TR Speed Server (3x) Bölgeler ve Birlikler

• Merhaba cesur Travian savaşçıları!

Bu TX3 için ilk defa yeni bir açılış sayfası ile karşınızdayız. (TX3 İçin Gerekli Bilgilere Buradan Ulaşabilirsiniz.)

Artık birlik açıklamalarını inceleyebileceğiniz bir Travian Legends Gazetesi var.

Açıklama yapan birliklerimizin, bölgelerini daha net görebileceğimiz bir harita ile birlikte :)

Harita-TRX3.jpg

Sizde Travian Legends Gazetesi'nde birliğinizi tüm sunucuya tanıtmak, savaş haritasında kendinize yer bulabilmek için Martin Luther'e mesaj atın!

• Yalniz oyunda gemi adına bişey yok daha gerçekçi bir harita yapamıyor musunuz söyleseydiniz ben bile yapardım Kuzey doğuya düşenler su içinde savaşacak sanırım 😂

• Yalniz oyunda gemi adına bişey yok daha gerçekçi bir harita yapamıyor musunuz söyleseydiniz ben bile yapardım Kuzey doğuya düşenler su içinde savaşacak sanırım 😂

Koyacaklar demekki gemi tekne sandal fln :)

sen oyunda göl olduğuna inanıyorsunda o gölde gemi olabileceğinemi inanmıyorsun :D:D

Bak şezlong var iskele var az ötedede gemisi vardır heralde :)

.
    .
    .

İmza atacağımız zamanı biliriz 8)8)

• sen oyunda göl olduğuna inanıyorsunda o gölde gemi olabileceğinemi inanmıyorsun :D:D

Bak şezlong var iskele var az ötedede gemisi vardır heralde :)

Bizim eğirdir de bile gemi yok adamlar kuzeydoguyu deniz yapmış kıyı yok kıyı 😂😂

• Altin fiyatlarını protesto etmek için 2-3 swdir gelmiyoruz ekipce malezyadayiz. Altin fiyatları, Türkiye ye oranla yari yariya... Altin fiyatları duzeltilmeden de gelmeyeceğiz..

• T.C Ekibi olarak bizde savaşmaya geliyoruz.Bölgemizi şimdiden açıklamak istemiyoruz gelecek dostlar varsa bize ulaşsın.Herkes için güzel bir server olmasını dilerim. Tarık60 hesabından tüm ekiplere saygılar sevgiler.

• K&B Slogana Koptum 😂😂😂

HZZ-K%C3%9C%C3%87%C3%9CK.jpg

13 Yıldır Travian Oynayan Bir Baba

8 Yaşında Babasından Travian Öğrenmiş - 19 Yaşında Bir Genç

I'm Şizofren :)

ts4 = Canozcan50

Bir Çok PvP Serverlerde = Canozcan50

SINCE 2008

• T.C Ekibi olarak bizde savaşmaya geliyoruz.Bölgemizi şimdiden açıklamak istemiyoruz gelecek dostlar varsa bize ulaşsın.Herkes için güzel bir server olmasını dilerim. Tarık60 hesabından tüm ekiplere saygılar sevgiler.

Yine birleştiriyor musunuz tüm server'ı? :D Bölgeye gelince de biraz bekleyin güçlü birlikler yerleşsin siz boş bir yere yerleşirsiniz.

Sizce de böyle mi? Böyle mi düşünüyorsunuz? Ben size korku mu salıyorum? Çocuklara kötü bi örnek miyim?

JackTheRipper(PARS);

Include <Komancero.h>

void life()

ST_20171023_JWY23_3505550.jpg?itok=3bXwPaVJ&timestamp=1508689815

• Moderatörleri bu sayfayı güncellemeye çağırıyorum gazete ve bölge güncellesin lütfen

since 2oo8 / imgham - GNR - KoMuTaN - N'Golo Kanté - Cruciate - Ja qoob

• Yine birleştiriyor musunuz tüm server'ı? :D Bölgeye gelince de biraz bekleyin güçlü birlikler yerleşsin siz boş bir yere yerleşirsiniz.

oynayacaksan yanımıza bekleriz savaşmak için yoksa oyun sonunda ağlamaya başlarsınız birleşme diye tekrar