Moment prekvapenia

• Zdravím,

dlho som rozmýšľal, či sa znovu snažiť písať na fórum vzhľadom k aktivite TT pri odpovedaní na moje príspevky ale nakoľko dnes je kúl verejne vyplakávať tak aj ja chcem byť trendy a niečo napíšem :

Rozumiem že v traviane je "Moment prekvapenia" dobrá taktika - pri útokoch... Ale veľmi by som ocenil keby faktor "Momentu prekvapenia" bol vybraný z údržby serverov !

Takým ľuďom ako Clickbot, Katastrofy či I am Inevitable (tx3), ktorý majú jednu či dve armády a prvý mínus v produkcií obilia uvidia v čase plánov divu to síce nevadí, ale keď už si dáte prácu na 75 support účtoch, farmbotovi, buildbotovi, 89 multiúčtoch, osobných vzťahoch s MH a iných *ujovín z ktorých sme na 150% vinný tak už neohlásená údržba trochu zabolí.

Nerád by som aby offka naklikaná vďaka systematickému porušovaniu pravidiel na ktorom sme nechali plno času a úsilia skapala pri údržbe serveru !

Kiesto

Post was edited 1 time, last by Kiesto ().

• takze..

1. ok udrzba.. mohli dat vediet

2. co to k**va

3. tak to si uz vazne robite p*cu

3dni po sebe je vazne vela

a navyse presne dnes nastal moment prekvapenia

prebrarali sme natarku WW 40 sekund pred dopadom utokov sa spustila udzba ktora trvala 4-6min neviem kolko presne.. co je ale podstatne

ze 59 sekund po prebrati natarky na nu dorazil dalsi utok od enemy ktory ju prebral a zabil jednotky ktore ju prebrali.. slo tomu jednoducho zabranit ozivenim hera a tabulkami ale bola udrzba NICE

takze rad by som vedel ako mienite tuto situaciu riesit... vdaka udrzbe vznikla "nenapravitelna" skoda

je mi jasne ze s tym neurobite ani KOKO* ale cakal by som ze do buducna budete tie udrzby ohlasovat kludne do infoboxu 2hod vopred

takto si to kludne mozeme vylozit ze bola udrzba spustena zamerne kedze ziadne officilane info o tom nieje

• Ahoj,

podle toho, co vim, tak planovana byla pouze ta pondelni udrzba.

O vcerejsi jsme se dozvedeli az kdyz probehla a o te dnesni byly informace az zhruba 20 minut pred ni - oboje to byly hotfixy zavaznejsich problemu, takze bylo v zajmu vsech to provest co nejdrive, i kdyz to znamenalo, ze to bude bez varovani pro hrace.

Za zpusobene potize se omlouvame.

• Ahoj,

podle toho, co vim, tak planovana byla pouze ta pondelni udrzba.

O vcerejsi jsme se dozvedeli az kdyz probehla a o te dnesni byly informace az zhruba 20 minut pred ni - oboje to byly hotfixy zavaznejsich problemu, takze bylo v zajmu vsech to provest co nejdrive, i kdyz to znamenalo, ze to bude bez varovani pro hrace.

Za zpusobene potize se omlouvame.

ono to je celkem funny... hra do které lidi sypou peníze. bohužel reálné, né nějaké vydělané hrou... a pak se stane takováto věc, která dost možná ovlivní celé dění na serveru, (předci jen WW. vesnice jsou ty které rozhodují celou hru a oproti tisícům normálních vesnic u kterých by to bylo naprosto jedno, ale těchto je jen 13.. ) tak mi přijde celkem směšné vyjádření

"Za zpusobene potize se omlouvame."

• Já bych být u vás prvně vypl ty boty falle :D a pak bych tu brečel, je vcelku směšné když vaše útoky chodí co 3 min :D Tohle normální člověk neudělá. 24/7 točit útoky co 3 min je nerealné navíc by pak ani nezbýval čas na normální klikání ;)

• Já bych být u vás prvně vypl ty boty falle :D a pak bych tu brečel, je vcelku směšné když vaše útoky chodí co 3 min :D Tohle normální člověk neudělá. 24/7 točit útoky co 3 min je nerealné navíc by pak ani nezbýval čas na normální klikání ;)

Ach..

