YAKINDA YIKILACAKLAR LİSTESİ

• benim phalanxlar senin isini gormez:)

OOOOO

Ustam sen Def sende varsa sen benim için krasın kral. Hesabımı iste al senin olsun.

Varsa usta işimi görür cidden at gitsin WOW'a

Yok dersen de istersen köyler müsait bakarım gözüm gibi. Destek atabilirsin. Def senin patron sensin. Ben yardımcın ım.

• 750K Phalanxa bakabilecek misin? :)

2 milyon bakıyoruz ustam seninki sorun olmaz

Yollamadan önce haber vermen yeterli benim hesaba

Thefix hesabını da ağırlamaktan şeref duyarız.

Şuan 125 e yakın hesabın define bakıyoruz.

• Eyvallah, defler 3 Hesap ve acil wow savunması için basıldı. Ama yine de sağol. :)

• Millet 125 kisi toplanip birlik kuramiyor haci napiyon 😂😂

HZZ-K%C3%9C%C3%87%C3%9CK.jpg

13 Yıldır Travian Oynayan Bir Baba

8 Yaşında Babasından Travian Öğrenmiş - 19 Yaşında Bir Genç

I'm Şizofren :)

trx = yalan_dunya

ts4 = Wang Yu

Bir Çok PvP Serverlerde = Canozcan50

SINCE 2008

• Namık Kemal, Türk milliyetçiliğine ilham kaynağı olmuş, Genç Osmanlı hareketi mensubu yazar, gazeteci, devlet adamı ve şairdir. Yurtseverlik, hürriyet, millet kavramlarına bağlı bir Tanzimat Devri aydınıdır. Bu kavramları Türk fikir hayatına ve edebiyatına sokan kişi kabul edilir.

• Namık Kemal, Türk milliyetçiliğine ilham kaynağı olmuş, Genç Osmanlı hareketi mensubu yazar, gazeteci, devlet adamı ve şairdir. Yurtseverlik, hürriyet, millet kavramlarına bağlı bir Tanzimat Devri aydınıdır. Bu kavramları Türk fikir hayatına ve edebiyatına sokan kişi kabul edilir.

Eyvahlar olsun bu nasıl incedir böyle, sandalyeden düştüm ahaha :D:D Cem Yılmaz'a saygılar...

Yavuz.

s1 BARİKAT, s1 RED ARMY (Yavuz)

• WOW destek köylerine saldırı çıkan TON BALIĞI BEYİNLİLERE SESLENİYORUM.

Adam gibi oynayın çıldırtmayın beni. 200. güne geldik zaten bana ordu bastırtmayın.

• WOW destek köylerine saldırı çıkan TON BALIĞI BEYİNLİLERE SESLENİYORUM.

Adam gibi oynayın çıldırtmayın beni. 200. güne geldik zaten bana ordu bastırtmayın.

Nasıl oluyor da kendilerine yakıştırıyorlar anlamıyorum,normal olarak yan köy yıkımı yapılır dersin ki bir problemimiz var vs bir kılıf bulursun ama bu wow besleme köylerine yıkım yapılması bu oyunda gelinebilecek en rezil durum

• SEVGİLİ DOSTLAR VE Odin

Oyunda bir similasyon yaptım ve bu konuda sanırım hata var yada oyunun mantığı ile ilgili bir kargaşa içindeyim.

Odin bizi bu konuda bilgilendirmenizi rica ederim.

Raporda gözüktüğü üzere 149000 mızrak var zırh 20. Kayıp 87 asker. orantı yaptığın zaman %0,058389 a denk geliyor.

Ancak aşağıda Galya kabilesinden zırhı 20 305k phalanx var. Düz mantıkta kayıp daha az olması gerekirken 179 asker olmuş.

Bu bana çok mantıksız geliyor. Burada çok ciddi bir hesap hatası var.

Mızrak piyade savunma değeri 35

Phalanx piyade savunma değeri 40 Mantıksızlığı daha da arttırıyor.

Hesap yaptığımda şunu fark ediyorum. Mızrak taki kayıp yüzdesini phalanx 'a uyguladığımda 305000x0,9994161074 yaptığımda sonuç 178 yani similasyonda ki kaybı yakalıyorum.

TRAVIAN savunma kayıpları hesaplamalarını Hesap cermen mesele diyelim o kabileyi ilk savunan konumunda değerlendirip kayıp yüzdesi çıkarıp desteğe de aynı yüzdeyi uyguluyor.

KONUYA AÇIKLIK GETİRMENİZİ ÖNEMLE RİCA EDERİZ.

• bir saldırıdaki saldırı puanıyla savunma puanı hesaplanır oranlanır. Sonra bütün askerlerden eşit oranda ölür, kahramanın da aynı oranda canı azalır, burda hata yok.

eğer raporun orjinali varsa toplam saldırı puanı ve toplam savunma puanını ordan görüp oranlayabilirsin, doğru çıkacaktır. Bence gayet mantıklı sonuçta galya da olsa cermen de olsa savunma yaparken aynı köyde birlikte savunma yapıyorlar. 10 tane mızraktan 2 tanesi ölüyorsa 20 tane phalanxtan da 4 tane ölür.

• bir saldırıdaki saldırı puanıyla savunma puanı hesaplanır oranlanır. Sonra bütün askerlerden eşit oranda ölür, kahramanın da aynı oranda canı azalır, burda hata yok

Dediğin mantıkta o zaman askerlerin cinslere karşı olan puanları önemli olmamış oluyor.

Yani sen mızrak koyup 35 puanlı 149k askerden 87 ölüyor. 305k 40 puanlı askerinden 179 asker ölüyor.:))

Öle saçma şey mi olurmuş

• Ayrıca sana rakkamları paylaşiyim.

Saldıran 252,333

Savunan 65856,438

Senin mantığında %0,3831516 savunmanın kaybı olması gerek ama daha az kayıp kontrol et