Klausimas Jums

• Sveiki,

Jau mėnuo, kaip esu kartu su jumis šitame forume. Matau, kad besidalinančių čia savo mintimis mažoka, nors skaitančių net labai daug.

Turiu Jums klausimą. Kaip galėtume suaktyvinti Baltics Traviano bendruomenę šitame forume?

Ar turit idėjų, pasiūlymų? Ko trūksta? Kas labiausiai patinka?

Domina VISŲ Jūsų nuomonės.

Jūsų

Dienera

:?::?::?:

• Labas,

Diskusijos apie serverius paprastai vyksta kitose platformose kaip discord/skype ir t.t. todėl tos temos atrodo tokios negyvos. Man įdomu skaityti visokius gidus, tik nebe labai kas postina, bent jau lietuvių kalba. Taip pats būna įdomu pažiūrėti į visokius wwk ar šiaip smagesnius log'us. Forumo žaidimai taip pat smagu ypač jei būna gold prizai. Kitų kalbų domainuose būna šiaip diskusijų apie žaidimą, bet baltics pastebėjau dažnai prasideda pykčiai. Neįsivaizduoju kokia, bet manau yra tema, kuria būtų smagu visiems kartu pasireikšti, padiskutuoti :)

-Poi

• Padaryti kokią nors didelę žaidimo klaidą, kad būtų neįmanoma žaisti kelias valandas - tada visi greitai subėgtų į forumą.

Current server: Alfėja Baltics 2

Past servers: MC Eiaiestyi comx2, Eiaiestyi com29 (x5), Ankhsi com83 (PtP Closed Beta)

• Labas,

Diskusijos apie serverius paprastai vyksta kitose platformose kaip discord/skype ir t.t. todėl tos temos atrodo tokios negyvos. Man įdomu skaityti visokius gidus, tik nebe labai kas postina, bent jau lietuvių kalba. Taip pats būna įdomu pažiūrėti į visokius wwk ar šiaip smagesnius log'us. Forumo žaidimai taip pat smagu ypač jei būna gold prizai. Kitų kalbų domainuose būna šiaip diskusijų apie žaidimą, bet baltics pastebėjau dažnai prasideda pykčiai. Neįsivaizduoju kokia, bet manau yra tema, kuria būtų smagu visiems kartu pasireikšti, padiskutuoti :)

-Poi

Poi, labai geras pastebėjimas dėl gidų. Manau, kad tai būtų viena iš priežasčių apsilankyti forume, o tuo pačiu naujokai greičiau įsivažiuotų į žaidimą.

Galbūt būtų norinčių imtis ir parašyti savo gidus ar išversti į lietuvių kalbą užsienio forume patalpintą gidą?

O apie diskusijas dėl serveriu, sutinku, kad discorde kur kas paprasčiau apsitarti. Tačiau tas daroma dažniausiai aljanso viduje, sąjungoje. O kai nori pasisakyti žaidėjai iš priešiškų aljansų jau yra sudėtingiau. Kiek pusių tiek ir nuomonių, vyrauja daug nesusipratimų/nesusikalbėjimų. Forumas kažkada buvo labai gera platforma pateikti savo pusės poziciją, pasiginčyti su priešininkais. Dažniausia viskas baigdavosi be kraujo, gal ir dabar taip pavyktų ;)

Padaryti kokią nors didelę žaidimo klaidą, kad būtų neįmanoma žaisti kelias valandas - tada visi greitai subėgtų į forumą.

Čia turbūt tobuliausias sprendimas. Jau pastebėjau kaip atgyja discord'as vykstant Traviano atnaujinimams :D

• Šiaip man atrodo, kad kai tu atėjai, tai forumas labai atsigavo. :D Ateinu ir čia pilna žinučių, ne kaip anksčiau.

Past servers: MC Eiaiestyi comx2, Eiaiestyi com29 (x5), Ankhsi com83 (PtP Closed Beta)

• Šiaip man atrodo, kad kai tu atėjai, tai forumas labai atsigavo. :D Ateinu ir čia pilna žinučių, ne kaip anksčiau.

Manau, bjaurus rudens oras daro savo. Tad daugiau žaidėjų sėdi prie kompiuterių.

Žinoma, džiaugiuosi, kad yra pagyvėjimas. Tokia nostalgija prisiminus senąjį forumą (vieną kitą senbūvį vis dar matau forume). Va ten tai buvo diskusijos. Visi rėžė ką galvoja ir nesikulino parašyti :thumbsup:. Šito noriu dabartiniui forumui.
    Kur jūs pliurpalai? ;)

• Joa, pritariu Poi. Gidai būtų įdomu. Galėčiau versti iš rusų kalbos, bet su laiku šiuo metu ne kažką, tai nebent vasarą :D Gerai čia pasiūliau, ne? :DDD

Šiaip mano kuklia nuomone forumai jau truputį raritetas. Man asmeniškai paprasčiau naudotis kitomis platformomis. Beeet, jei čia vyktų kažkokios aktualios diskusijos - prisijungčiau.

i love smurf :saint:

Quali2019 (GroupB) O_o/SMURFS

Post was edited 1 time, last by xConrad ().

• Jofke kur Tu pliurpale? :mmm:

afk

You know the old joke, Eiaiestyi? Man shows up at the Pearly Gates, sees this guy in a pin stripe suit, and a briefcase, a cigar, prancing about. He says to Saint Peter, 'who's that guy?' Saint Peter says 'ahhh, that's just God. Thinks he's Jofke.'

• Padaryti kokią nors didelę žaidimo klaidą, kad būtų neįmanoma žaisti kelias valandas - tada visi greitai subėgtų į forumą.

Taip... Alfejos idėja tikrai pasiekė centrą...

“You have enemies? Good. That means you've stood up for something, sometime in your life.”
    - Winston Churchill

S1(2) Dorottia; S3(2)Dorottia/Zona; S2(3) Dorottia/ NES ; S2(4) Portugalė/ZOO; S6(3) Maziukau/Buožės; S5 (Baltic) Dorottia/ PPN;

Ru8(?) Dorottia/Paradise; bent keli com..

Vėl Lietuva - TS19(PTP) Dorottia/BC/EVEREF; TS20 Kubush/PS; Quali2019 (GroupB) Kubush/SMURFS- ; TS15(com) Dorottia/Bedlam.

• Atsiprašau už savo pasiūlymą :D:saint: Dabar bent žinom, kad pasiūlymai yra priimami rimtai!