MÜRETTEBAT BİRLİKLERİ SALDIRI VE SAVUNMA RAPORLARI

🔥 Vote your LOT2020 candidate 🔥
The voting phase ends, Sunday, March 1st at 23:59 GMT+1. ➡️ TO THE SURVEY ⬅️

• Deliler Ve Best benim birliğim değil. Onlar bizimle ittifak olan farklı birlikler. Aralarında sevdiğimiz insanlar var. Haz etmediğimiz insanlarda muhakkak vardır. Onlarında bizde sevmediği haz etmediği isimler vardır.

Burada anlatmak istediğim 'ikili diyalog kurabildiğim ve kurmam gereken herkesle aramın iyi olduğuydu. Yani 'beni ilgilendiren kişiler' benimle. Benimle olduğu için rahatsızlık duyduğum kimse yanımda değil. Kastettiğim buydu.

Konular hep farklı yerlere gidiyor benim o soruyu sormamdaki maksat su haklı yada haksız olayların direk muhattabı değildim beni az çok tanırsın ki forum da pek fazla takip etmem o yuzden fazla bilgim yok ama gecen sene saygı öyle saygı böyle deyip bunu bu sene için de north un saygıdan farkı yok deyip server da ki benim tanıdıgım bildiğimden bahsediyorum gecen sene ne kadar saygı da oynamıs oyuncu varsa birleşmissiniz bir tek biz rakip kaldık saygıdan size :D bu cevabı sahsi alma sen cevap yazdıgın icin sana söylüyorum..

• lafın bana ise benim hangi birlikte olduğumu yazyım

İ.P.A. birliğindeyim

kendimi niye saklıyım

zamanında bu nickle kayıt olmuşum forumu 4X4 kullanmasını bilmiyorum nick değişiyorsa (yazın değiştiryim )

not: bana ulaşmak isteyen olursa tlf num serkanda var.(serkan paşa hesabıyım isteyene tlf numaramı verebilirsin )

diğer arkadaşımızında merakını gideryim

neden milli ittifak olmuş WOW umuz

BİLİNDİĞİ ÜZERİNE bu servere tek ekiple gelinmedi

5-6 ekiple gelindi İHTİYAR ismini alarak başlandı (konuyu derinlemesine inmeyecem yüzeysel geçecem sonra diyeceksiniz kışkırtyor bizi)

bazı birlikler çeşitli sebep lerden dolayı İHTİYARDAN ayrıldı.

NOT: ayrılma olmasaydı serveri (İHTİYAR BİRLİKLERİ) ............ olarak bitirecektik. ANLAYAN anlar.

Uzatmıyacam İ.P.A. birlikleri farklı ekiplerin oluşumundan meydana geldiğinden milli ittifak konuldu.WOW İ.P.A .BİRLİKLERİNİN çatısı altında oynayan tüm oyuncularındır.İ.P.A.çatısında oynayan her oyuncunun emeği vardır.

• Lafın sahibini etiketledim mesaj'da hocam sizle yada birliğinizle alakalı bi durum yok ortada. çok yanlış anlamışsınız :)

ÇEKO

Açılmamış Kanatların Büyüklüğü Bilinmez.

2007 / 20∞

• ittifak olduğunu anladım niye milli onu anlamadım. havalı olsun diye başına milli mi koydunuz? biz de kutsal ittifak olabiliyor muyuz mesela?

MÜRETTEBAT BİRLİKLERİ

Agresif Panda

Ölüm Ekibi

Agresif Panda

Cypher

fufucan

Emek Hırsızı

• kheell raporları;

Köy 300 nüfusta kalmıstır arkadaş birlikten çıkıp hesabı devir edileceği bilgisi verdi :D geçmiş olsun.

• Pusu fırtına raporları;

Savunma için tebrikler yıkım alan arkadaşlara geçmiş olsun :)

Bonus ;

Fake niyetine 250 şerden 3 sıra :D

Yeni raporlar ile görüşmek dileğiyle :D

• Genel olarak son 13 14 gündeki raporlar için söylüyorum saldırıda ve savunmadada elinize sağlık.

“Power is dangerous. It corrupts the best and attracts the worst. Power is only given to those who are prepared to lower themselves to pick it up.”

TS6 NAR OF AXU
    Ve Gına Azaben NAR

• Peşine 4x

Çakılan kardeşlerin 55 nüfuslu yan köye saldırıları ;

Merkezini kaybetmesine rağmen halen ekibi için mücadele eden reis atamanı tebrik ederim :D

• tebrikler ekip olarak oyunun hakkını veriyorsunuz

Yangın görseler akılları gidicek ama sorsan hepsi ateş... :evil:

Server 5 Hanedan

Server 1 Nar , Halfera

Server 4 Avcı :!::!::!:

Server 6 Hzz 8)

Yeniden S4 -/- bölgesinde Hanedan ailesiyle.(dostlarımız davetlidir)

............winter in coming.....8)

• teşekkür ederim bi daha yıkın bi daha yaparım sıkıntı değil raat olun