Poslední bitva – 9. díl – Pět vesnic

The blacksmith once again looked at the parchment a visitor had just given him.
There was nothing particularly unusual about this order – to decorate armor and a weapon with an emblem... ⚔️ #ShadowEmpires

Curious to know more? ➡️ Follow the story!⬅️

 • ForumContest_Battle.png


  Existuje něco lepšího na dlouhé a deštivé podzimní večery, než sedět u kamen s horkým čajem a sušenkami, poslouchat bubnování dešťových kapek na střechu, sledovat padání listí ze stromů a číst si staré svitky o statečných skutcích dávno mrtvých hrdinů?

  Stručně řečeno, co by mohlo být lepší než pravý opak toho, co teď dělám?


  S příchodem podzimu se mnoho zemí dalo do pohybu. Všude se vytvářely nové konfederace, nejzkušenější diplomaté už si určili svou strategii a první špehové se usadili v nepřátelských aliancích, kde nyní čekají na začátek poslední bitvy. Šest zemí, kde se Egypťané a Hunové připojili k boji o odkaz Natarů, začalo postupně budovat první divy světa. Tyto divy světa ale byly něčím zvláštní: byly budovány podle natarských plánů, ale každý národ měl svůj vlastní vzhled divu, aby uctil své předky.

  Poprvé v historii patřilo nejvíce divů světa v těchto zemích Egypťanům. Zdálo se, že jsou tím nejočividnějším řešením, díky pevnosti svých zdí, i když by někteří Germáni možná protestovali.


  Nyní, po dvou týdnech nekonečných bitev, nejvyšší úroveň divu světa v těchto šesti zemích patřila mocnému Ronald Kray z aliance ~ GS ~. Ale všechno se mění tak rychle, že nejde předpovídat, jak dlouho bude stále v čele. Možná že právě v tuhle chvíli již na tento div světa míří obrovská armáda? Která země bojuje nejzuřivěji o stavbu divu světa? Kdo vyhraje závod v každé z těchto zemí? Byl jsem vyslán, abych zjistil odpovědi na tyto otázky.


  Kdybych dostal tento úkol kdykoli jindy, byl bych ten nejšťastnější člověk na světě. Teď mě to ale vedlo úplně opačným směrem od zemí, do kterých jsem se toužil podívat – Codex Victoria! Má sestra Marcella byla právě tam a potřebovala mou pomoc více než kdy dříve. Pokoušel jsem se nemyslet na to, jak krutý může být svět vůči krásným mladým ženám, které cestují samotné. Mohla už být i mrtvá! To mě děsilo ze všeho nejvíc. Zároveň ale bylo velmi zajímavé dostat se přímo do centra dění.


  Dostal jsem se na schůzku armádních velitelů, kteří právě řešili, jak si poradit s útoky mířícími na pět zásobovacích vesnic od několika nepřátel naráz. Vzhledem k neustálým útokům na samotný div světa bylo nyní možné svolat dostatek obrany pouze pro jednu z pěti vesnic.


  Útoky na vesnice vyrazily následovně:

  Vesnice A: Hun, který žije ve vzdálenosti 50 polí, poslal útoky před 8 hodinami a 45 minutami.

  Vesnice B: Říman, který žije ve vzdálenosti 100 polí, poslal útoky před 10 hodinami.

  Vesnice C: Germán, který žije ve vzdálenosti 130 polí a má aktivní artefakt Rychlejší sedmimílové boty, poslal útoky před 12 hodinami a 30 minutami.

  Vesnice D: Gal, který žije ve vzdálenosti 150 polí a má aktivní artefakt Rychlé sedmimílové boty, poslal útoky před 7 hodinami a 55 minutami.

  Vesnice E: Egypťan, který žije ve vzdálenosti 200 polí, poslal útoky před 18 hodinami a 20 minutami.


  Úkol: Kterou vesnici je potřeba bránit? (Poznámka: Rychlost jednotek je 1x. Jediný reálný útok je ten s katapulty. Pro vyřešení úkolu můžete využít např. kirilloidův kalkulátor. Pokud nedokážete úkol vyřešit, zkuste si alespoň tipnout.)

 • Obecné informace o soutěži:


  Začátek soutěže: 8. 10. 2019
  Konec soutěže: 14. 10. 2019 – 10:00
  Vyhlášení vítězů: 15. 10. 2019
  Způsob vyhodnocení výherců: Ze správných odpovědi bude náhodně vylosováno 6 výherců
  Ceny: 50 zlatých pro 6 výherců
  Poukazy na zlaté platné pro: CZSK komunita
  Poukazy na zlaté platné do: 31. prosince 2020
  Podmínky účasti v soutěži: Napište svůj herní nick + svět, na kterém hrajete, a připište správnou odpověď. Každý hráč se může zúčastnit soutěže jen v jedné komunitě.


  Pro upload obrázku můžete využít buď samotné fórum, případně některý z odkazů na upload služby níže:

  · https://imgur.com/upload

  · http://ctrlv.cz/

  · https://postimages.org/

  · https://imgbb.com/

  · https://ctrlq.org/images/

 • Výsledek je podle mého A) Hůn


  Dále bych se chtěl optat alespoň zde, kdy budou výsledky minulých soutěží- vyhlášena byla jen jedna a nic víc


  Kotilion, czsk5

 • Správnou odpovědí je, že ostrý útok s katapulty je útok na vesnici A od Huna!


  Správnou odpověď napsalo 5 hráčů, všichni tedy získávají 50 zlatých:

  Dunaj

  Vavrda

  Lacto

  Rada

  Gromus

  Kódy voucheru dostanete v soukromé zprávě během následujících dní.


  Vítězům gratulujeme a všem děkujeme za účast.


  Váš Travian Team

tg_TL-DQ4_970x250_181126.jpg