DESTAN BİRLİKLERİ SALDIRI & SAVUNMA RAPORLARI

• Destan Birliklerinin saldırı ve savunma raporları en kısa zamanda burada olacaktır...

FOREVER DESTAN

*S4: DİRİLİŞ DESTANI S3: DİRİLİŞ DESTANI ,Optimus Prime (_ÇIĞRI_) G.DOĞU Birlikleri *S11: KOREGE SON Birlikleri *S7 MAJÖR ( DESTAN BİRLİKLERİ )

• 4 saatlik bir süreçte toplanan savunma ile yapılanlar. Hiç beklemediğimiz bir saldırıydı.

Saldıran arkadaşı ve savunan kendi ekibimi tebrik ediyorum

FOREVER DESTAN

*S4: DİRİLİŞ DESTANI S3: DİRİLİŞ DESTANI ,Optimus Prime (_ÇIĞRI_) G.DOĞU Birlikleri *S11: KOREGE SON Birlikleri *S7 MAJÖR ( DESTAN BİRLİKLERİ )

• Yan köyde Çakılma raporları toplamda 8 sıralı saldırı gelmiştir...

FOREVER DESTAN

• Toplamda 8 Sıralı Saldırımız Başarı ile yapılmıştır

FOREVER DESTAN

• DEPDEP37 Toplamda 9 sıralı atılmıştır...

Zemheri 8 Sıralı atılmıştır...

FOREVER DESTAN

• 4 saatlik bir süreçte toplanan savunma ile yapılanlar. Hiç beklemediğimiz bir saldırıydı.

Good job

And we'll love again
    And we'll laugh again
    We'll cry again
    And we'll dance again

Ayyildiz olum kaç senedir şu oyunu oynuyosun koçbaşı basmasını bi türlü öğrenemedin

Ayrıca her sıralının yanına 500 tokmak koyma. Ara yemicek şekilde ayarla 3 sıralıya sadece manco koy. Saray köşk varsa max 1-2 manco kesilir o da önemsiz

Yukarıda yazdıklarımı 10 senede zor öğrenecektin sana öğretiverdim. Teşekkür et abine

• Ayyildiz olum kaç senedir şu oyunu oynuyosun koçbaşı basmasını bi türlü öğrenemedin

Ayrıca her sıralının yanına 500 tokmak koyma. Ara yemicek şekilde ayarla 3 sıralıya sadece manco koy. Saray köşk varsa max 1-2 manco kesilir o da önemsiz

Yukarıda yazdıklarımı 10 senede zor öğrenecektin sana öğretiverdim. Teşekkür et abine

Geldim aslan parçası hatırlarmısın hani 3 yıl önce coskun seni def ettiğinde yalvarıyordun adaş allah askına ahmet vurmasın beni artık diye ama ben hatırlatayım senini gibi mid farmcıları çok gördüm ben mertçe oynarım arkadaşlar orda tebrik ederim güzel kordine olmuşlar ancak suc benim koc başlarını çekmedim bile emanetten he bu arada diyorum ya adamlar savunmuş atmış senin bir hesabın bile yok delikanlı olsan ben geliyorum diye kaçmazdın burdan sallama ile olmuyor a sosyal gibi bütüngün forum DESTAN daki kardeşleri tebrik ederim zevkli idi sonuçta biz onlarla cilveleştik te sana ne olyuor aslan parçası sen niye zıplıyorsun anladık kuyruk acın varda benden servar servar kaçıp burdan laf salatası yapma hadi işine

