Pivovar a ambasáda

• Čaute,

ako si všetci určite dávno všimli, tak germáni nám vymierajú a sú dobrí skutočne len pre lepšieho offkára alebo hráča, ktorý má v pláne postaviť div sveta. Pre zmenu a väčšiu vyrovnanosť národov by podľa mňa pomohlo, keby bol účinok pivovaru na bojovú silu celkovo, nie len pri off útokoch. Touto zmenou by bol zrazu tento národ omnoho atraktívnejší aj pre def hráčov, ktorí germána skôr obchádzajú.

Druhým návrhom je skôr otvorené poukázanie na stratu účelu ambasády ako budovy ako takej (keďže ju stačí mať na úrovni 3, ak chcete mať alianciu pre 60 hráčov, na úrovni 1, ak chcete len vstúpiť do aliancie), ktorej najväčší účinok je jej "side effect" a teda KB. Podľa mňa by bolo vhodné jej vytvoriť nejaký motivujúci účinok ju stavať do väčších úrovní napr. obranným efektom pri znižovaní lojality, prípadne nejakým iným novým efektom budovy. V opačnom prípade je ako budova úplne zbytočná a všetko v nej môže nahradiť rezidencia/palác, čím by sa uvoľnilo miesto pre práve skúšanú nemocnicu.

Rišiak

• To že def hráči neocení sílu germána je jejich chyba, ne chyba germánů :) Co by se stalo kdyby pivovar platil nonstop? Všichni by hráli germány a off římana bys nepotkal :) Tudíž efekt přesně opačný než chceš - ztráta vyrovnanosti. Mimochodem jak bys řešil efekt pivovaru na kecaly a míření katapultů, taky nonstop efekt?

Co se týče ambasády, nechal bych tak jak je, ale snížil cenu vyšších levelů budov a ze side effectu (kb) udělal primární efekt :)

• Pre väčšinu hráčov, ktorý majú ambasády vysoko je aj bol kb primárny efekt...
    Def germáni sú nedocenený tak ako legionella píše nie ich chybou ale chybou hráčov...

• v tom případě by se mohli uráčit to tam napsat.... zrovna jsem ho chtěl začít stavět jako def germán...

je to psáno na travian answer.

"Ceny jednotlivých úrovní, počty kulturních bodů a přidávaný bonus do útoku najdete zde.

Pro kompletní tabulku s dobou stavby klikněte na tento odkaz (pro server s rychlostí 1x) nebo tento odkaz (pro server s rychlostí 3x)."

http://t4.answers.travian.cz/index.php?aid=9#go2answer

• je to psáno na travian answer.

"Ceny jednotlivých úrovní, počty kulturních bodů a přidávaný bonus do útoku najdete zde.

Pro kompletní tabulku s dobou stavby klikněte na tento odkaz (pro server s rychlostí 1x) nebo tento odkaz (pro server s rychlostí 3x)."

http://t4.answers.travian.cz/index.php?aid=9#go2answer

keď už sa bavíme o tom, čo je v answers, tak tam je len cena pivovaru po 10, pričom ho je možné stavať na 20.. jedna z mnohým neaktuálností v travian answers..

• To že def hráči neocení sílu germána je jejich chyba, ne chyba germánů :) Co by se stalo kdyby pivovar platil nonstop? Všichni by hráli germány a off římana bys nepotkal :) Tudíž efekt přesně opačný než chceš - ztráta vyrovnanosti. Mimochodem jak bys řešil efekt pivovaru na kecaly a míření katapultů, taky nonstop efekt?

Co se týče ambasády, nechal bych tak jak je, ale snížil cenu vyšších levelů budov a ze side effectu (kb) udělal primární efekt :)

nikde som nenapísal, že efekt pivovaru má byť nonstop, tak mi tam nedopisuj veci, čo som nenanapísal.. napísal som len, že by pre vyrovnanosť národov bolo super, keby bol efekt aj pri bránení na vlastné jednotky..

čo sa týka primárneho efektu na KB, tak na to tu je budova radnice..

• keď už sa bavíme o tom, čo je v answers, tak tam je len cena pivovaru po 10, pričom ho je možné stavať na 20.. jedna z mnohým neaktuálností v travian answers..

Tak pokud se nepletu (možná jo) tak ta verze travianu s upraveným th- pivovarem ještě nejede na všech serverech..🤣

I když máš pravdu - je to neaktuální ty procenta - dával jsem to sem v souvislosti s tipm že jde dohledat na co přesně pivovar účinkuje (off x def)

• Na primárny efekt KB je mnoho budov, ambasáda je jedna z najrozšírenejšie postavených s týmto efektom.

Zdá sa mi ako veľká hlúposť tvrdiť, že germán je nevyrovnaný v defe... resp vlastne prepáč, máš pravdu... germánsky def je až nevyrovnane silný...

• Na primárny efekt KB je mnoho budov, ambasáda je jedna z najrozšírenejšie postavených s týmto efektom.

Zdá sa mi ako veľká hlúposť tvrdiť, že germán je nevyrovnaný v defe... resp vlastne prepáč, máš pravdu... germánsky def je až nevyrovnane silný...

Je silný pouze v případě že to dotyčný hráč umí hrát.. jinak to je celkem o ničem... :(

protože normální “smrtelník” není schopen vyždimat z toho potenciálu maximum.

• nikde som nenapísal, že efekt pivovaru má byť nonstop, tak mi tam nedopisuj veci, čo som nenanapísal.. napísal som len, že by pre vyrovnanosť národov bolo super, keby bol efekt aj pri bránení na vlastné jednotky..

čo sa týka primárneho efektu na KB, tak na to tu je budova radnice..

sorry mas pravdu, musel jsem si to precist znovu xD no kazdopadne jak pisi panove vyse, german top def, s pivovarem pro def by uz snad hrali jen germani xD

• Pre väčšinu hráčov, ktorý majú ambasády vysoko je aj bol kb primárny efekt...
    Def germáni sú nedocenený tak ako legionella píše nie ich chybou ale chybou hráčov...

Tak tak minulu roa som videl top germana a oči mi padali koľko defu spravil. Klobúk dole. Všetko je o hráčoch a chuti. Každý národ.ma.scoje plusy mínusy no ty si pánom svojho účtu a.hras ako ty vieš alebo chces :)