Pomysł na utrudnienie gry na multi

• 1/Aby ograniczyć oszustwa multi proponuję wprowadzenie zapisu urządzenia by nie można było założyć innego konta na serwerze w systemie.

Likwidacja konta na serwerze zlikwiduje ślad tego zapisu.Wydaje mi się że podobne utrudnienie lub coś takiego było w Kingdoms.

Zgoda na to mogła być wymieniona w regulaminie i akceptowana przy rejestracji.

2/Utrudnienia dla botów

obowiązkowe wprowadzenie awatar dla każdego zakładanego konta na serwerze

dla urody List top zamieściłbym taki awatar i tam

również awatar żeby był widoczny na mapie zamiast oznaczenia przynależności do nacji

a nacja by była widoczna po kliknięciu ,najechaniu myszką na osadę,wtedy byłoby widoczne całe info o osadzie.

• Lol awatar na mapie dobre większych bredni nie czytałem :D

I szlag dla jakiej urody dla Twojej ?? ;(:saint:

Normalnie padłem:D

43.png2kxxh5.jpg2mzzss.jpg

Piszę dysertację "Wpływ faz księzyca na ilość trolli na FG"

Gdyby głupota miała nogi niejedna osoba całowała by Księżyc w tyłek na kolanach

Nie każdy kto skończył KUL jest odrazu KUL-turalny

Blokada użytkownika to jednak świetna rzecz nie trzeba czytać wszelakich wypocin "expertów"

Aureus s1vol 4 Horda^^WH

Aureus x2 [R]Horda wygrane eME

Aureus t1com PE-14 Omega

Aureus s1vol 12 Anty-Masuffka

Aureus ts20 RoA +B+

Aureus ts3 STP 2018 wygrana

Ponury Grabarz ts4

• Oj prostaczku przystojniaczku nie pogrążaj się trollu już bardziej

Toniesz po uszy we własnym szambie

Blokada użytkownika to jednak świetna rzecz nie trzeba czytać wszelakich wypocin "expertów"

Aureus s1vol 4 Horda^^WH

Aureus t1com PE-14 Omega

Aureus ts20 RoA +B+

Ponury Grabarz ts4

• Było to w styczniu 1 kwietnia w dzień upalny,
    gdy padał śnieg, kiedy to bramy jerozolimskie zamykano na agrafki.
    Kiedy to policjant prowadził pijanego nieboszczyka, wtem weszła osiemnastoletnia staruszka, stojąc usiadła na drewnianym kamieniu i nic nie mówiąc rzekła do niskiego pana wysokiego wzrostu z długą brodą bez zarostu: jestem bezdzietną wdową z trojgiem małych dzieci. Najstarszy syn wlazł na gruszę, urwał pietruszkę, cebula poleciała, aż przyszedł właściciel tego banana. Mówi - złaź pan z tego kasztana.

giphy.gif?cid=790b761174674efe65d8a9d55081f637636a448ba491c127&rid=giphy.gif

• Jasny gwint czy ty przystojniaczek żałosny mały zakłamany trollu nie umiesz inaczej ??

Z ciebie ma ubaw cała społeczność traviana jak na FG tak po wszelkich czatach na słowo "przystojaniaczek wszyscy rżą ze śmiechu

Nie bardzo to rozumiem całkowity brak honoru brak ambicji że o braku rozumu nie wspomnę no chyba że jesteś masochistą i lubisz się sam poniżać i być poniżanym przez innych

Aureus s1vol 4 Horda^^WH

Aureus t1com PE-14 Omega

Aureus ts20 RoA +B+

Ponury Grabarz ts4

• ciezko bedzie bo ma 3 lata^^

Wiem wiem on jak ta pieprzona bakteria wszędzie go pełno i trudno się pozbyć:D:D:D

Aureus s1vol 4 Horda^^WH

Aureus t1com PE-14 Omega

Aureus ts20 RoA +B+

Ponury Grabarz ts4

• Jasny gwint czy ty przystojniaczek żałosny mały zakłamany trollu nie umiesz inaczej ??

Z ciebie ma ubaw cała społeczność traviana jak na FG tak po wszelkich czatach na słowo "przystojaniaczek wszyscy rżą ze śmiechu

Nie bardzo to rozumiem całkowity brak honoru brak ambicji że o braku rozumu nie wspomnę no chyba że jesteś masochistą i lubisz się sam poniżać i być poniżanym przez innych

wisi mi to co takie zero o mnie trajluje

Wiem wiem on jak ta pieprzona bakteria wszędzie go pełno i trudno się pozbyć:D:D:D

spójrz na swoje bulgotanie a ile jego i wszędzie a jakie bzdety
    nie stać cię na nic lepszego ,więc ci wybaczam

• wisi mi to co takie zero o mnie spamuje

Jak do tej pory zerem jesteś tylko ty na FG zero dokonań zero osiągnięć tylko kłamstwa kłamstwa kłamstwa noobku

Nie potrafisz nawet jednego nicka podać ( a raczej nie chcesz by nie wyszło jaka ameba z ciebie ) nie potrafisz konkretnie podać serwera po za jednym gdzie ludzie na których się powołujesz i tak takiej ofermy nie znaja

Pomysły ?? no cóż pięciolatek ma lepsze od od takiego trolla jak ty i pewnie lepiej od ciebie by ogarnął tą grę

Lecz się trollu na nogi albowiem na głowę za późno :D

Aureus s1vol 4 Horda^^WH

Aureus t1com PE-14 Omega

Aureus ts20 RoA +B+

Ponury Grabarz ts4

• Przestancie sie tak nad nim znecac.

Pomysl avatarow na mapie bardzo ciekawy, niestety na Travianie nie powinien byc wprowadzany, dlatego, ze jeszcze bardziej gra by zaczela zamulac.

Mogloby byc tak, ze jako jedna z opcji za ZM daloby sie wstawic avatar w to okienko, gdzie boh ma glowe (w sensie, ze wlasny obrazek mozna by bylo umiescic tam, gdzie portret bohatera), na pewno nikomu by to nie przeszkodzilo, a kto by chcial, to by skorzystal - konto by bylo bardziej spersonalizowane.