Tajně a hlavně mylně jsem se domníval že máš na víc.. než vyblít takový nesmysl jako všichni 🤷‍♂️

Sice nevim, Teny, co má společného ztráta natarky kvůli neschopnosti TT a posílání FL přes bota, ale dám ti takovou menší radu. Zkus se třeba podívat, jestli náhodou ty útoky nechodí z více vesnic. Možná budeš překvapenej. Čekal bych ale, že když tu hru hraješ den co den už 150 let, tak tohle budeš znát. Možná místo žebrání o dotky v ally s výhružkou vyhazovu bys mohl trošku nastudovat tuto hru, abys po těch 150 letech hrál lépe, jak průměrnej, aktivní hráč.

• tak tie hotfixu su pecka |:D Celebation server :D rozladeny ..ucty hracom zmazene :D

GJ TT ---> to asi nebol hotfix ale skor update pre mobilnu verziu :D ci ide po stopach Mrkvosoftu ? :)

• Ahoj,

ano, bohuzel je to tak - dnesni hotfix se moc nepovedl a na nekterych serverech doslo ke zminovanym potizim. Vyvojari uz o tom vi a pracuji na vyreseni problemu.

Jakmile budeme mit dalsi informace, dame vedet. Za zpusobene potize se omlouvame.

Travian: Legends Team

• Ahoj...

mám docela velký problém...někdo se mi naboural na můj účet a dal smazaní...bohužel jsem si toho nevšiml a teď pravděpodobně účet už není, jelikož mi nejde se přihlásit...zrovna jsem dodelaval 3tího osadnika a mel dost stríbra....rad bych jestli jde s tím neco udelat...ucet Lord Feromathar czsk 1...

Díky za odpověd

Aha...driv pisu nez ctu...jedna se tedy o celkovy problem co chapu :)

• Ahoj...

mám docela velký problém...někdo se mi naboural na můj účet a dal smazaní...bohužel jsem si toho nevšiml a teď pravděpodobně účet už není, jelikož mi nejde se přihlásit...zrovna jsem dodelaval 3tího osadnika a mel dost stríbra....rad bych jestli jde s tím neco udelat...ucet Lord Feromathar czsk 1...

Díky za odpověd

NIkdo se Ti nikam nenaboural, to Ti jen TT smazal účet... stejně jako několika dalším :)

• TT team ako mozete robit servisny zasah v case obeda na zivom systeme bez urobenia zalohy a moznosti to vratit spat pred vydanim chybneho hotfixu a to urcite ste ani netestovali na nejakom test servery ale priamo na vsetkych :))

• No nechci se zastávat českého TT, ale asi za tohle nemůžou takže to, že si tady do nich každý kopne asi stejně ničemu nepomůže. Nicméně jsem zvědavý jak to vyřeší v Německu...

• Sice nevim, Teny, co má společného ztráta natarky kvůli neschopnosti TT a posílání FL přes bota, ale dám ti takovou menší radu. Zkus se třeba podívat, jestli náhodou ty útoky nechodí z více vesnic. Možná budeš překvapenej. Čekal bych ale, že když tu hru hraješ den co den už 150 let, tak tohle budeš znát. Možná místo žebrání o dotky v ally s výhružkou vyhazovu bys mohl trošku nastudovat tuto hru, abys po těch 150 letech hrál lépe, jak průměrnej, aktivní hráč.

Za prvé 150 let travian nejede :( , tak že bohužel tak dlouho hrát nemůžu. A tím že falle má kupu skriptu a botu je známý ne jednou měl zabanovaný účet za tyhle věci. Tak, že to co tu píšeš je jen pohádka na dobrou noc.