Galutinis mūšis - 9 serija - Penkios gyvenvietės

• ForumContest_Battle.png

Kas ilgais, lietingais rudens vakarais galėtų būti geriau nei sėdėti šalia židinio, su karštu gėrimu ir sausainiais rankoje, klausytis lietaus lašų, atsimušančių į stogą, stebėti nuo medžių krentančius lapus ir skaityti senovinius žinių pergamentus apie seniai mirusių karžygių praeities žygdarbius...

Trumpiau tariant, kas būtų geriau nei visiška priešingybė tam, ką aš darau dabar?

Atėjus rudeniui, daugelis žemių ima bruzdėti. Visur sudaromos naujos sąjungos, sąmojingiausi diplomatai jau apsisprendė dėl savo taktikų, o pirmieji šnipai surado savo vietas priešų aljansuose, laukdami galutinės kovos pradžios. Šešios žemės, kuriose egiptiečiai ir hunai prisijungė prie kovos už natarų palikimą, pradėjo konstruoti pirmuosius genčių pasaulio stebuklus lygis po lygio. Jie sekė natarų planais, bet suteikė savo stebuklams išskirtinę išvaizdą, kad pagerbtų savo protėvius.

Pirmą kartą dauguma pasaulio stebuklų tose žemėse priklausė egiptiečiams. Jie atrodė kaip labiausiai akivaizdus pasirinkimas dėl jų gynybos įtvirtinimų sienose, nors germanai ir galėjo prieštarauti.

Dabar, praėjus dviem nesibaigiančių kovų savaitėms, aukščiausiojo lygio stebuklas tose šešiose žemėse priklausė nuožmiajam Ronald Kray iš ~ GS ~. Bet šiomis dienomis viskas taip greitai keičiasi, kad niekas negali atspėti, kiek laiko išsilaikys jų lyderystė. Galbūt būtent šiuo momentu didelė armija kaip tik ir keliauja link to pasaulio stebuklo? Kuri iš žemių dėl savo stebuklų kovos aršiausiai? Kas laimės lenktynes kiekvienoje žemėje? Aš buvau išsiųstas, kad rasčiau atsakymus į šiuos klausimus.

Jei būčiau gavęs šią užduotį bet kuriuo kitu laiku, būčiau buvęs laimingiausias žmogus pasaulyje. Bet dabar tai mane nuvedė į priešingą pusę nuo žemių, kuriose norėjau būti – „Codex Victoria“! Mano sesuo Marcella buvo ten ir jai mano pagalbos reikėjo labiau nei bet kada anksčiau. Bandžiau negalvoti apie tai, koks žiaurus išorinis pasaulis gali būti gražiai jaunai moteriai, kuri keliauja viena. Ji jau galėjo būti mirusi... Štai kas mane gąsdino. Tuo pačiu metu, buvimas veiksmo centre buvo įdomus.

Pareigūnai ir vadai dabar buvo susirinkę draugėn, bandydami tvarkytis su puolimais iš kelių skirtingų armijų vienu metu ir nukreiptais į penkias atsargų gyvenvietes. Turint omenyje nuolatines atakas, skirtas pačiam pasaulio stebuklui, įmanoma buvo apginti tik vieną iš penkių gyvenviečių.

Gyvenviečių puolimai buvo pradėti tokia tvarka:

Gyvenvietė A: hunas, gyvenantis už 50 laukelių, išsiuntė puolimus prieš 8 valandas 45 minutes.

Gyvenvietė B: romėnas, gyvenantis už 100 laukelių, išsiuntė puolimus prieš 10 valandų.

Gyvenvietė C: germanas, gyvenantis už 130 laukelių ir turintis aktyvų didįjį septynmylių batų artefaktą, išsiuntė puolimus prieš 12 valandų ir 30 minučių.

Gyvenvietė D: galas, gyvenantis už 150 laukelių ir turintis aktyvų mažąjį septynmylių batų artefaktą, išsiuntė puolimus prieš 7 valandas 55 minutes.

Gyvenvietė E: egiptietis, gyvenantis už 200 laukelių, išsiuntė puolimus prieš 18 valandų 20 minučių.

Užduotis: kurią gyvenvietę jie turėtų ginti? (Pastaba: karių greitis 1x). Vienintelė tikra ataka yra su katapultomis. Kad išspręsti šią užduoti galite pasinaudoti kirilloid atstumo ir kelionės trukmės kalkuliatoriumi. Negalit išspręsti užduoties? Spėkite!

Praleidote pirmas serijas? Čia galite paskaityti, kaip viskas prasidėjo!!

• Bendra konkurso informacija:

Pradžios laikas ir data

Spalio 8, 2019 – 11:00

Pabaigos laikas ir data

Spalio 14, 2019 – 11:00

Nugalėtojai skelbiami

Spalio 15, 2019

Nugalėtojai parenkami

6 atsitiktinai parenkami laimėtojai iš visų teisingai atsakiusių

Prizai

50 auksinių x 6 winners

Auksinių kuponai galioja tik

BALTICS bendruomenėje

Auksinių kuponai galioja iki

Gruodžio 31, 2020

Kad galėtumėte laimėti, būtina

Nurodyti savo paskyros vardą ir serverį, kuriame žaidžiate, pateikiant atsakymą į mįslę. Kiekvienas žaidėjas gali dalyvauti konkurse tik vienoje bendruomenėje.
  • hunas 19lvl arena katos

Romenas 15lvl arena taranas

Germanas 5lvl arena taranas

Galas 10lvl arena taranas

Egiptas tikrai ne su katom ir ne taranais.

Ginciau nuo Huno