⭐ YENİ ⭐ - Yaklaşan Değişiklikler

 • Sevgili oyuncular,


  Yaklaşan değişiklik topluluğun, Legends Tour Elçilerinin ve Efsanelerinin katılımı ile gerçekleşen etkinlikte yaptıkları istekleri içeriyor.


  Tılsımlar :

  • Tılsım bulunan köylerde moral bonus etkisi kaldırıldı.
  • Kahramanın alabileceği tılsım sınırı kaldırıldı. Oyuncunun 3 aktif tılsıma sahip olabileceği ve yalnızca birinin hesap etkili olabileceği kuralı değişmedi.

  Ticari Rota :

  • Legends Tour Temsilcileri ve Efsaneleri'nin istekleri üzerine ticari rotalarınızı tek seferde silebileceğiniz "Tüm Ticari Rotaları Sil" butonunu ekledik

  7421.png


  Oyuncu Profili :

  • Oyuncu profili istatistiklerle ilgili ek bilgiler, not ekleme butonu ve yaklaşan Legends On Tour çalışmaları hakkında bilgi almanız için güncellendi.
  • Oyuncu raporlama özelliği, oyuncu profiline eklendi. İkinci yayında daha fazla bilgi bulabilirsiniz.

  7159.png


  Diğer Değişiklikler :


  • Eğer 1 saat içerisinde eski merkeziniz ve yeni merkez yapacağınız köyünüze gelen saldırı var ise (yağma hariç) artık merkezini değiştirmeniz mümkün olmayacaktır.
  • İnşa alanındaki surun şekli inşa alanlarına daha fazla yer açacak şekilde düzenlendi.  Codex Victoria:

  • Oyuncular, kahramanın ana köyünden bağımsız olarak kahraman envanter kaynaklarını nerede kullanabileceklerini seçebilecekler.


  Planlanan değişiklikler ve bu değişikliklerin başlayacağı kesin tarih değişiklikler bölümünde yayınlanacaktır.


  Sizin Travianınız: Legends Ekibiniz

  AA_SMOD_Sig.png

  Post was edited 5 times, last by SlyCat ().

 • Bu mesaj ile yeni şikayet sisteminin nasıl çalışacağını açıklamak istiyoruz.


  Eylül’de Rule Enforcement Team(RET) şu konuları ele aldı: çoklu hesaplar, şikayetlerinizi inceleme ve ihlalli hesapların cezalarını uygulama. Bu özellik bu haftadan itibaren açılacak yeni oyun dünyalarında, Closed Beta ve PTR’de uygulamaya konulacak.  Oyuncuları rapor etmenizi ve işlemlerini kolaylaştırmak için oyuncu profillerine “Oyuncuyu şikayet et” adını verdiğimiz yeni bir özellik getiriyoruz.


  1_report-player-button.png

  Bu butona tıkladığınızda oyuncuyu şikayet etme sebebinizi seçebileceğiniz ve bununla alakalı not ekleyebileceğiniz bir pencereye yönlendirileceksiniz. Bu notta neye dikkat edilmesi gerektiğini açıklamalı ve RET teamin neyi kontrol etmesini istediğinizi açıklamalısınız.


  2_report-player-type.png


  Günde sadece bir şikayette bulunabilirsiniz. Bu şikayete ekleyeceğimiz notta hesapla ilgili açıklama yapabilir, bu hesapla bağlı olarak ihlalli olduğuna inandığınız hesapları da yazabilirsiniz.

  Bilgiler gönderilmeye hazır olduğunda “Şikayet Et” butonuna basarak raporunuzu doğrudan gönderebilirsiniz. Hesapları ayrıntılı olarak inceleyecek ve müşteri hizmetleri bileti atmaya gerek kalmadan uygun önlemler alınacaktır.  3_report-player-restriction.png


  Eğer şikayet hakkınız kalmadıysa buton grileşecek ve bir açılır pencere ile bu durum size açıklanacaktır.

  Lütfen inceleme sonucunda gizlilikten dolayı bir mesaj almayacağınızı unutmayınız. Ancak endişelenmeyin, RET team tüm şikayetlerinizi dikkatle inceleyecektir.  Travian:Legend Ekibiniz

 • 🗘 GÜNCELLEME 🗘- Merkez değiştirme kısıtı hakkında güncelleme

  Sevgili Oyuncular,


  Son zamanlarda, çeşitli yeni özellikler içeren bir güncelleme ile ilgili bir değişiklik yayınladık, biri çok sayıda olumsuz yorum aldı.

  • Merkez köyünüzü; eski veya yeni merkezinize bir saat içinde saldırı geliyorsa değiştiremiyorsunuz. (Yağma buna dahil değil.)

  Bu değişiklik, saldırıdan kısa bir süre önce merkez olmasına rağmen köyün reislenmesine yol açacak olan durumlardan kaçınmak için planlandı.


  Geri bildirimleriniz ve DEVs'in önerdiği bazı fikirler sayesinde verimli bir şekilde beyin fırtınası yaptık ve konuya alternatif bir çözüm bulduk. Şöyle devam edeceğiz:

  • Yakında bu özelliği, uygulandığı PTR ve Closed Beta'dan kaldıracağız ve bu özelliğin diğer oyun dünyalarında işleme konulmasını durduracağız.
  • DEVS ekibimiz, dün bulunan farklı bir teknik çözüm üzerinde çalışacak, ancak oldukça karmaşık bir değişim olduğundan ve tamamen yeni bir sistemin geliştirilmesi gerektiğinden, uygulaması 3-4 hafta sürecek.
  • Bu süre zarfında yukarıda belirtilen durumun ortaya çıkma olasılığı hala mevcut. Yeni teknik çözüm uygulandığında, tek dezavantajı çok nadir olarak; bir oyuncunun birkaç saniye boyunca aynı anda 2 merkezinin olabileceğidir.Oyun içinde başka bir etki olmasını beklemiyoruz.

  Beklentileriniz ve oyunu daha da geliştirmemize yardımcı olan fikirleriniz için bir kez daha teşekkür etmek istiyoruz. Bunu gerçekten takdir ediyoruz.

  Travian:Legends Ekibiniz

tg_TL-DQ4_970x250_181126.jpg