Ts1 [01.10.2019...] O wszystkim i o niczym.

• Jesteś pewna, że dobrze rozumiesz ten tekst? Trylogii z tego co pamiętam nigdy nie czytałaś, weź zrób to co zawsze - przegoogluj, zapytaj kogoś mądrzejszego, uzupełnij braki, i możesz szybciutko wrócić się wymądrzać w tej dyskusji :)

Tak Damian, Ty wiesz lepiej, ciagle o tym zapominam. :)

Tiamat forever

Dziwne czasy. Telefony bez przycisków. Drzwi bez klamek. Ludzie bez mózgu. Relacje bez uczuć.

• wedlug mnie Chloe nie segreguje smieci i je codziennie kurczaka,wiec nawet jesli jest niewinna tego zamieszania to i tak haka na nia znajdziemy:)

• Tak Damian, Ty wiesz lepiej, ciagle o tym zapominam. :)

Ja tylko zwracam uwagę, że (standardowo już) piszesz rzeczy i stosujesz cytaty, których nie rozumiesz. Czasem milczenie jest złotem, ale nie wiem, czy Ty kiedykolwiek to zrozumiesz, Nyc :)

I nie wiem, gdzie miałbym tu coś "wiedzieć lepiej", bo nie wchodzę z Tobą w żaden spór, ja po prostu Cię informuję, że nie rozumiesz co piszesz :D

• wedlug mnie Chloe nie segreguje smieci i je codziennie kurczaka,wiec nawet jesli jest niewinna tego zamieszania to i tak haka na nia znajdziemy:)

Mam parę haków na nią ale ich użycie zapoczątkowałoby prawdziwy shithuragan i wiele fochów na mnie :) wystarczy,że was wkurzam na s1 forum.

Zamiast tego jak katarynka kolejny raz zapytam tylko:

Chloe gdzie zniknęło pewne konto z tego serwera 8 października po którym tylko nick pozostał,ukradziony

• Ja tylko zwracam uwagę, że (standardowo już) piszesz rzeczy i stosujesz cytaty, których nie rozumiesz. Czasem milczenie jest złotem, ale nie wiem, czy Ty kiedykolwiek to zrozumiesz, Nyc :)

I nie wiem, gdzie miałbym tu coś "wiedzieć lepiej", bo nie wchodzę z Tobą w żaden spór, ja po prostu Cię informuję, że nie rozumiesz co piszesz :D

Oj Damiś czy ja odniosłam ten cytat do jakiejś konkretnej osoby? Być może podrzuciłam go specjalnie dla niego, jako mała podpowiedź, by mógł sam go wrzucić, bo ewidentnie się tu męczy.

Jednakże Ty wiesz przecież lepiej.

Wracam do googlowania.

Tiamat forever

Dziwne czasy. Telefony bez przycisków. Drzwi bez klamek. Ludzie bez mózgu. Relacje bez uczuć.

• Oj Damiś czy ja odniosłam ten cytat do jakiejś konkretnej osoby? Być może podrzuciłam go specjalnie dla niego, jako mała podpowiedź, by mógł sam go wrzucić, bo ewidentnie się tu męczy.

Jednakże Ty wiesz przecież lepiej.

Wracam do googlowania.

Wygoogluj lepiej do końca zanim postanowisz uraczyć nas kolejnym wpisem.

ps. porównanie do pana Wołodyjowskiego dobre bardzo dobre w walce :D bardzo miłe,dziękuje Kmicicu.Nie skończe Cię,żyj sobie na mapie i uważaj na grypę

"porównanie do pana Wołodyjowskiego dobre bardzo dobre w walce" - dzięki moderatorze :|

• Dziala Wam serwer? Ja nie mogę się na swoje konto zalogować wyskakuje mi unauthorized

"Jeśli spotkasz na swojej drodze Wilka - uciekaj - za nim stoi Stado.
    Jeśli zranisz lub zabijesz Wilka - do końca swoich dni będziesz oglądał się za siebie, do momentu aż za Twoimi plecami stanie Stado"

• Ok bo ktoś napisał że już działa i się trochę zdziwiłem

"Jeśli spotkasz na swojej drodze Wilka - uciekaj - za nim stoi Stado.
    Jeśli zranisz lub zabijesz Wilka - do końca swoich dni będziesz oglądał się za siebie, do momentu aż za Twoimi plecami stanie Stado"

• Co to za jaja?!?!?!

zabralo mi 400 zlotych monet ktore kupilem i wioske mam 0 popa!!!!!!!!!!! Serwer mial byc cofniety wczoraj do 18 mialem wtedy 100 popa a teraz zaczalem z 0 !!!