Lord Turan'nın Köşesi

• Şahsım adına başlatılan #LordTuranforumuterket isimli karalama kampayasına inat bundan sonra burada dostlarla olacağım. Bu hadisiz ve densizlere gereken cevabı buradan vereceğim. Yılmayacağım Pes etmeyeceğim , Hep burada olacağım...

Şeytana uymak istemiyorum ama fikirleri de hoşuma gitmiyor değil...

• Bu sayfa nereye gitti , muhaliflerim beni burda nerden bulsun . Zaten anlamıyorum forum işlerinden. geri alın bu sayfayı da keyimize bakalım.

• Bu sayfa başka bir görevli arkadaşımız tarafından eğlence bölümüne taşınmış. @(kullanıcı ismi) şeklinde arkadaşlarınızı etiketleyebilirsiniz.

İyi forumlar dilerim.

• Bu sayfa başka bir görevli arkadaşımız tarafından eğlence bölümüne taşınmış. @(kullanıcı ismi) şeklinde arkadaşlarınızı etiketleyebilirsiniz.

İyi forumlar dilerim.

Tamam a kim iste nerden buşacam onu ben az yardımcı ol.

• Bu karalama kampanyasına karşın en içten duygularla, sizi desteklediğimi belirtmek isterim.

Konunun "Eğlence" başlığı altında açılması gerektiği için, sizin yerinize taşıma işlemini gerçekleştirdim.

İyi forumlar dilerim. :)

• Bu karalama kampanyasına karşın en içten duygularla, sizi desteklediğimi belirtmek isterim.

Konunun "Eğlence" başlığı altında açılması gerektiği için, sizin yerinize taşıma işlemini gerçekleştirdim.

İyi forumlar dilerim. :)

Başkan eyvallah teşekkür ederim de , bu hareketinle adamların ekmeğine yağ sürdün. bir sayfa orda kalsa bişi olmaz bi istisna yapında geri alın . bildiğin forumdan sürgün ettiniz...

Gerekirse Hz. Odin den de izin alalım...

• #lordturanforumukirletme

#lordturankonunudogruyereac

#lordturanmodlarirahatbirak

Şu sayfayı bi geri alsınlar o zaman hesaplaşacam sizinle...

• Heh hee gelin şu tarafa bakayım. la olum sizin alığ vermedğiniz ne . Benden daha temiz forum kullanıcısı mı varda bana terket diyosunuz. piskopatısnız...

• xx_delis LordTuranın forumdan ihraç için giriştiğimiz bu hareketin lideri olarak seni görüyoruz ,gösterdiğin yolda mücadele ediyoruz ve bir açıklama bekliyoruz LordTuranın forumdan ihraç sebepleri nelerdir ? Bu hareketi güçlendirmek için biraz propaganda malzemesi gerek :)

• Kaçıncı Seviye Ruh Hastasısınız Siz la 😅😂

HZZ-K%C3%9C%C3%87%C3%9CK.jpg

13 Yıldır Travian Oynayan Bir Baba

8 Yaşında Babasından Travian Öğrenmiş - 19 Yaşında Bir Genç

I'm Şizofren :)

ts4 = Canozcan50

Bir Çok PvP Serverlerde = Canozcan50

SINCE 2008

• Lord Turan'ın gerçek yüzünü gördü moderatörler en sonunda....

Ne gördüer , açıllayın modlar ne gördünüz. SlyCat Dark Blue Martin Luther . Asıl insanlar senin gerçek yüzünü göremedi daha. Ama merak etme onuda ben ortaya çıkaracağım.

#Hadsizxx_deliss

xx_delis LordTuranın forumdan ihraç için giriştiğimiz bu hareketin lideri olarak seni görüyoruz ,gösterdiğin yolda mücadele ediyoruz ve bir açıklama bekliyoruz LordTuranın forumdan ihraç sebepleri nelerdir ? Bu hareketi güçlendirmek için biraz propaganda malzemesi gerek :)

Bir sebep olsa açıklayacak , sebebi yok ki açıklasın...

Post was edited 1 time, last by Lord Turan ().