Start nového serveru ( 30.9.2019)

• Zdravím všechny.

Před pár dny jsem zjistil že bude startovat nový clasik server 30.9.2019.

Zmobilizoval jsem svoji alianci NWM a celkem se těšíme jak si zase po roce jednou zahrajeme společně.

Chtěl jsem se zde zeptat jaké aliance se chystají na tento start serveru a zda někdo nehledá předem domluvené spojenectví nebo něco podobného.

Náš cíl je hlavně dobře si zahrát a pokusit se vyhrát jako vždy.

Doufám že se server neplní velkou kvalitní komunitou.

Děkuji za reakce

Melfox ;):thumbsup:

PS: My se chystáme nejspíše na -/- , kam se chystáte vy ?

• popravde.. nikdy som o Vašej aliancií nepočul, ale aby si niekto dohadoval spojká ešte pred začiatkom serveru a vlastne tajne dúfal, že server bude slabší na kvalitu, tak to asi nie je záruka top aliancie :) v každom prípade sa vidíme! ;)

• popravde.. nikdy som o Vašej aliancií nepočul, ale aby si niekto dohadoval spojká ešte pred začiatkom serveru a vlastne tajne dúfal, že server bude slabší na kvalitu, tak to asi nie je záruka top aliancie :) v každom prípade sa vidíme! ;)

Ahoj, naše aliance NWM jde na cca 4tý server. Nejsme moc známí, hrajeme pouze clasik servery a to jen občas. Zatím se nám ale celkem dařilo 2 vítězný ze 3 serverů co se odehrálo. Stále je ale co se učit a řekl bych že patříme nad lepší průměrné aliance. Doopravdy co se na serveru předvede se ukáže v průběhu.

Ono zastáváme politiku věrnosti a cti. Od začátku do konce. Raděj padnu jako Hrdina než vyhraji jako Zbabělec. Takže to nemá nic společného s doufáním že bude server slabší.

• Ja mám taký pocit, že Melfox tam má preklep a "neplní" = "naplní" a všetci sa toho nezmyslu chytáte. Naviac nevidím z jeho strany nejaké vychvaľovanie.

• Já na ten překlep nereagoval vůbec a myslím ze ho všeci vidí.

“Náš cíl je hlavně dobře si zahrát a pokusit se vyhrát jako vždy.”

Opakuji slovo jako vždy. Přitom věta šla ukončit slovem vyhrát ale vložil velký důraz na jako vždy a následně to rozepíše :).

Ale je to fuk super ze bude více hráčů a snad i samostatných alianci a ne vlezdoritku jako vždy ;)

• No tak pokud jste tak dobří jak vychvaluješ snad není třeba znát soupeře a spojence :)

Prostě musíš porazit všechny :thumbsup:

Nemusíš porazit všechny, když máš spojence. Hra proti všem v našem počtu nepřipadá moc v úvahu.

Ja mám taký pocit, že Melfox tam má preklep a "neplní" = "naplní" a všetci sa toho nezmyslu chytáte. Naviac nevidím z jeho strany nejaké vychvaľovanie.

Překlepu jsem si nevšiml, funguji hlavně na telefonu poslední dny sem to nepostřehl. Díky za upozornění .