Ostateczna bitwa – Część 9 – Pięć osad

• ForumContest_Battle.png

Cóż może być lepszego podczas długich i deszczowych jesiennych wieczorów niż siedzenie gdzieś przy kominku z gorącym napitkiem i ciastkami, wsłuchiwanie się w bębnienie deszczu po dachu, obserwowanie liści spadających z drzew i czytanie starożytnych zwojów o czynach dawno zmarłych bohaterów...

Krótko mówiąc, co może być lepszego niż kompletne przeciwieństwo tego, co robię właśnie teraz?

Wraz z jesienią, w wielu krainach rozpoczęły się działania. Wszędzie zawiązywano nowe koalicje, błyskotliwi dyplomaci już opracowali taktyki, a pierwsi szpiedzy znaleźli już sobie miejsca w szeregach wrogich sojuszy czekając na rozpoczęcie Ostatecznej bitwy. W sześciu krainach, w których Egipcjanie i Hunowie przyłączyli się do wojny o dziedzictwo Natarów, rozpoczęto budowanie pierwszych Cudów Świata poszczególnych nacji. Pomimo, że postępowali zgodnie z planami Natarów, nadali cudom swój własny, charakterystyczny wygląd, aby uhonorować swoich przodków.

Po raz pierwszy większość Cudów Świata na tych ziemiach należała do Egipcjan. Ze względu na swoje mury obronne, Egipcjanie wydawali się być najbardziej oczywistym wyborem, choć Germanie mogliby mieć obiekcje w tej kwestii.

Teraz, po dwóch tygodniach niekończących się bitew, to Ronald Kray z sojuszu ~ GS ~ jest w posiadaniu najwyższego poziomu cudu wśród tych sześciu krain. Ale wszystko się zmienia tak szybko, że nikt nie jest w stanie przewidzieć, jak długo utrzyma się jego prowadzenie. Może w tym właśnie momencie wielka armia zmierza już do tego Cudu Świata? Która kraina walczyłaby najbardziej zaciekle o swoje cuda? Kto wygrałby wyścig w każdej z tych krain? Wysłano mnie, by poznać odpowiedzi na te pytania.

Gdybym otrzymał to zadanie w innych okolicznościach, byłbym najszczęśliwszą osobą na świecie. Jednak teraz doprowadziło mnie to w przeciwnym kierunku niż ziemie, w których żywiłem nadzieję się znaleźć ― Codex Victoria! Moja siostra Marcella była tam i potrzebowała mojej pomocy bardziej, niż kiedykolwiek. Starałem się nie myśleć, jak okrutny może być ten obcy świat dla samotnie podróżującej pięknej, młodej kobiety. Mogła już nie żyć… Ta myśl mnie przerażała. Jednocześnie bycie w samym centrum akcji było interesujące.

Oficerowie i dowódcy zebrali się teraz razem, próbując wspólnie uporać się jednoczesnymi atakami wielu wrogów zmierzającymi w kierunku pięciu osad zaopatrzeniowych. Biorąc pod uwagę nieustające ataki na sam Cud Świata, możliwa była obrona tylko jednej z tych pięciu osad.

Na te osady wysłano poniższe ataki:

Osada A: Hun, który zamieszkiwał 50 pól stąd wysłał ataki 8 godzin i 45 minut temu.

Osada B: Rzymianin, który zamieszkiwał 100 pól stąd wysłał ataki 10 godzin temu.

Osada C: Germanin, który zamieszkiwał 130 pól stąd i miał aktywny Rydwan Cesarza wysłał ataki 12 godzin i 30 minut temu.

Osada D: Gal, który zamieszkiwał 150 pól stąd i miał aktywne Sandały Pikiniera wysłał ataki 7 godzin i 55 minut temu.

Osada E: Egipcjanin, który zamieszkiwał 200 pól stąd wysłał ataki 18 godzin i 20 minut temu.

Zadanie: Której z osad powinni bronić? (Informacja: prędkość jednostek 1x)

Aby rozwiązać zadanie,możecie użyć: Kalkulator prędkości

Tutaj dostępne są poprzednie historie: KLIK

Chloe.png

Post was edited 2 times, last by Chloe ().

• Ogólne informacje o konkursie:

Start:

08 październik 2019 – 10:00 (GMT+2)

Zakończenie:

14 paxdziernik 2019 – 10:00 (GMT+2)

Ogłoszenie zwycięzców:

15 październik 2019

Wybór zwycięzców:

Sześciu zwycięzców wybranych losowo spośród tych,którzy udzielili p oprawnej odpowiedzi

Nagrody:

50 ZM x 6 zwycięzców

Kody ważne w:

PL społeczność

Kody ważne do

31 grudnia 2020