Právní klička v travianu

• Zdravím, nedávno jsem narazil na jednu zajímavou "právní kličku" v travianu. Farmil jsem jednoho hráče a chystal se převzít jeho vesnice. Samozřejmě se mi to snažil všemožně komplikovat a to většinou zbabělým režimem dovolená.
    Věděl však, že mu režim dovolená brzy končí a chtěl mě co nejvíce poškodit a zdržet. Zvolil tedy jednoduchou právní kličku, kdy u svého souseda hned vedle, kde měl nastavený zástup onen zástup zrušil a přihlásil se normálně na tvrdo na něj.
    Tím však účet porušil pravidla a byl zablokován. Jeho to nijak netankuje neboť už na serveru stejně skončil, ale já nyní mám svou(dríve jeho MC15) obestavěnou vesnicemi na které se nedá nijak útočit. Samozřejmě mi to nedalo a psal jsem na travian support, aby hráče aspoň smazali nebo přeměnili na natarku, ale jak to tak u všech supportů bývá nemůžou ti nijak pomoct :D. Takže mám prý počkat až se hráč k tomu vyjádří a ten se samozřejmě na to z vysoka vykašle, protože to udělal záměrně. Byl jsem tedy supportem vyzván abych počkal 14 dní a pokud se k tomu hráč nevyjádří může se to řešit. Nevím jak vy ale 14 dní na speedu je sakra dlouhá doba a mě to staví do opravdu nevhodné situace. Z mého pohledu by to vůbec nemělo takhle fungovat, protože to přeci není součástí běžné fáze hry, aby hráč či vesnice byly nedotknutelné.

Nemá někdo nějaké nápady co teď můžu dělat? To přece neexistuje aby ve válce jedna strana dostala volno na dva týdny!!!!!! :cursing::thumbdown::thumbdown::thumbdown: