YAKINDA YIKILACAKLAR LİSTESİ

• Merhaba Sevgili TRAVIAN severler,

Yeni bir yaklaşım getirmeyi düşündüm ve yakında yıkılacaklar listesi adı altında bir meydan okuma gerçekleştiriyorum.

8o

1 NUMARADA ÇAKIR :)

• ARKADAŞ CANINI KURTARMAK İÇİN CASUS TILSIMINI KAÇIRDI. KENDİNİ KORUMAK İÇİN MİMAR TILSIMINA GEÇTİ. BİZDE KENDİSİNİ 2 NUMARAYA ALDIK GECE::)

1 NUMARALI ARKADAŞ PERT OLDU. ŞUAN 1 NUMARAYA ÇAKIR YERLEŞMİŞTİR.

• 1 NUMARADA Kİ ÇAKIR ARKADAŞIMIZA FAKE SALDIRI ATMIŞTIK. ANCAK ÇAKIR 2 NUMARAYA ALINMIŞTI.

YANLIŞLIKLA DA OLSA MİNNACIK YIKTIK. FAKE ATARKEN OLDU. TÜM SERVER DAN ÖZÜR DİLERİZ.

• xKaNaKaN yıkılmaya mahkumdur

Ne yazık ki durum bu:( Bir çok oyuncusuna yazılı olarak da bilgi verdik zaten. Bazıları durumu kabullendi. Bazıları operasyon yapmaya karar verdi. Yapılan bütün operasyon raporlar GECE BİRLİKLERİ SALDIRI RAPORLARI nda yer almaktadır.

• Bildğiniz üzere Nihavend adlı arkadaşımızdan 1 adet hız tılsımı çaldık.

Ancak ROLLBACK gereği tılsım kendisine geri döndü.

Kendisi ile iletişime geçtik. Tılsımı vermek istemedi. Benden tılsımı alamazsınız dedi. Kendisine yazıldı dönüş yaptım. Tılsım mı köymü dedi köy tercihihinde bulundu.

Şerefine kalamar yemeye gittim. Rapor ve kalamarlar ektedir.

• çakır arkadaşımızada buradan yazdığım gibi raporu ektedir. Kendisine gün vermiştim. Sözümün eriyimdir.

Yani kime gireceğimi önceden yazmama rağmen 1 köyü savunacak gücleri var😂😂

Yavuz abime emekleri için saygılar💪

• Rollback olduğu için tılsımı istemek de enteresan bi kafaymış. Niye versin adam sana tılsımını, adam sanki ayıp bi şey yapmış gibi yazıyosun bi de. :D

Rica ettik ne var bunda? Düşmanız diye birbirimizi mi bıçaklayalım.

Ben 10 larca düşmanımdan bile rica ile tılsım almışlığım var bu server da mesela 1 kez oldu. Yahu ötesi var mı?

• Güncelleme,

Sevgili server 1

1. sıradaki çakır adlı hesap söz verdiğim üzere raporları da yukarda var temizledik.

2. sıradaki Nihavend adlı hesap söz verdiğim üzere Rollback öncesi yıkıldı. Sonra Rollback sonrası bir daha yıkıldı. 56 saat süren savaş sonrası sonunda Değerli kanakan birlikleri tarafından savunulmuş ve askerlerimizi kesmiştir. Sonuç : Adam perte ayrılmıştır. Kısaca sözümüzü tuttum.

3. sırada ki arkadaş açıklıyorum. İsmi Forumda Poyraz112 olarak geçiyor. Rica ediyorum kendisinden lütfen server adınızı paylaşın.

Tahmini varış süresi 15 gündür. 15 gün sonra Çakır ve Nihavend adlı arkadaşa yapılanların aynısı yapılacaktır.

• Senin hükmün bana yetmez koçum ben seni bulurum server bitti demişsin yeni mi başladınız demişsin biz sizler gibi reklam polemiklerine girseydik hayran kitlemize karışırdın KANAKAN olarak yaptıklarımız belli yapacaklarimizda ders niteliğini taşıyacak iyi izle evlat sınavdan geçemezsen bitersin 👊

• Senin hükmün bana yetmez koçum ben seni bulurum server bitti demişsin yeni mi başladınız demişsin biz sizler gibi reklam polemiklerine girseydik hayran kitlemize karışırdın KANAKAN olarak yaptıklarımız belli yapacaklarimizda ders niteliğini taşıyacak iyi izle evlat sınavdan geçemezsen bitersin 👊

Sayın ustam saygısızlık kabul etme,

Kibarca konuşuyoruz. Neden kızıyorsun? Yahu buradan meydan okuyorum. Diyorum ve yapıyorum. Daha naapiyim.

Lütfen oyun adınızı paylaşınız? Paylaş ki gelip yıkayım. Tarihte verdim. Beni aramanıza gerek yok ki server 1 de GECE birliklerine adına elimden geleni yapan biriyim.

Çok rica ediyorum. En ufak bir saygısızlığım yok. NİHAVEND adlı arkadaşa da sor istersen oyundan kibarca yazıştık. en ufak hakaret bile yok.

Lütfen.

Girin oyuna çıkarın ordularınızı karşıma ben tarihi verdim. Bugün ayın 22 si. 15 gün dedim. 07.11.2019 tarihinde oyundan sizin hesabınıza saldırı çıkacağım. Yani daha ne kadar net olabilirim?

• ahhahahahaha forumu takip etme sebebimsin :thumbsup::thumbsup:

ne yaptınız kardeş :D