WOW SÜRECİ - SALDIRI VE SAVUNMA RAPORLARI

• Merhaba,

Wow sürecini bu başlık altında takip etmemizin daha iyi olacağını düşündüm.

Saldırı ve savunma raporlarını burdan paylaşabiliriz.

iyi oyunlar,

Fatih

• Oo fatih başkan basarilar köyünü koruyamadin wowu korursun umarim:*

• :thumbsup: inşallah dediğin gibi olur defleri bekliyoruz wow a.. belki artık bir işe yaramak istersiniz :)

halen bir umudum var bikac tane daha ordunuzu cakmak adina simdilik yerinde dursun defler..ama emin ol defler sonrasinda sende olucak tek amacimiz gokturk kazansin zaten:thumbsup::thumbsup:sizleri seviyorum:*

• Oo fatih başkan basarilar köyünü koruyamadin wowu korursun umarim:*

Taşeron defleri kime atmayı düşünüyosunuz :) heralde öbür sv ye götürmiyceksiniz. GF ye çok zor GÖKTÜRK e çok zor. Üçok a da benden dolayı atmazsın :) e zaten kaos ve hzz seviye basmıyo. Valla ben çıkamadım bu işin içinden :)

• Taşeron defleri kime atmayı düşünüyosunuz :) heralde öbür sv ye götürmiyceksiniz. GF ye çok zor GÖKTÜRK e çok zor. Üçok a da benden dolayı atmazsın :) e zaten kaos ve hzz seviye basmıyo. Valla ben çıkamadım bu işin içinden :)

Vasifsiz eleman.mezara goturmicez tabi.ama senin goktukler e calistigin belli.sen kafani yorma git bitane daha depo tilsimi çal cok isine yarar daha 1 aydan fazla var server bitmesine:D

• Vasifsiz eleman.mezara goturmicez tabi.ama senin goktukler e calistigin belli.sen kafani yorma git bitane daha depo tilsimi çal cok isine yarar daha 1 aydan fazla var server bitmesine:D

Kıyamam ya:) sen dibindeki elemandan o 2-3 askerinle casus tılsımı çalarken wowu 99 dan 0 a indirmiş gibi sevinirken biz kahvemizi yudumlayıp eğlensin yavrucak diye izleyenlerdeniz. Ben kimseye çalışmıyorum ama gönlüm Üçok ekibinin kazanmasından yana. Göktürklerde gayet saygıyı hakeden kaliteli ve efendi bir ekip. Tabi sen rakiplerinle de anlaşmak nedir muhabbet nedir bilmediğin için sana garip geliyor olabilir. Sen en iyisi ağzını felan bi bantla sıkıca yapıştır abilerinin sana emrettiği defi köşende yetiştirmeye çalış. Bu vasıfsızlığınla bide sağa sola laf sokmaya çalışma rica ediyorum

• Kıyamam ya:) sen dibindeki elemandan o 2-3 askerinle casus tılsımı çalarken wowu 99 dan 0 a indirmiş gibi sevinirken biz kahvemizi yudumlayıp eğlensin yavrucak diye izleyenlerdeniz. Ben kimseye çalışmıyorum ama gönlüm Üçok ekibinin kazanmasından yana. Göktürklerde gayet saygıyı hakeden kaliteli ve efendi bir ekip. Tabi sen rakiplerinle de anlaşmak nedir muhabbet nedir bilmediğin için sana garip geliyor olabilir. Sen en iyisi ağzını felan bi bantla sıkıca yapıştır abilerinin sana emrettiği defi köşende yetiştirmeye çalış. Bu vasıfsızlığınla bide sağa sola laf sokmaya çalışma rica ediyorum

ha ha ha ne kadar akilsiz oldugun belli işte casus tilsimini aldigim kisiyle aramdaki mesafeye bak istersen . ezbere konuşuyorsun.

Muhhabbetede gelirsek fatih baskanla duzeyli sekilde konustuk aksini idda ediyorsa yazsin kendi bizde adamina gore muhabbet kardeş.

• ha ha ha ne kadar akilsiz oldugun belli işte casus tilsimini aldigim kisiyle aramdaki mesafeye bak istersen . ezbere konuşuyorsun.

Muhhabbetede gelirsek fatih baskanla duzeyli sekilde konustuk aksini idda ediyorsa yazsin kendi bizde adamina gore muhabbet kardeş.

Yav neyse boşver adam wow raporları için sayfa açmış beni kötü kötü konuşturuyosun. Bide ayrıca 15 dk bekletiyosun :) klavye dersi al biraz sana önerim hadi sağlıcakla ;)

• Bende onu anlamiyom zaten sanane ben adamla konusuyom yanlislikla senin hesabini fln mi yiktik ne dir bu kkadarsana giren çıkan

Def askerleriyle köy yıkılmıyor abisi. Önce korkunu yenip saldırı askeri basman gerekiyo onun için. Ben seviyene inip cevap vermemeye çalıştıkça sen hala laf yemeye ezilmeye çalışıyosun. Ben senin muhabbet ettiğini sandığın konuşmana bişey demedim farklı bişey sordum. Cidden kafan basmıyo daha fazla yazıp rezil etme kendini.

• wow - npc köylerini yağmalayan bazı arkadaşlar var. bu oyunda hiç görmediğimiz bir durum olduğu için dile getirmek istedim.

npc leri yağmalamak ne zamandan beri adil düzen.. nerde oyunun kriterleri, nerde karakter....

• Hani oyunda herşey mübahdı , casus olaylarında öyle diyordu bu arkadaşlar . Bizim böyle bir kuralımız yok , wowunuza bakın ...

Yaptığınız etik değil tartışmam bile. Ama helal olsun. Çıkıp açık açık söylediniz niyetinizi. Bu konuda bence takdiri hak ediyorsunuz.

GOODFELLAS (SIKI DOSTLAR) BİRLİKLERİ

• fatih tunali sendemi brutus.

Boss konusmayin iki tane wow koyune yagma attigimizin raporunu koysunlar bakim koyamiyorlarsa en adi karaktersiz kendileri hadi bakim hodri meydan