• Geldim aslan parçası hatırlarmısın hani 3 yıl önce coskun seni def ettiğinde yalvarıyordun adaş allah askına ahmet vurmasın beni artık diye ama ben hatırlatayım senini gibi mid farmcıları çok gördüm ben mertçe oynarım arkadaşlar orda tebrik ederim güzel kordine olmuşlar ancak suc benim koc başlarını çekmedim bile emanetten he bu arada diyorum ya adamlar savunmuş atmış senin bir hesabın bile yok delikanlı olsan ben geliyorum diye kaçmazdın burdan sallama ile olmuyor a sosyal gibi bütüngün forum DESTAN daki kardeşleri tebrik ederim zevkli idi sonuçta biz onlarla cilveleştik te sana ne olyuor aslan parçası sen niye zıplıyorsun anladık kuyruk acın varda benden servar servar kaçıp burdan laf salatası yapma hadi işine

Hahahahha coşkun abi beni birlikten mi atmış ? KONTES abi ben süvaride nezaman oynadım da sen beni birlikten attın :D

Ahmet senin kafa 2 yıl evvelde güzeldi hala güzel hahahahha. Ahmet beni başkasıyla karıştırdın galiba. Ben 2 sene evvelki s4te HUN Birliklerinin Genel Saldırı Komutanı ve Genel Başkanıydım. Senin gri dibindeki köyünü KTKA kankanla beraber sıfırladım ağlaya ağlaya hesap sildiniz :D

Hala öğrenememişsin koçbaşının önemini. Yav 10 yılda oynasan 1 arpa boyu kadar ilerleyemiyosun ne tür varlıksın sen :D

• Hahahahha coşkun abi beni birlikten mi atmış ? KONTES abi ben süvaride nezaman oynadım da sen beni birlikten attın :D

Ahmet senin kafa 2 yıl evvelde güzeldi hala güzel hahahahha. Ahmet beni başkasıyla karıştırdın galiba. Ben 2 sene evvelki s4te HUN Birliklerinin Genel Saldırı Komutanı ve Genel Başkanıydım. Senin gri dibindeki köyünü KTKA kankanla beraber sıfırladım ağlaya ağlaya hesap sildiniz :D

Hala öğrenememişsin koçbaşının önemini. Yav 10 yılda oynasan 1 arpa boyu kadar ilerleyemiyosun ne n :D

Aslanım şimdi her yerden def edilmiş yalancı birisin ben hayatımda hesap silmedim varsa aksini söyleyecek biri burdayım KTKA ve Ayıldız hesap sildi diye hatta SAYGI da serhat şahittir 30 v 2 attik ufukla genede direndik velakin sen benim oldugum servara 30 kişi başlayan kaybeden birisin hayatın boyunca dostun olmamış bütüngün forumdasın yani real de yok velakin güzel kardeşim adamların rapor yeri burası burayı boş laflarınla doldurma delikanlı olan servara gelirdi senin bu oyunda tek bilğin oyunda korunaklı yere sığınayım bana madde atsınlar tarla basayım birlikteki yeni adamları sömüreyim birine yalakalıp yapıp altın alayım seni tanınyan kim varsa aynısı söyler ya oyunun içindeki tokmak sallayan kadar etkin yok bana akıl verme hayatında bir kere delaikanlı gibi oyun oyna hatta diyorum ki yeni servarda birine yalakalık yap git yanına ben dibine gelicem ara vericektim senin için vermem ama yürek 0 bilgi 0 çene 100 hadi aslanım senel laf salatası yapamam adamarında formunu rahat birak git başka yerde yalan.

:rep07: Tırpancı

Post was edited 2 times, last by Dark Blue: Kullandığınız kelimelere dikkat ediniz. ().

• Aslanım şimdi yav her yerden def edilmiş yalancı birisin ben hayatımda hesap silmedim varsa aksini söyleyecek biri burdayım KTKA ve Ayıldız hesap sildi diye

hahahaha yav ahmet sen harbiden problemlisin. Beni kim birlikten atmış olum :D beni birlikten atacak adam daha anasının karnından doğmadı. Oynadığım her svde üst düzey yönetici olmuşumdur sen harbiden çamaşır suyu içme moruk abartıyosun.

