trzeba czytać wszelakich wypocin "expertów"

Aureus s1vol 4 Horda^^WH

Aureus x2 [R]Horda wygrane eME

Aureus t1com PE-14 Omega

Aureus s1vol 12 Anty-Masuffka

Aureus ts20 RoA +B+

Aureus ts3 STP 2018 wygrana

Ponury Grabarz ts4

• Spoko ;) powodzenia Ci w grze zycze i wybacz mi nieuprzejmosc nerwowy jestem ;) Oj a reszte serwer zweryfikuje :)

LWY ocenia jak CW gra na krotki dystans ;) Pozdrawiam

Przynajmniej będzie ktoś kto będzie mógł nas zaskoczyć na krótkim dystansie

CWANIAKI

OSTRY GERMAN
    Zawsze jesienne CW

• Przynajmniej będzie ktoś kto będzie mógł nas zaskoczyć na krótkim dystansie

OSTRY ja nie mowie że nie umiecie grać na krótki dystansie ;) już sie boleśnie przekonał Bartek o tym ostatnio

Ale może troche wiecej Panie i Panowie i sie sytuacja odwróci :)

• Oby,to nas tylko bardziej zmotywuje

CWANIAKI

OSTRY GERMAN
    Zawsze jesienne CW

• Witam,
    czy mógłby ktoś lepiej zorientowany w temacie, przybliżyć jakie ekipy będą grały na tym serwerze?

Podobno serwer ma ruszyć w pierwszym tygodniu października, więc każdy dobrze zorganizowany sojusz powinien już znać swój potencjał.

Z tego co wiem startują :

Oficjalnie:

CW - dowodzi - Kaja, Zlaz, -/-

SNP+LJK - pod dowództwem Tyrusa, Burdysa i Nyc, ćwiartka ?

Burza 'z grupą osób' ( ET ? ) +/+

Nieoficjalnie:

HLS/Patologia

Gumi ? - nie wiem z jaką ekipą

+ Kilku pojedynczych graczy, którzy wyrazili chęć gry na tym serwerze, bez konkretów czy w którymś z wymienionych sojuszy, czy z własną ekipą.

Jeżeli coś pomyliłem, kogoś pominąłem, proszę o sprostowanie/uzupełnienie przez zainteresowanych lub inne mądre osoby.

Z aktywności na forum, serwer zapowiada 'niezłą' frekwencje i rywalizacje jak na ostatnie serwery PL, obawiam się, że jednak jak zwykle na przepychankach i groźnych zapowiedziach randomowych ekip na forum się skończy ( Te, które ogłosiły oficjalnie swój udział, nie uważam za randomowe ). Odpowiedź na moje pytanie, pomogłaby w decyzji czy dołączyć na ten serwer, czy zostać przy serwerze com z BH 2.10, gdzie emocji na pewno nie zabraknie.

Pozdrawiam

Robert

• No dobra czas się oficjalnie zapowiedzieć, gumi z ekipą:

S1iBPXn.jpg

Jako 'Kolorki', czy to tylko żart?

A tak na poważnie to czemu BH nie chcą na pl? Za mało luda będzie?

Za mało graczy, za niski poziom umiejętności i 'dyplomacji' na serwerach PL. Nie jestem funkcyjnym BH, więc o oficjalny komentarz proszę pytać Dastana lub Patroklesa.

SNP+LJK - pod dowództwem Tyrusa, Burdysa i Nyc, ćwiartka ?

dementuję tę plotkę :D

Która część się nie zgadza ?

Wybaczcie jeżeli, moje pytania są zbyt bezpośrednie, unikam kontaktu na czatach z 'celebrytami' travianowymi - interesuje mnie tylko gra, nie afery tworzone w okół niej, dlatego wolałem podsumować i dowiedzieć się wszystkiego w jednym miejscu.

Pozdrawiam

• SNP+LJK - pod dowództwem Tyrusa, Burdysa i Nyc, ćwiartka ?

Mnie? 8|

Tiamat forever

Z czasem zrozumiesz, że są ludzie, którzy będą z Tobą, ponieważ jesteś taka jaka jesteś, a także są ludzie, którzy odejdą od Ciebie, ponieważ nie zechcesz być taka, jak oni.