Hesap silmedin YIKA YIKA HESAP SİLDİRTTİM :D satın alabildiğin hesapları da kısa süre içinde sıfırladığım için çaresizce kaçtın YIKIK :D

6DbLDN.jpg

Kendi birliğini satıp düşman birliğine sığınan bir zavallıydın cezanı kestim

şimdi yalanlarsın falan köy isimlerini de atayım elalem görsün :D

NLNRLN.jpg

2 v 30 nasıl atıyosun tekte çakıldın ben seni yıkınca hesap silip kaçtın yazık ya o kadar harcadığın paraya

sen benim oldugum servara 30 kişi başlayan kaybeden birisin

Ben hangi svye 30 kişi başlayıp kaybettim lan ? :D 2 sv oynadım ikisindede birliğim wow kurdu. Birinde rekor roma ordusu basıp abilerini sıfırladım diğerinde de birliğim ve 4 kişilik +/+ sınır timimle rakip bölgenin 40 birim içine girerek tüm +/+ yı yıkıp 3 wow ordusu çıkartıp 100/100 wowunu reisledik defalarca orantısız güç uyguladım daha ne yapayım lan :D

hayatın boyunca dostun olmamış bütüngün forumdasın yani real de yok velakin güzel kardeşim adamların rapor yeri burası burayı boş laflarınla doldurma delikanlı olan servara gelirdi senin bu oyunda tek bilğin oyunda korunaklı yere sığınayım bana madde atsınlar tarla basayım birlikteki yeni adamları sömüreyim birine yalakalıp yapıp altın alayım seni tanınyan kim varsa aynısı söyler ya oyunun içindeki tokmak sallayan kadar etkin yok bana akıl verme hayatında bir kere delaikanlı gibi oyun oyna hatta diyorum ki yeni servarda birine yalakalık yap git yanına ben dibine gelicem ara vericektim senin için vermem ama bilgi 0 çene 100 hadi aslanım senel laf salatası yapamam adamarında formunu rahat birak git başka yerde yalan..

yazılarına ve yaşadığın kafaya bakarsak harbiden psikolojik sorunların var :D

Seni istesem süvariden attırırım olum sen neyin kafasını yaşıyosun :D ( genel başkan maskeli yasin reelde kardeşimdir, çoskun abi ve tayfun abi canan abla vs de var. Ahmet hayattaki tek oyuncağını elinden aldırma bana :D )

adamların rapor yeri burası burayı boş laflarınla doldurma

kimse destanın ufak raporlarına bakmaya tenezzül etmez ama ben buraya yazdıkça emin ol kat be kat fazla insan takip ediyo bu sayfayı hahahaha

• O tirihte travian oynamıyordum vede humnlarla hiç oynamadım

• Aynı tarihte AyyYıldız süvari diye bir hesapta s2 de var oda silinmiş ne hikmet ise silsem sildim direm kaçmam senin gibi bir çocuğa ne anlatıcam he özenen kişiliğimi bezenen adamlar var iftihar ederim ama hesaplarda o tarihte yoktum 2 yıl ara verdim

• O tirihte travian oynamıyordum vede humnlarla hiç oynamadım

Yav ahmet sana şurdan bi söverdim de modlar banlayacak. Benim adamlarımın birine hesabını satın almak için mesaj attığının ssleri bizzat gördüm :D

KTKA_TR ufuktu sanırsam adın. Ne diyo la bu ahmet ? Sen buna kardeşim mi diyodun bide hahahahahah bunun kendine hayrı yok daha

Aynı tarihte AyyYıldız süvari diye bir hesapta s2 de var oda silinmiş ne hikmet ise silsem sildim direm kaçmam senin gibi bir çocuğa ne anlatıcam he özenen kişiliğimi bezenen adamlar var iftihar ederim ama hesaplarda o tarihte yoktum 2 yıl ara verdim

Ne büyük şahsiyetsinki özentilerin köy adlarının işaretlerine kadar eksiksiz güzelce sırasıyla kopyalamış hahshshshs

Senin acilen tedavi olman gerek bu kafa bu bedeni fazla götürmez :D